Satılık Dover jant+Lastik

Haktan

Üye
İsim
Haktan
Merhaba arkadaşlar aracıma Dijon jant taktığım için doverler boşa çıktı. Jantlar hatasız çizik kaldırım sürtmesi vs yoktur. Lastikler michelin 25.000 km yapmıştır 

İstanbul kartaldan teslim edilebilir 

fiyat: 2000₺

35F185B0-E060-4DFB-BCD3-B57C342471FF.jpeg

9E19DCB8-91B1-4D3D-BD8C-BBDAC84C54C0.jpeg

659EE334-3D49-49F1-B5FB-2A896828E234.jpeg

7465111C-DA0D-4591-907A-C0F709258CD1.jpeg

0361388C-5FD0-446C-BF07-086710EF3F18.jpeg

0A507F99-115E-4DC3-AF0D-E9885BDF01B9.jpeg

Hayirli satislar ustad

Dijonlari da güle kullanin

@HONEY teşekkür ederim konfor biraz azaldı ama yapacak birşey yok artık görüntü için değer 🙂

[mention=11839]HONEY[/mention] teşekkür ederim konfor biraz azaldı ama yapacak birşey yok artık görüntü için değer [emoji846]
Yapmaaa yaa konfor benim için önemli 10 uzerinden kac verirsin konfora

Bende Dijon düşünüyordum

Bende Dijon düşünüyordum
10 üzerinden 7,5 diyorum.. açıkçası doverin konforu yok tek artısı görüntüsü dover görüntü olarak biraz göze hitap etseydi değiştirmezdim 

@HONEY 

Bende Dijon düşünüyordum
Aslında konfor kaybı göreceli hocam. Dikkatli bir sürücü iseniz çukurlara kasislere dikkat ediyorsanız hiçbir sıkıntı yok. Bence bir fark yok.

@Haktan hayırlı satışlar hocam. Lastiklerin kondisyonu iyi ise fiyat ideal görünüyor.

@HaktanHocam sattığınız dover Jantlarda Michelin kullanıyorsunuz. Michelin biliyorsunuz baya yumuşak hamurdur, konforludur. Yeni aldığınız dijon da ne kullanıyorsunuz? Konfor farkını lastikte çok etkiler. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HaktanHocam sattığınız dover Jantlarda Michelin kullanıyorsunuz. Michelin biliyorsunuz baya yumuşak hamurdur, konforludur. Yeni aldığınız dijon da ne kullanıyorsunuz? Konfor farkını lastikte çok etkiler. 
Dunlop var şuan lastik olarak micheline göre biraz daha sert lastik eminim onunda etkisi vardır 

Türkiye de üretilen dünya markaları, diğer ülkelerde üretilenlere göre hamur karışımı bir nebze daha serttir. Türkiye yollarının düşük kalite olması yüzünden böyle bir bilinçli tercih var, hem balon yapma riski azalması için hem de milage (km mesafe) daha fazla olması için. 

Bknz: bridgestone, pirelli bunlar da serttir, özellikle Türkiye de üretilenleri. 

Aldığınız Dunlop da çankırı sumitomo fabrikasında üretimdir sanıyorum, ithal almamışsınızdır. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim 16 dover de dunlop vardı, 40 bin km gitmişti, lastik diş seviyesi hiç gitmemiş gibiydi ancak sertti ve ses yapıyordu, şimdi 17 dijonlarıma nokian aldım, inanın konfor daha iyi gibi bile, ön 33 arka 33 psi basınçla kullanıyorum.

Benim 16 dover de dunlop vardı, 40 bin km gitmişti, lastik diş seviyesi hiç gitmemiş gibiydi ancak sertti ve ses yapıyordu, şimdi 17 dijonlarıma nokian aldım, inanın konfor daha iyi gibi bile, ön 33 arka 33 psi basınçla kullanıyorum.
Lastik çok önemli bir detay dunlop sert bir lastik 👍

Geri
Üst Alt