Connectivity Package

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Connectivity Package nedir? Niye çıktı? Kullanışlı mı?

Confortline donanımda standart olarak geliyor bu opsiyon. Büyük eksiklik olan bluetooth özelliğini içeriyor.  Kullananlar özelliklerini yazdıkça burayı da genişletiriz ;)

Araç alırken telefonu elden bırakmak için olmazsa olmazımdı. Kesinlikle en alt donanimlarda bile standart olmalı. Güvenlik adına nasıl ki her donanım da standart ekipmanlar var, Bluetooth da kesinlikle standart olmalı. Sonuçta bugüne kadar telefon kulağında direksiyon başında konuşmayanımız yoktur. Yanında cihazdaki şarkıları çalması da cabası.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bluetooth ve sd kart müzik kalitesi aynı mıdır ? Kullananlardan yorum alabilir miyiz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Emrah dedi:
Bluetooth ve sd kart müzik kalitesi aynı mıdır ? Kullananlardan yorum alabilir miyiz ?
Ben bir fark göremedim. Müzik anlamında çok hassas bir adam değilim. Belki de ondan anlamadım fark varsa. Bana tımbırtı olsun yeter :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bana göre bu paket, sürüş paketi ve ışık paketinden daha kullanışlı, çünkü bu paketi aracı kullandığımın her anında kullanıyorum, bu paketin en önemli özelliği bluetooth olması, telefon eşleştirdikten sonra  artık araç içinde artık telefonla hiç işim olmuyor. özellikle müzik dinlemek için çok faydasını görüyorum. bulunduğum yerde çok fazla radyo seçeneği olmadığı için(sadece trt fm) telefondaki karnaval uygulaması sayesinde bütün radyoları  daha kaliteli bir şekilde dinleyebiliyorum, radyo değişimini direksiyondaki kontrol tuşlarından yapabildiğim için radyolar arasında geçiş de yapabiliyorum, ses kalitesi fm frekanstan dinlediğim trt fm den daha iyi, daha canlı, eğer radyo dinlemek istemezsen yine telefona yüklediğim spotify uygulaması sayesinde istediğim albümü veya şarkıyı yüksek kalitede( 320 kbps) dinleyebiliyorum, bunlar bu paketin müzik dinlerken sunduğu avantajlar.  telefon görüşmesi yaparken de avantajı var tabi ki , gelen bi arama olduğu zaman dikkatimi hiç dağıtmadan yine direksiyondaki kontrol tuşu sayesinde gelen aramayı cevaplayıp telefon görüşmesini hiç elimi direksiyondan kaldırmadan yapabiliyorum, yine arama yapacağım zaman gözümü yoldan ayırmadan yol bilgisayarından arama yapacağım kişiyi bulup aramamı gerçekleştiriyorum, hem güvenlik açısından hem de trafik cezası yememek için biçilmez bi kaftan, kısacası aracıma binip kontağı taktığım andan itibaren başlayıp araçtan indiğim ana kadar kullandığım bir paket, diğer paketleri hiç bu kadar çok kullanacağımı sanmıyorum

d1de5326068f1310bfb39d6c621056b7.jpg
3f77957c6788b2e44909d42b0fb663e8.jpg
836573d2025cce8a1ee215f94affc93d.jpg

Yeni pakette bu şekilde menüleri oldukça kullanışlı

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. El almayı planlarken 0' a yönelmemin sebeplerinden biridir. Eski aracımda mevcuttu fakat sesli komut sistemi olmasına rağmen kullanımı bu kadar kolay değildi (bayağı aksanlı konuşmak gerekiyordu). Golf teki kullanımını çok kullanıcı dostu buldum.

@silvershadow

Voice command diye bir opsiyon yazmışlar sahibinden sitesinde bir kullanıcı,bilginiz varmı bu opsiyonla ilgili,hatta tr'de 3 araçta var diye eklemiş.

silvershadow dedi:
@silvershadow

Voice command diye bir opsiyon yazmışlar sahibinden sitesinde bir kullanıcı,bilginiz varmı bu opsiyonla ilgili,hatta tr'de 3 araçta var diye eklemiş.
Değerli Hocam;

Burada  açıklamıştım. tekrar olmasın diye sizi davet etsem?

http://www.golftutkusu.com/teknik-ozellikler-ve-detayli-aciklamalari/voice-command/msg27053/#msg27053
Kusura bakmayın hocam biraz araştırmadan sormuşum,şimdi anlaşıldı konu,bende yeni opsiyon eklendi diye heyecanlanmıştım :D

Bu connectivity packagei sonradan ekleyemiyor muyuz enderde falan?

Sent from my iPhone using Tapatalk

yusuf dedi:
Connectivity Package nedir? Niye çıktı? Kullanışlı mı?

Confortline donanımda standart olarak geliyor bu opsiyon. Büyük eksiklik olan bluetooth özelliğini içeriyor.  Kullananlar özelliklerini yazdıkça burayı da genişletiriz ;)
benim gelecek aracımda da varmış, ST  bana higlinelardaki gibi blutoothdan konuşabilirisniz ayrıca usb den müğzik dinleyip usb girişten telefon şarj edebilirsizn demişti.  ve böyylelikle  direksiyondaki  telefon işaretleri vs  fonksiyonel olarak kullanılmış olacak :)

Geri
Üst Alt