Jump to content

Recommended Posts

• İleti 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@fatihmyigit arka stoplar  bana uysa Golf7 aracıma hemen alıcam.cok beyeniorum  iyi satislar 

Merhaba Golf 7 Led Stop Arıyorum.   Higline Çıkma 7 Led Stopta Olabilir Temiz ve Sorunsuz Olmak Kaydıyla.    İyi Forumlar.

Mk7 ye en guzel mk7 led stop yakisiyor bence hocam, hele de mk7 R cherry led stop. Orijinal bulursaniz kafaniz rahat olur hem. Bir cok kisi 7.5 led stoplara geciyor forumda denk gelirseniz orijinal ci

Konudaki görseller

@ycetin İlk öncelik çıkma bulamazsam diğer seçeneği düşüneceğim.

7.5 kayar ledler 1800 tl iken 7 led stopa bu rakamlar bilmiyorum. 
Ender elektronikte var orjinal ekipman yazıyor ama nasıldır? Birde Magneti Marelli var ?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 8 ay sonra...

Merhabalar modifikasyon yaptığımdan dolayı elimde Golf 7,5 comfortline paket aracımdan çıkan orjinal led ön ve arka stop farlar mevcuttur. Herhangi bir kırık, ezik veya çizik yoktur. Ayrı ayrı veya toplu satıyorum. Ayrıntılar için dm atarsanız geri dönüş yaparım.👍🏽

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@fatihmyigitFatih bey, aynı mesajları tekrar atıyorsunuz. Bence ilgilenen biri var ise zaten görüp dönecektir size. Forumda çoğu kişi zaten kendinde bu far ve stoplar varken J ve Kayar Led stoplara dönüyor. Dolayısı ile satılık ilanlar forumunda bu yedek parçalardan fazlasıyla var. Satılmadan bekliyor ya da yavaş satılıyor. Mesajınızı tekrarlamanız daha hızlı satılmasını sağlamayacaktır ki 50 Mesaj sahibi olmadan (Yeni Üye) satılık ilanı açmanızda yasak. Siz zaten sizin için sınırlandırılmış bir işlemi yapıyorsunuz. Üstüne tekrar tekrar aynı mesajı atıyorsunuz :)   

tarihinde Aliiii tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@fatihmyigitacilsatmak isterseniz instadaki golftürk2.el de ilan ücreti 35 lira karşılığı daha çabuk satılır, üstelik reel fiyat hakkında yönlendirirler.  forumdan daha önce alan biri olarak bu farlar 7 için biraz masraflı, soket, kablo, kodlama, işçilik derken @Alii hocanın  da yazdığı gibi millet kayar stopa yöneldi, bunlar ise meraklısına. farları sizin yerinize olsam tutardım elimde, taktıklarınızın ne olacağı belli olmaz. hayırlı satışlar

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tanju1616
      Ürün Adı:  orjinal ısıtmalı ayna
      orjinal ayna sinyali (kaymayan)
      Comfort 7.5 Led stoplar  takım
      2017 sonu çıkışlı araçtan çıkma 37 Bin km
      Detaylar:  
      Fiyat:  aynalar 340 tl
      sinyaller 150 tl
      led stoplar : 1600 TL  (satıldı)
      Fotoğraf:  

• Yazan: ABB707
      Herkese selamlar, 
      Ürün Adı: Golf 7 Highline Led Stop Takımı
      Kozmetik olarak oldukça iyi durumdadır. Ürünler orjinaldir. Kayar Led taktığım için satıyorum. Ürünleri paketleyip garajımda tutuyorum. Sıfır fiyatı yetkili serviste 5.026 ₺. 
      Fiyat:  3700₺
      Sağlıklı günler dilerim. 

• Yazan: carawona
      Herkeze merhabalar , alt tarafta paylaşacagım görseldende anlayacınız üzere golf 7 için led stop aramaktayım tek sol dış lazım (kayar degil) elinde olanlar iletişime geçebilir orjinal aramaktayım.

• Yazan: Beşiktaş1903
      Arkadaşlar uzun ve yorucu replika ön far montajından sonra @fcsrn hocamın arkadaşlarda led stop var alırmısın demesi ile başlayan hikayeyi montaj aşamaları ile burada paylaşmaya çalışacağım, Ayrıca farların durumunu öğrenmek için @forjust1day hocamın devreye girmesi ile @İlker34 arkadaşımızı arayarak  apo ustada bulan farların durumuna bakmak için gitti kendim için alırım bunları onayını verince , (Ayrıca çok çok teşekkür ediyorum ) ücretini havale yaptım sağ olsun satıcı 2 saat içinde kargo yaptı. Ürünün gelmesini bekliyorum, Zor olan montaj Eren sağ olsun ben yaparım dedi ama nasıl nerede ? Ankara mangal buluşması diye sözleştik ama hem bukadar sık Ankaraya gitmek istemiyorum ve buluşma topiği çok sessiz olmayacak gibi , Bu durumda stoplarla baş başa kalabilirim şu an youtube üniversitesinde  derslere çalışıyorum , gözüm henüz kesmedi , bir ihtimal Ankaraya yolum düşmesi lazım zayıf ihtimal gerisin geri satmak, Cesaretimi topalarsam geçen seramik kaplama yaparken dükkan kiraladığım gibi sanayide dükkan kiralayıp  videoya baka baka yapmak. Bol bol resim çekebilirsem güzel olacak, Bir sonraki isteğim hafif homurdayan egzoz ve final clup sport jant olacak. Sevgiler Saygılar

Arkadaşlar montajı akşam bitirdim, Tabi bmc'den hat çekmedim sadece sök tak bu hali ile bile çok güzel oldu @forjust1day daha ne duruyorsun tak şunları artık dedi, çok sağ olsun defalarca aradım sordum, Teşekkürler tekrar tekrar

• Yazan: Alperence27
      Golf 7de görünüm için gti tampon, s line veya u led ve LED STOP gerekiyor ama bunların hepsi 7-8 bin TL yi buluyor.
      ben led stop ve tampon düşünüyorum. Bunlar çıkma bulunabilir mi?
      (2014 1.4 TSI DSG comfortline)

• İletiler

• 7.5 ve 7 jenerasyon farkli markyajla gelen bi durum dediğiniz. 7lerde midline plusta cam tavan yok. Bkz: golf 5 tour vs golf 5 goal farkli. Konuyu satış dışı konularda kirletmeyelim. Sağolun yorumunuz icin Mi 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    • Mqb’de linkteki yemez ama adaptasyonda ayari olabilir ama bence sorunu baska bir yerde aramak lazim, sicak havada ve ilik havada orijinalde de cok fazla Hatta hic calistirmiyor olabilir kizdirma bujisini. Sicak havada ben hic bekledigini hatirlamiyorum
    • @Evilhard dostum ben aynı model aynı kasa ve aynı marka olduğu için söyledim 😊 ikisi de golf ikisi de volkwagen ikiside midlineplus ikisi de manuel 😊 motorlar farklı sadece 
    • Bu konu ile ilgili olarak yabancı sitelerde aşağıdaki gibi bir konu var. Genelde eski modellerde denemişler ve ısıtıcı eşik değeri değiştirilerek ısıtma bujilerinin devrede kalma süresi ayarlanabiliyor görünüyor. Konu içinde golf 7'de yapılıp yapılmadığını görmedim ama altyapı aynı olduğu için uygulanabilir diye düşünüyorum.  Şehir dışında olduğum için kendi aracımdan kontrol edemedim. Konuyu aşağıdan inceleyebileceğiniz gibi anladığım üzere kısaca açıklayayım; VCDS ile;  Motor kontrol (Engine) ünitesine bağlanın. 12233 şifresini girerek oturum açın. Sonra, Adaptation'a tıklayın ve grup 12'ye gidin. Ekranda Stored value: 32768 (varsayılan) değeri görünmesi gerekiyor, bu değeri 32700 civarında bir değer ile değiştirin. Test'e tıklayın, ardından yeni değeri kaydedin. Motor kontrol ünitesinden çıkın, Kontağı kapatın ve tekrar açın. Motor kontrol cihazına gidin ve tekrar oturum açın. Adaptasyon'a girin ve grup 12'ye gidin. Burada görünen ekranda üstten ikinci penceredeki (no unit) değerin bir önceki haline göre değişmiş olması gerekiyor. Bu değer, kızdırma bujilerinin aktif olacağı saniye cinsinden süresini gösterir. Not: Değişikliğin sonuçlarını görebilmek için bunu soğuk bir motorla yapmanız gerektiğini unutmayın. VCDS ile değer değişimini istediğiniz zaman yapabilirsiniz, ancak motor sıcaklığı soğuyana kadar hiçbir şey fark edemezsiniz. Ayrıca, değişikliği yaptıktan sonra ikinci pencerede (no units ekranı) yeni ısıtma süresi görünmeyecektir. Adaptasyonun sonuçlarını görmek için kontağı kapatıp açmanız ve motor kontrolöründe yeniden oturum açmanız gerekir. Örneğin: Aşağıdaki değerleri Motor 7 derece sıcaklıktayken yaptığınızda; eşik değeri: 32768 iken, ısıtma süresi: 1,01 saniye, eşik değeri: 32700 iken, ısıtma süresi: 2,88saniye eşik değeri: 32650 iken, ısıtma süresi: 6,66saniye oluyor. Yani eşik değerini düşürdükce süre artıyor, tabi bunu çok uzatmamak gerekebilir, çünkü çok uzun süre devrede kalması avantaj olmayacağı gibi ısıtma bujilerinin de erken bozulmasına sebep olabilir. Bu yüzden yapılabilmesi durumunda sorumluluk tamamen kendinize aittir  Yukarıda da dediğim gibi Golf 7 de olur mu şu an bilmiyorum ama İstanbul'a döndüğümde sırf merakımdan deneyeceğim bunu, İlgilenenler aşağıdaki konuyu inceleyebilir. Konu: https://forums.tdiclub.com/index.php?threads/how-to-extend-glow-time-with-vag-com-alh.123304/  
    • Bu akşam tatlı tatlı yağan karın tadını ellerimiz sızlayana kadar çıkardık, bu da dün sabahtan, yanakları bu sene ilk kez soğuk gören bizim sincap ve düldül ☺️ Kar yağmasına en çok sevinenler onlar olurdu her sene ama bu sene herkes bir ayrı sevindi, kış mevsimini çocuklara açıklamakta zorlanır hale gelmiştik, hava bile soğumamıştı, barajlar-su-dengesiz sıcaklıklar derken herkeste bir huzursuzluk vardı. Umarım herşeyi örtüp bembeyaz bir sayfa açtığı gibi yurtta herkes için daha dertsiz tasasız virüssüz belasız bir yılın habercisi olur bi yağışlar. Selamlar.
  • Yeni Oluştur...