Golf Yerine Araç Önerisi

@forzaGilles  Aradım, Bursa bayisine yönlerdiler, kimse telefonu açmıyor, tel bıraktım, dönüş yapan da olmadı
Biz konuştuğumuzda Comfortline Golf ‘ün istanbul uzay otoda olduğunu söylediler., 

Xcellence Leon güzel araç fakat., Comfortline Golf bulabilirseniz., benim tercihim kesinlikle golf olurdu.. 

@rline koronavirus sebebiyle cogu bayi 10.00-14.00 gibi bir saat araliginda calisiyor hocam. O yuzden ulasamadiniz diye dusunuyorum 

@forzaGilles Bu araç Tornado kırmızı, sunrooflu paket, belki araçlar farklıdır, (Doğuş Oto internet sitesinde)

@forzaGilles Bu araç Tornado kırmızı, sunrooflu paket, belki araçlar farklıdır, (Doğuş Oto internet sitesinde)
Evet bizim konuştuğumuz beyaz renkti., golf yoksa leon mecburiyetten değerlendirilebilir ama golf varsa leon full pakette olsa golf’ün yerini tutamaz., hayırlısı olsun..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Seat Leonda İstanbul'da bir bayide magnetic gri ile urban gri var. Renkleri canlı göremedim. Urban gri bildiğimiz gümüş gri ama magnetic griyi internetteki fotolardan tam anlayamadım, fümeye yakın bir renk. Aslinda sipariş ettiğim Golf indiyum griydi, o da fümeydi. 

Bilgisi olanlar yardimci olabilir mi? Magnetic gri Leon'a yakışıyor mu? Klasik gümüs gri mi tercih etmeliyim?

2019 ekim kasım ayları da benzinli golf fiyatına dizel otomatik astraya bir çok defa alıcı gözüyle bakmaya gittiğimde iç mekan görselinin wag grubunun yanından bile geçemeyip uçurum olduğunu gördüm polo bile daha zengin duruyor, golf olamıyorsa leon en iyi seçenek, tercih sedan ise skoda bile tercih edilmeli.

@rline  hocam urban gride guzeldir kursun grisi mk7 gibi tonu bence, iki gride yakisiyor leona. Cam tavan varsa magnetic daha hos durabilir yoksa urban gri bence.

@rlineCam tavanı zoomlu teshir eden , ön arka tüm camlardaki orjinal karartmayı +cam filmlerini belli eden renk fix beyaz leon dışında 

Urban (gümüş gridir)

Magnetic gri de kötü degil , not kırılmaz 

İstanbuldaki leonlar 1.5 tsi ekselans mı ? Fiyat nedir

@Savatage evet, 1.5 ekselans. 198 bine veriyorlar şu anda, liste fiyatı 199.900

Kesinlikle Peugeut 2008 yarı suv turuncu olanı çakma range rover ama çok tatlı araba sürdüm test ettim golften sonra alıcağım araç bu olur kesin bu dediğiniz paralara en mantıklısı bu benzinli geliyor 1.2 tsı seçenekleride var 

Benzer bir isi de ben yaptim.
2016 TDi highline satip, 2020 1.5 tsi leon ekselans aldim. Yalitim harici cok memnunum. Gerci daha 1 hafta oldu araci alali ama gayet güçlü ve seri arac, genel olarak memnunum tavsiye ederim.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tavsiye edirim he bende golf var ayrı tabi

427ED30E-0BB5-4422-94F8-4DDC583F0E03.jpeg

@rline

Eğer düşünürseniz iletişim bilgilerini mesajla paylaşabilirim. 

Screenshot_20200505_150819_com.whatsapp.jpg

Screenshot_20200505_150815_com.whatsapp.jpg

@tiesay 1000 motor bulaşmayın yakıtı fena yakıyor ama mermi gibi gidişatı gaz tepkimesi efsana ufak manevralarda dikkat etmek lazım

@tiesay 1000 motor bulaşmayın yakıtı fena yakıyor ama mermi gibi gidişatı gaz tepkimesi efsana ufak manevralarda dikkat etmek lazım
1.0lt motor bence çok başarılı, yakıtı da turbo benzinli bir araca göre hayli iyi. (1.5tsi kullanıyorum ben) 

Geri
Üst Alt