Golf Yerine Araç Önerisi

@Savatage hocama katılıyorum. Madem golf olmuyor en azından aynı fiyata ya da daha uyguna daha dolu bir arabayı binmeyi tercih ederdim. Dolu Leon da üzmez diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Temiz a4 2.0tdi quattro 2014 15

@HONEY

2017 model 25 bin km de sıfır ayarında golf ilanı

Telefon yok? 

Sms le araba satmak ? Araba almak ? 

1978 murat 131 sAtarsın anlarım ...ilan hakkın yoksa 100 lira ilan parasına kıyamazsın...arabadan zaten 300-500 düsülecek . 12 bin piyasası olan aracın pazarlığı anca 300 lira olur

Evet garip mayıs 2020 de üyelik telefon yok ?

Golfe alışan bir kullanıcıya diğerleri tat vermez hele megane felan hikaye takdir sizin

@Savatage aynen kardeş istanbulun sıkıntılı yerlerinden ya sonuçta ben  telefonunu ister konuşur gider bakardım bu tür yerden ben almıştım hacıüsrev den orada sıkıntılı e ne olur biraz daha emniyetli gidersin 

Opel alma da ben zor kurtuldum neyse zevkler renkler. Leon öneririm.

Bayiyi aradım, Leon FR paketi 198 e bırakıyorlar ama FR daki spor süspansiyonu istemiyorum. Aile kullanımı için konforsuz oldugunu duydum. Xcellence paket olsaydı ciddi ciddi almayi düsünüyordum, farklı illerde Xcellence var fakat bayiler arasında araç sevkiyatı yapmiyorlar.

Bayiyi aradım, Leon FR paketi 198 e bırakıyorlar ama FR daki spor süspansiyonu istemiyorum. Aile kullanımı için konforsuz oldugunu duydum. Xcellence paket olsaydı ciddi ciddi almayi düsünüyordum, farklı illerde Xcellence var fakat bayiler arasında araç sevkiyatı yapmiyorlar.
Fr spor süspansıyon olmasa güzel araç., Farklı ilde olması çok sıkıntı olmasa gerek., aracı beğendikten sonra sorun olmaz., Comfortline golf için ne dediler..? 

@forzaGilles  Aradım, Bursa bayisine yönlerdiler, kimse telefonu açmıyor, tel bıraktım, dönüş yapan da olmadı

@rline  hocam xcellence paket varsa hic aramayin baska bence, e devletten satis ile ilgili evrak koyarsaniz izin almaniz muhtemel, bir sorun noterden sira falan alin, bir sekilde halledilir.

Geri
Üst Alt