Jump to content

HİBE HEDİYE GENEL PAYLAŞIM BAŞLIĞIDIR

Recommended Posts

[mention=11839]HONEY[/mention] 
Konu adına Teşekkürler. Güzel paylaşımların olması Dostluğun muhabbetin artması dileğiyle, Keyifli Forumlar :like:
Rica ederim ustad

Paylaşmak güzeldir :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 413
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Selam Ustadlar,   Hibe hediye bedelsiz ürünleri toplu olarak bu başlıkda yazarsak konu iclerinde kaybolmaz   1 - Golf 7 Orjinal hali paspas takimi temiz sorunsuz   2 - Go

Ustadlar, Eee okullar tatil oldu zaten tatildi de Adaletsiz dünyanın eşit davranmadigi cocuklar var keşke dünya en azindan tüm cocuklar için eşit davransaydi hepsi mutlu sağlıklı aç olmasaydi Bir

Bisiklet diye basladigimiz ama ustadlarin da katkısıyla destek büyüdü 1.100 tl para toplandi Özellikle market alışverişi yapip taşıyan bisikleti temin edip montajlayan aileye teslim eden @serkanhecto

Konudaki görseller

@HONEY gerçekten düşünceli paylaşımınız için teşekkür ediyor ve  elimdeki ücretsiz satışları ekliyorum 

- 1 çift Geri vites lambası (led photon orjinal kutusunda)

- 1 adet çakmaklık usb (az kullanılmış, etkiteki üzerinde duruyor)

- 1 adet fuse tap (sigorta çoklayıcı)

ihtiyacı olana kargolarım.

IMG_0328.thumb.JPG.3423c82e45b14f4ed1a91f670ba6a691.JPGIMG_0329.thumb.JPG.28f968c50a5c203be1d48a4653bf1c7a.JPG

IMG_0330.thumb.JPG.9169f0c4560385d799e1b96f65fb56a4.JPG

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Yalnız bu nasıl konu olduysa, herkes burada. 
Sürekli F5 sayfayı yeniliyor herkes, gelen ürün 10sny durmuyor. 
Dijonlar benim dermişim :)

Hahaha
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
42 dakika önce, frknyldrm yazdı:

P_20200314_213219.thumb.jpg.77544254da3653f629cc21b549ca5ad6.jpg

Şöyle bir şey hocam ama ben de hevesimi alamadım, taktırdığımdan beri doğru düzgün binemedim arabaya. :)

hocam arka kapılarda da varmı varsa şayet kapıları kapatınca tamamen sönüyor mu? Bir de kapı kartonları sökülüp takıldıktan sonra sorun yaşattı mı?

tarihinde caglar_61 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, caglar_61 yazdı:

hocam arka kapılarda da varmı varsa şayet kapıları kapatınca tamamen sönüyor mu? Bir de kapı kartonları sökülüp takıldıktan sonra sorun yaşattı mı?

Arka kapılara yapmadık, kesme biçme işlemi gerekiyormuş. Kapıları kapatınca sönüyor tabi. :) :like:

Kapı döşemelerinin sök-tak işlemi işi bilen birisi tarafından yapılırsa bir sorun yaşanmaz, ben yaşamadım. Montajı @zulalyol abi yaptı.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
@honey
Haftaya bedelsiz 15-20 maske de dağıtında 
İş tam halka hizmet olsun!
Ben hala maske bekliyorum devletten ??
Ustadim valla bende 7-8 tane var fazla olsa gonderirdim

Devlet den olmasada elinde fazla olan dostlar varsa gönderebilir :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, caglar_61 yazdı:

@frknyldrm bu konuyu bi zamanlar araştırdığımda arka kapıların ışığının kapıyı kapatınca dahi az da olsa yandığı söyleniyordu o yüzden sordum hocam

Onu ben de bir yerde okumuştum sanki. Sadece önlere yaptırdım ben, kapılar kapanınca sönmeseydi yaptırmazdım. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@caglar_61 bence de sadece önlere yaptırmak mantıklı hocam zira arka tarafta tesisat olmadığı içim elektriğini cam motorlarından alıyorlar zaten benim gibi de sürekli tekseniz arabada gerek bile yok. Arka kapıyı en son ne zaman açtığımı hatırlamıyorum :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   1 kullanıcı

• Yeni Oluştur...