Golf almak istiyorum yardımcı olur musunuz

irmik

Yeni Üye
İsim
İrem çınar
Merhaba arkadaşlar, maksimum 150bin bandında golf almak istiyorum kendi alacağım ilk araç olacak. Çok yol yapmıyorum sorun çıkarmayan kullanımı rahat olarak hangi motor ve modeli önerirsiniz?

Ben 1.4 Tsi manuel Highline donanım bir araç tercih ederdim ama otomatik isterseniz işin rengi değişir.

Cok km yapmiyorsaniz benzinli, konforlu istediginiz icin otomatik ve en asagi comfortline olmali bence, 1.4 TSI comfortline, isik ve surus konfor paketli golf rahat bulunabilir bence o butceye. Ama bana kalirsa otomatik olacagina highline olsun daha iyi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage otomatik olması önemli sunroof şart değil led far olması tercihim

@irmik 150 bin lira icin eger otomatik istiyorsaniz 2017 model 1.0tsi midline plus tavsiye ederim

manuel istiyorsaniz 2017 model 1.0tsi comfortline tavsiye ederim

max 40 bin km'ye kadar bu araclari bulabilirsiniz, daha donanimli ama eski arac alinabilinir ama benim tavsiyem olabildigince temiz arac almaniz

malum site üzerinde 2 tane ilan vardı birisi 136 diğeri 142 bin lira olacak şekilde, özellikle 142 bin lira olan araç bayağı doluydu ergo koltuk anahtarsız giriş çalıştırma bi xenon farlar vs dolu bir araçtı o araçlar aklımda kaldı. onun haricinde size tavsiyem 1.4 tsi highline paket 2016-17 model golf 7 olacaktır ya da 7.5 olarak 1.0 da bakabilirsiniz. burada şuna bakınız, donanım mı yoksa güncellik mi istiyorsunuz

@irmik 1.2 tsi comfortline dı ikisi de ama highline dan daha dolu, ama 2015 105 lik motor. sarı sitede aratın kelime kısmına açıklamaları da dahil et deyip ergo yazın

Geri
Üst Alt