Jump to content

HİBE HEDİYE GENEL PAYLAŞIM BAŞLIĞIDIR

Recommended Posts

• İleti 384
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Selam Ustadlar,   Hibe hediye bedelsiz ürünleri toplu olarak bu başlıkda yazarsak konu iclerinde kaybolmaz   1 - Golf 7 Orjinal hali paspas takimi temiz sorunsuz   2 - Go

Bisiklet diye basladigimiz ama ustadlarin da katkısıyla destek büyüdü 1.100 tl para toplandi Özellikle market alışverişi yapip taşıyan bisikleti temin edip montajlayan aileye teslim eden @serkanhecto

Ustadlar, Eee okullar tatil oldu zaten tatildi de Adaletsiz dünyanın eşit davranmadigi cocuklar var keşke dünya en azindan tüm cocuklar için eşit davransaydi hepsi mutlu sağlıklı aç olmasaydi Bir

Konudaki görseller

Hibe olunca şuan herkes dünya ile bağlantıyı kesti herkes burada 🤭🤣 Bildirim geldikçe telefon susmaz oldu 🤣 Maşallah konuyu görüntüleyen kullanıcı epey fazla 🤭🤭🤭

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu başlık bence sadece otomobil ile ilgili olmasin

Evde bizlere göre atil olan herseyi yazabiliriz diye düşünüyorum :)

Bize göre gereksiz baskasinin işine yarayabilir birseyler mutlaka vardir

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Yehanoha yazdı:

@frknyldrm hocam kesin bilgi mi sonradan takılan arka kapı aydınlatma ledlerinin golf 7 de az da olsa açık kalması durumu?

Hocam bir konuda öyle gördüğümü hatırlıyorum. Kesme biçme işlemi olduğu için açık kalmasa dahi yaptırmazdım. @zulalyol hocamdan daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

7 dakika önce, tiesay yazdı:

@frknyldrm

Hocam senin ev sokağa düz ayak mı, yada balkondan hemen bahçeye mi atlıyorsun? 

Bahsini ettiğin her mesajda konuyla alakalı anında foto paylaşıyorsun. :D

Hocam ağzınızdan bal damlıyor; keşke bahçem olsaydı, araba gözümün önünde olsaydı... :D

Fotoğraflar elimin altında, konusu geçti mi paylaşabiliyorum. Aracımın konusunda da var bunlar, okumadınız demek ki, olmadı şimdi. :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, frknyldrm yazdı:

Hocam bir konuda öyle gördüğümü hatırlıyorum. Kesme biçme işlemi olduğu için açık kalmasa dahi yaptırmazdım. @zulalyol hocamdan daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.

Hocam ağzınızdan bal damlıyor; keşke bahçem olsaydı, araba gözümün önünde olsaydı... :D

Fotoğraflar elimin altında, konusu geçti mi paylaşabiliyorum. Aracımın konusunda da var bunlar, okumadınız demek ki, olmadı şimdi. :)

Hocam bu konuyu F5 lemekten başka konuya bakamıyorum :P

Şakası bir yana sizin konuyu baştan bir göz gezdireceğim, led için. 

tarihinde tiesay tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, DuzboruDownpipe yazdı:

Sarı plaka ampulleri yerine uyuyor mu bunlar? Arıza ışığı yakmıyorsa eğer talibim :) 

Hocam halojen olduğu için arıza ışığı yakmıyor çok güçlü değildi evde led plaka ampülüde olması lazım bulursam onlarıda koyarım hocam 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, mbonat yazdı:

Hocam halojen olduğu için arıza ışığı yakmıyor çok güçlü değildi evde led plaka ampülüde olması lazım bulursam onlarıda koyarım hocam 

Valla ben de led bakınıyordum açıkçası hocam ama corona vs derken erteledim evde oturuyorum :D Ledler arıza lambası yakmıyorsa halojen yerine onlara talibim çünkü vagcom kablom yok maalesef :D 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Otomobil harici malzemede ekliyorum :)

1- scart uydu zimbirtisi eksiksiz

2- otomatik otopark kumandasi aynı frekans ise kopyalanip kullanilabilir

3-orjinal sifir mac usb uzatma kablosu

4-sifir dvi-dvi kablo

5- hdmi - dvi kablo

Simdilik bunlar :)

d413de304903cf150ccb0eb82ee0c18e.jpgadc0ddd293c34a71c1d1c69ce90d967f.jpge5b15827c5fd1f21cc8b7c86d26445d9.jpg76a073128ba97bfca3ff4541ae15683a.jpgf02820d97662ae92f7b4e704590bf72b.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, HONEY yazdı:

Otomobil harici malzemede ekliyorum :)

1- scart uydu zimbirtisi eksiksiz

2- otomatik otopark kumandasi aynı frekans ise kopyalanip kullanilabilir

3-orjinal sifir mac usb uzatma kablosu

4-sifir dvi-dvi kablo

5- hdmi - dvi kablo

Simdilik bunlar :)

d413de304903cf150ccb0eb82ee0c18e.jpgadc0ddd293c34a71c1d1c69ce90d967f.jpge5b15827c5fd1f21cc8b7c86d26445d9.jpg76a073128ba97bfca3ff4541ae15683a.jpgf02820d97662ae92f7b4e704590bf72b.jpg

Evde o kadar çok kablo vardı ki hepsini attım neredeyse :D Atmasaydım buraya koyardım valla.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her erkeğin evinde "ilerde kesin lazım olur, ben bunu saklayım" mantığı ile koltuk altında sakladığı bir yığın ve hiç bir zaman kullanmayacağı kablo ve elektronik eşyası vardır. 

tarihinde tiesay tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...