Jump to content

Recommended Posts

• İleti 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@fatihmyigit arka stoplar  bana uysa Golf7 aracıma hemen alıcam.cok beyeniorum  iyi satislar 

Merhaba Golf 7 Led Stop Arıyorum.   Higline Çıkma 7 Led Stopta Olabilir Temiz ve Sorunsuz Olmak Kaydıyla.    İyi Forumlar.

Mk7 ye en guzel mk7 led stop yakisiyor bence hocam, hele de mk7 R cherry led stop. Orijinal bulursaniz kafaniz rahat olur hem. Bir cok kisi 7.5 led stoplara geciyor forumda denk gelirseniz orijinal ci

Konudaki görseller

Mk7 ye en guzel mk7 led stop yakisiyor bence hocam, hele de mk7 R cherry led stop. Orijinal bulursaniz kafaniz rahat olur hem. Bir cok kisi 7.5 led stoplara geciyor forumda denk gelirseniz orijinal cikma bulmaniz muhtemel.

tarihinde ZITIPAŞA tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Musaaksoy  :D replika cift u led falan o kadar bariz belli oluyor ki hocam, orijinaldeki tarz sonradam yapilamiyor. Golf her zaman golftur hocam , orijinal ekipmanlarla gorunusu cok baska seviyelere gelebilen bir arac. 

Ancak mk8 tasarimi en cok taiwan ve çin e yarar o on goruntuyu kurtarmak icin neler cikacak merak ediyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tanju1616
      Ürün Adı:  orjinal ısıtmalı ayna
      orjinal ayna sinyali (kaymayan)
      Comfort 7.5 Led stoplar  takım
      2017 sonu çıkışlı araçtan çıkma 37 Bin km
      Detaylar:  
      Fiyat:  aynalar 340 tl
      sinyaller 150 tl
      led stoplar : 1600 TL  (satıldı)
      Fotoğraf:  

• Yazan: ABB707
      Herkese selamlar, 
      Ürün Adı: Golf 7 Highline Led Stop Takımı
      Kozmetik olarak oldukça iyi durumdadır. Ürünler orjinaldir. Kayar Led taktığım için satıyorum. Ürünleri paketleyip garajımda tutuyorum. Sıfır fiyatı yetkili serviste 5.026 ₺. 
      Fiyat:  3700₺
      Sağlıklı günler dilerim. 

• Yazan: carawona
      Herkeze merhabalar , alt tarafta paylaşacagım görseldende anlayacınız üzere golf 7 için led stop aramaktayım tek sol dış lazım (kayar degil) elinde olanlar iletişime geçebilir orjinal aramaktayım.

• Yazan: Beşiktaş1903
      Arkadaşlar uzun ve yorucu replika ön far montajından sonra @fcsrn hocamın arkadaşlarda led stop var alırmısın demesi ile başlayan hikayeyi montaj aşamaları ile burada paylaşmaya çalışacağım, Ayrıca farların durumunu öğrenmek için @forjust1day hocamın devreye girmesi ile @İlker34 arkadaşımızı arayarak  apo ustada bulan farların durumuna bakmak için gitti kendim için alırım bunları onayını verince , (Ayrıca çok çok teşekkür ediyorum ) ücretini havale yaptım sağ olsun satıcı 2 saat içinde kargo yaptı. Ürünün gelmesini bekliyorum, Zor olan montaj Eren sağ olsun ben yaparım dedi ama nasıl nerede ? Ankara mangal buluşması diye sözleştik ama hem bukadar sık Ankaraya gitmek istemiyorum ve buluşma topiği çok sessiz olmayacak gibi , Bu durumda stoplarla baş başa kalabilirim şu an youtube üniversitesinde  derslere çalışıyorum , gözüm henüz kesmedi , bir ihtimal Ankaraya yolum düşmesi lazım zayıf ihtimal gerisin geri satmak, Cesaretimi topalarsam geçen seramik kaplama yaparken dükkan kiraladığım gibi sanayide dükkan kiralayıp  videoya baka baka yapmak. Bol bol resim çekebilirsem güzel olacak, Bir sonraki isteğim hafif homurdayan egzoz ve final clup sport jant olacak. Sevgiler Saygılar

Arkadaşlar montajı akşam bitirdim, Tabi bmc'den hat çekmedim sadece sök tak bu hali ile bile çok güzel oldu @forjust1day daha ne duruyorsun tak şunları artık dedi, çok sağ olsun defalarca aradım sordum, Teşekkürler tekrar tekrar

• Yazan: Alperence27
      Golf 7de görünüm için gti tampon, s line veya u led ve LED STOP gerekiyor ama bunların hepsi 7-8 bin TL yi buluyor.
      ben led stop ve tampon düşünüyorum. Bunlar çıkma bulunabilir mi?
      (2014 1.4 TSI DSG comfortline)

• İletiler

• @Yehanoha hocam, bahsettiğiniz yere gittim Mustafa hocam sağolsun ilgilendi. Memnun kaldım açıkcası. Sorunum düzeldi gibi 120 üzerine Henüz çıkamadım ama 120 ye kadar güzel durumda
    • Merhaba arkadaşlar. Orjinal medya cihazımda hassas olarak çalışan park sensörüm çinli medya taktıktan sonra zor çalışmaya başladı. Yani arkada birşey olup olmadığını çok geç algılıyor ve tam göstermiyor. Bununla ilgili bir ayar var mıdır?
    • Merhaba Arkadaşlar, Sırf bu DSG den korktuğum için 2015 yılında manuel vites Golf almıştım, bildiğiniz gibi DSG ilk çıktığında 6 ileri ıslak, daha sonra 7 ileri kuru ya döndü ve maalesef ekonomi için DSG nin içine ettiler (bu benim görüşüm), 6 ileri ıslak kullananlarda yaşanılan sorunlar, 7 ileri kuruya göre neredeyse hiç yok diyebiliriz. Bu şartlar altında DSG ye (kuru olan için diyorum) en iyi demek hata olur, bana göre en iyi şanzıman şüphesiz tork konvektörü mimarisine sahip olan (şimdilik) ZF8 dir , Çift kavramalılardan ise PDK dır. Belirtmeden geçemeyeceğim, keşke Golf ler DQ250 DSG ile gelse, işte o zaman tadından yenmez. Saygılar.
    • Suyun yağa yağın suya karışması gibi bir durum söz konusu olabilir. Soğutma sistemine baktırmanızda fayda var. Ayrıca subap zamanlaması ile ilgili de olabilir.
    • Arkadaşlar merhaba Gateway kısmında aşağıda temsili olarak eklediğim gibi bir hata gördüm. + kulakçık çalışıyor. Fakat , tusa basinca ışık siddeti artıyor. Işık anahtarı 0 konumunda hataya düşmüyor. Belli ki ışık ayariyla ilgili bir sorun var. Bu butonla ilgili gerekli ayarlari veya duzeltmeleri nereden bulup yapabilirim? Işık ayarı vs var midir acaba? Yardimci olabilirseniz sevinirim.
  • Yeni Oluştur...