Jump to content

HİBE HEDİYE GENEL PAYLAŞIM BAŞLIĞIDIR

Recommended Posts

• İleti 413
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Selam Ustadlar,   Hibe hediye bedelsiz ürünleri toplu olarak bu başlıkda yazarsak konu iclerinde kaybolmaz   1 - Golf 7 Orjinal hali paspas takimi temiz sorunsuz   2 - Go

Ustadlar, Eee okullar tatil oldu zaten tatildi de Adaletsiz dünyanın eşit davranmadigi cocuklar var keşke dünya en azindan tüm cocuklar için eşit davransaydi hepsi mutlu sağlıklı aç olmasaydi Bir

Bisiklet diye basladigimiz ama ustadlarin da katkısıyla destek büyüdü 1.100 tl para toplandi Özellikle market alışverişi yapip taşıyan bisikleti temin edip montajlayan aileye teslim eden @serkanhecto

Konudaki görseller

[mention=594]Gökhan Bilgin[/mention] hocam daha önce hiç uygulamadım, profesyonel işi değilse ben almak isterim. 

Değil üstat temiz yüzeye sıkıp siliyorsunuz gayet basit uygulaması mesaj atarsanız adres bilgilerinizi hafta içi ilk fırsatta göndereyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, tiesay yazdı:

Her erkeğin evinde "ilerde kesin lazım olur, ben bunu saklayım" mantığı ile koltuk altında sakladığı bir yığın ve hiç bir zaman kullanmayacağı kablo ve elektronik eşyası vardır. 

Hocam sorma, evde hanım kablolarımı attı atacak😁 Atma diyorum bak, bugün atarsın yarın lazım olur.... Halbuki kablolar orda kaç yıldır duruyor bilemiyorum.  

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, Recep Gül yazdı:

Hocam sorma, evde hanım kablolarımı attı atacak😁 Atma diyorum bak, bugün atarsın yarın lazım olur.... Halbuki kablolar orda kaç yıldır duruyor bilemiyorum.  

Hiç şaşmaz hocam, hele yüklük/garaj olan bir eviniz varsa asıl cümbüş orada başlıyor. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle böyle bir konu açtığı için @HONEY hocama çok teşekkürler. Ben de belki çok bir şey değil ama aracı alırken bayi hiçbir şey vermediginden en azından anahtarlık koparmıştım, isteyen arkadaşlara Bahçelievler/İstanbul'da oturuyorum teslim edebilirim. Yarın da bakacağım evde hangi kitaplar duruyor, kitapsever arkadaşlarla da böyle paylaşımlar yapabiliriz diye düşünüyorum. Herkese selâmlar.

30EC4130-5CC4-40AD-AE62-E2E105A37596.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] Hocam bende dijon jant ve 7.5 tampon hibe etmeyi düşünüyorum. Bu konu hakkında nereye başvuruyoruz. :sofor:
Seni VIP kapidan iceriye alayim :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tüm samimî duygularımla söylüyorum,  uzun zamandır sanal alemde böyle güzel birşey görmedim. Bu faaliyeti başlatana,  devam ettirene çok çok teşekkür ederim. sanal alemde insanlar genellikle( konu ne olursa olsun) birbirine küfürler,  hakaretler yağdırıyor ,anlamadan, dinlemeden. Böyle bir şey gerçekten müthiş.  Yarın bende, atmayayım belki lazım olur kısmı nı bi yoklayayım.

tarihinde Kasabali45 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
arkadaşlar tüm samimî duygularımla söylüyorum,  uzun zamandır sanal alemde böyle güzel birşey görmedim. Bu faaliyeti başlatana,  devam ettirene çok çok teşekkür ederim. sanal alemde insanlar genellikle( konu ne olursa olsun) birbirine küfürler,  hakaretler yağdırıyor ,anlamadan, dinlemeden. Böyle bir şey gerçekten müthiş.  Yarın bende, atmayayım belki lazım olur kısmı nı bi yoklayayım.
Hocam başlatana degil içeriği doldurup paylaşmayı bilen kişilere tesekkur etmek gerek
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, furkanmk7 yazdı:

Akıma dahil olmak lazım :) arkadaşlar aldım bir senedir duruyor kullanmadım isteyene hediye edeceğim Bayrampaşa dan elden teslim kargoyla falan uğraşamam malum korona :)

15885384329289040143506024212158.jpg

kargolayabilirseniz alabilirim :)  

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, DuzboruDownpipe yazdı:

Valla ben de led bakınıyordum açıkçası hocam ama corona vs derken erteledim evde oturuyorum :D Ledler arıza lambası yakmıyorsa halojen yerine onlara talibim çünkü vagcom kablom yok maalesef :D 

hocam ikisini bir göndereyim deneyin arıza yakarsa öbürünü takarsınız Sakarya'dayım yasak bitsin kodlamasını da yaparız  :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
40 dakika önce, mbonat yazdı:

hocam ikisini bir göndereyim deneyin arıza yakarsa öbürünü takarsınız Sakarya'dayım yasak bitsin kodlamasını da yaparız  :)

Valla süper olur hocam arıza lambası yakarsa Sakarya turu yapmış olurum :) Hem de tanışmış oluruz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konu süper olmuş vallahi çok akıllıca bir düşünce, evet bize de evde ne var ne yok araştırıp burada paylaşmak geliyor :) 

vallahi 7.5 arka Tampon düşerse bekliyorum bende 😃😃

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
14 saat önce, erkan163 yazdı:

Süper konu. 
Bu hali paspaslari kauçuk paspas fiyatına satanlar vardı zamanında :) şimdi hediye verilmesi insanın gözlerini yaşartıyor. 😀

gözü gönlü bol insanların hali başka, bende ford galaxy aracın fonksiyonlu (360 derece dönebilen full elektrikli) koltuğunu bedelsiz (hayır duasına) vermiştim. verdiğim kişi inanamadı. ;) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...