OBDELEVEN Soruları ve Sıkıntıları

Hocam o yeşil + ya bastığınızda neler çıkıyor ? Ve birde hesaptan çıkış giriş yapıp tekrar deneyin... Olmazsa birde hesaptan çıkış yaptıktan sonra girişi yaparken cihaz bağlı olarak yapın. Ve son olarak cihazı eşleştirmeden silip deneyin. Umarım olur eğer olmazsa desteğe yazın en geç 1 gün içinde geri cevap yazıyorlar.
Yeşile bastığımda satın al diyor. Tamam diğerlerini deniyorum şimdi. 

@Recep Gül Denedim hepsini fakat olmadı. desteğe yazıyorum da 3 günde dönüyorlar 😂. Teşekkür ederim. Ambiyansla ilgili bir şey bulabildiniz mi ?

Ben sabahtandır arıyorum ama bulamıyorum. 

Yok hocam hiç birşey bulamadım.Kendi sitesindede hiç bahsedilmemiş. Fakat şöyle bi durum var bu cihaz aracın destekleyebileceği şeyleri gösteriyor. APP ten en baştaki ambians color'a girdiinizde desteklemiyor yazısı çıkıyor mu ? 

@Recep Gül Uygulamalar bölümünde ambiyansla ilgili hiçbir şey yok. Kredi ile satın alınan yerde. 

😯😯 nasıl yok??? 

En üstte ki menü yok mu? 

Screenshot_20200502-231256_OBDeleven.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam aldığınız cihazın resmini atabilir misiniz ?  Siz sanırım önce normal bir cihaz alıp onu pro versiyonuna çevirdiniz!  Öyle olunca +200 kredi vermiyor, Cihazı PRO sürüm dahilinde alırsanız +200 kredi veriyor. Sipariş verdiğiniz yerin linkinide atabilirsiniz !

Bu arada reklamlardan kazanılan bonusları hep kaçırmışınız. O yeşil + ya bastıktan sonra altta  Ücretsiz kredi al kısmından reklamalrı izleyerek her reklam başına +1 kredi veriyor. Toplamda günlük bonuslar dahil ücretsiz olarak  6 kredi hakkınız var. Her gün yaparsanız sizin yararınıza olacaktır. 

@Recep Gül Yok valla Recep :D  aracım highline fakat o bölüm yok. sadece ambiyans aydınlatmada parlaklıkları kısıp açabiliyorsun. Kapıdakilerle beraber tam kapatabiliyorsun ya da aynı şekilde kısabiliyorsun. Gösterge ekranında Dashboard da mesela arka planı değiştirdiğim zaman noktalı renkli bir arka plan seçeneği var. Onu yaptığımda sabit olarak yeşil yanıyor.

@Recep Gül Yok valla Recep :D  aracım highline fakat o bölüm yok. sadece ambiyans aydınlatmada parlaklıkları kısıp açabiliyorsun. Kapıdakilerle beraber tam kapatabiliyorsun ya da aynı şekilde kısabiliyorsun. Gösterge ekranında Dashboard da mesela arka planı değiştirdiğim zaman noktalı renkli bir arka plan seçeneği var. Onu yaptığımda sabit olarak yeşil yanıyor.
Hocam üstte yazdığım gibi maalesef siz standart sürüm alıp üstüne PRO sürümü aktifleştirmişsiniz. Bu yüzden +200 kredi vermemiş. Fakat Pro versiyonuna geçtiğiniz halde ambians renklerini neden ekleyemiyorsunuz onu maalesef bulamadım. Birşeyler eksik ama çözemedim. Kadran ekranınız renkli değil mi ?

@Recep Gül Anladım o zaman 200 kredi yalan oldu :D  Aynı anda alınca verdiğini belirtselermiş keşke ya da aceleye gelmiştir bilmiyorum. Anladım neden gelmediğini. Ben aynen dediğiniz gibi yaptım. Ayrı ayrı aldım. İlk başta normal cihazı aldım sonra PRO versiyonunu aldım. Saçmalık.

@Recep Gül Anladım o zaman 200 kredi yalan oldu :D  Aynı anda alınca verdiğini belirtselermiş keşke ya da aceleye gelmiştir bilmiyorum. Anladım neden gelmediğini. Ben aynen dediğiniz gibi yaptım. Ayrı ayrı aldım. İlk başta normal cihazı aldım sonra PRO versiyonunu aldım. Saçmalık.
Evet sürüm başlıklarını daha ayrıntılı belirtmeleri gerekiyor. Böyle çok saçma ve aldatıcı olmuş.

@Recep Gül Ben bilmiyordum. Bilseydim eğer öyle alırdım. Ama ambiyans seçeneğinin gelmemesi de başka bir tuhaflık. Ben PRO aldığım halde eğer o özellikleri kullanamazsam iade edeceğim.

@Recep Gül Ben bilmiyordum. Bilseydim eğer öyle alırdım. Ama ambiyans seçeneğinin gelmemesi de başka bir tuhaflık. Ben PRO aldığım halde eğer o özellikleri kullanamazsam iade edeceğim.
Şimdi şöyle hocam, bu cihaz aracın içinde mevcut olan tüm özellikleri gösteriyor. Sizin araçta ambians renkleriyle ilgili bi sıkıntı var, ya desteklemiyor diye göstermiyor yada başka bir problem var!  
Mesela bende de az önce gönderdiğim ambiante color daki kredili sistemi açtığımda aşağda Desteklemiyor diye uyarı çıkıyor. bunun sebebi kapı aydınlatmaları bende olmadığı için desteklenmiyor yazıyor. Sizdede böyle bi tür problem var ama girince 2 renk kodlayabiliyorsunuz onu çözemedim !

Geri
Üst Alt