Jump to content

HİBE HEDİYE GENEL PAYLAŞIM BAŞLIĞIDIR

Recommended Posts

Sizin araç çalışırkende düzgün kayıyor mu ? Ben zaten şöyle fark ettim arkadaşı almaya gitmiştim araçta bekliyordum o söyledi kanka çift kayıyor dedi indim baktım sıkıntı var. arabayı durdurdum stop ettim dörtlüye bastım düzgün kayıyor. geri çalıştırdım 2-3 saniye sonra bozuyor.

Soru cevapsiz kalmasin :)

Whatsapdan gonderdim

Sikintisiz calisiyor gördüğün gibi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 416
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Selam Ustadlar,   Hibe hediye bedelsiz ürünleri toplu olarak bu başlıkda yazarsak konu iclerinde kaybolmaz   1 - Golf 7 Orjinal hali paspas takimi temiz sorunsuz   2 - Go

Ustadlar, Eee okullar tatil oldu zaten tatildi de Adaletsiz dünyanın eşit davranmadigi cocuklar var keşke dünya en azindan tüm cocuklar için eşit davransaydi hepsi mutlu sağlıklı aç olmasaydi Bir

Bisiklet diye basladigimiz ama ustadlarin da katkısıyla destek büyüdü 1.100 tl para toplandi Özellikle market alışverişi yapip taşıyan bisikleti temin edip montajlayan aileye teslim eden @serkanhecto

Konudaki görseller

alınık golf7 high led sol dış stop, benimkinde çatlak var. takımı bozulan ya da elinde olandan uygun fiyata satın da alabilirim 

elinde olanların bilgisine :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@frknyldrm şayet bir şey hediye edecek olsam çekiliş tarzında yapardım. Gelen isimleri alıp random isim çıkaran bir araç ile verirdim daha adil olurdu. Konuyu 40 kişi takip ediyor ve bildirimi alan ilk yazan oluyor genelde. :)

tarihinde zdezen tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
47 dakika önce, zdezen yazdı:

@frknyldrm şayet bir şey hediye edecek olsam çekiliş tarzında yapardım. Gelen isimleri alıp random isim çıkaran bir araç ile verirdim daha adil olurdu. Konuyu 40 kişi takip ediyor ve bildirimi alan ilk yazan oluyor genelde. :)

Bu da bir bakış açısı ama forumu daha aktif kullanan birisi büyük ihtimalle daha erken göreceği için bu da adil sayılır. :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...