Jump to content

HİBE HEDİYE GENEL PAYLAŞIM BAŞLIĞIDIR

Recommended Posts

• İleti 399
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Selam Ustadlar,   Hibe hediye bedelsiz ürünleri toplu olarak bu başlıkda yazarsak konu iclerinde kaybolmaz   1 - Golf 7 Orjinal hali paspas takimi temiz sorunsuz   2 - Go

Ustadlar, Eee okullar tatil oldu zaten tatildi de Adaletsiz dünyanın eşit davranmadigi cocuklar var keşke dünya en azindan tüm cocuklar için eşit davransaydi hepsi mutlu sağlıklı aç olmasaydi Bir

Bisiklet diye basladigimiz ama ustadlarin da katkısıyla destek büyüdü 1.100 tl para toplandi Özellikle market alışverişi yapip taşıyan bisikleti temin edip montajlayan aileye teslim eden @serkanhecto

Konudaki görseller

@yusufasinmaz hocamın gönderdiği otomatik far sensörü ve anahtarı bu sabah elime ulaştı direkt taktim çalıştırdım. Hele ki kışın havanın hemen karardığı bir yerde eksikliğini hissediyordum. Kendisine bir kere daha çok teşekkür ediyorum. 

2A15E7CF-A5E0-4492-8183-50657A73DB81.thumb.jpeg.e37cb7cab4510bb572d4d856963a7a7d.jpeg

7397E753-39F1-4C0D-AC61-1DAE250C70A6.thumb.jpeg.0c620578694b60789639c33ad26e67ec.jpeg

tarihinde Kingslayer tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Emre_34 hocama teşekkür ediyorum kendisinin göndermiş olduğu ayna sinyallerini monte ettim. Kendisini yordum hakkını helal etsin 🙂

@mustafacagrihocam maalesef benim de sağ ayna çatlakmış. Su ve ya toz almıyor. Buraya hibe başlığına sağ ve sol olarak bırakıyorum öncelik sizin. Ardından ihtiyacı olan kimse ona yardımcı olmak isterim

Sağ sol ayna sinyal camı. Sol temiz sağ çatlak (su toz almıyor) 

Sağ ayna camı, fotoğrafta solda çatlak olan arkadaşlar fotoğraf yanıltmasın 😂 

IMG_20201021_194015.jpg

tarihinde Yehanoha tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
53 dakika önce, Yehanoha yazdı:

@Emre_34 hocama teşekkür ediyorum kendisinin göndermiş olduğu ayna sinyallerini monte ettim. Kendisini yordum hakkını helal etsin 🙂

@mustafacagrihocam maalesef benim de sağ ayna çatlakmış. Su ve ya toz almıyor. Buraya hibe başlığına sağ ve sol olarak bırakıyorum öncelik sizin. Ardından ihtiyacı olan kimse ona yardımcı olmak isterim

Sağ sol ayna sinyal camı. Sol temiz sağ çatlak (su toz almıyor) 

Sağ ayna camı, fotoğrafta solda çatlak olan arkadaşlar fotoğraf yanıltmasın 😂 

IMG_20201021_194015.jpg

Hocam teşekkür ederim öncelik ve dönüşünüz için :) açıkçası bendeki de bu şekilde çatlak. Siz de ankaradaydınız sanırsam. Rica etsem daha sonra müsait bir vakitte sizden alsam olur mu? Şu an bendeki çatlak sağ sinyalin her an bozulma durumundan dolayı en azından yedek durmuş olur elimde :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11252]Yehanoha[/mention]Eğer Kayar ayna aldıysanız ve o nedenle veriyorsanız 2-3 haftada benim kayar aynalar bozuldu senkronasyon gitti. Bence orjinal parçayı her ihtimale karşı tutun ama siz bilirsiniz.

Akü kutup basini söküp takmayi denediniz mi hocam belki duzelir
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
29 dakika önce, HONEY yazdı:

Akü kutup basini söküp takmayi denediniz mi hocam belki duzelir

Denedim ayrıca orjinal yan aynaları takıp tekrar kayarları taktım durum değişmedi. Araç stop durumdayken düzgün araç çalışınca bozuluyor kayar yan sinyaller çift kayıyor kesik kesik.

Bir daha çinden herhangi bir parça takmam aracıma. Markasız ürünün yahnisi tavuk dürüm oluyormuş onu gördüm herşeyin orjinali ve markalısı iyi :) Osram kayar ayna yapmış şuan onu takibe aldım hem yavaş kayıyor hem güçlü yanıyor ve ayna içerisindeki sinyal uyarı ışığı düzgün gözüküyor sönük değil.

tarihinde uranusgrey_golf tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Denedim ayrıca orjinal yan aynaları takıp tekrar kayarları taktım durum değişmedi. Araç stop durumdayken düzgün araç çalışınca bozuluyor kayar yan sinyaller çift kayıyor kesik kesik.

Bir daha çinden herhangi bir parça takmam aracıma. Markasız ürünün yahnisi tavuk dürüm oluyormuş onu gördüm herşeyin orjinali ve markalısı iyi  Osram kayar ayna yapmış şuan onu takibe aldım hem yavaş kayıyor hem güçlü yanıyor ve ayna içerisindeki sinyal uyarı ışığı düzgün gözüküyor sönük değil.

40 taneye yakin sattim hic böyle bir sorun yasamadim

Sizinki talihsizlik olmus

Osram 100 euro civari duymuştum 930 tl civari yapiyor ciddi para

İmkan varsa orjinal almak en guzeli tabiki de
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=21675]uranusgrey_golf[/mention] yok hocam biz ledlerimizle memnunuz  çatlak led vardı o yüzden emre hocam bana gönderdi ben de ihtiyacım olmayanı geri veriyorum geçmiş olsun  [mention=11839]HONEY[/mention] iyi anlar aslında kayar ledden böle bir sorunu ilk defa duyuyorum ben 

Valla kayar ledden anlamam

Saticiyim sadece :)

Ne verim abime :)

e3eba62a82110e24eeb5655bf75836bb.jpg
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Yehanoha yazdı:

@mustafacagri olur tabiki ne zaman isterseniz :like:

Teşekkür ederim :) hangi semtteydiniz acaba? Corona biraz hafifleyince sizin de uygun olduğunuz Bi gün buluşup alabilirim :) şu anlık çalışıyor sinyaller acele yok yani :D

1 saat önce, uranusgrey_golf yazdı:

@YehanohaEğer Kayar ayna aldıysanız ve o nedenle veriyorsanız 2-3 haftada benim kayar aynalar bozuldu senkronasyon gitti. Bence orjinal parçayı her ihtimale karşı tutun ama siz bilirsiniz.

Uyarı için eyvallah. Önceki sayfada falan baya konuşmuştuk takılanın da verilenin de orjinal olduğunu halbuki :)

Şansınıza artık geçmiş olsun, sorun yaşayınca açtığınız konuda görmüştüm olayı yine  👍

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2020 golfe sattın mı hiç belkide 2020 araçta başka bir durum var ? Bende anlamadım ürün bunun aynısı kutusundan yazısına kadar. 

2020 hic satmadim

Olabilir bilmedigimiz bir farki vardir
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
7 saat önce, HONEY yazdı:

2020 hic satmadim

Olabilir bilmedigimiz bir farki vardir

Sizin araç çalışırkende düzgün kayıyor mu ? Ben zaten şöyle fark ettim arkadaşı almaya gitmiştim araçta bekliyordum o söyledi kanka çift kayıyor dedi indim baktım sıkıntı var. arabayı durdurdum stop ettim dörtlüye bastım düzgün kayıyor. geri çalıştırdım 2-3 saniye sonra bozuyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...