Ön düzen değişimi servis fiyatı

Makine7

Üye
İsim
Sercan
Arkadaşlar selamunaleyküm hayırlı Ramazanlar herkese. Uzun süredir siteye giremiyordum. Sizlere bir sorum olacak. Golf 7 2015 Highline aracımın ön düzenini komple değiştirtmek istesem serviste ne kadar bir fatura çıkar sizce. Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim 😊

Merhabalar. Ön düzen derken hocam?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak Amortisör, rot, rot başı salıncak taşıyıcı tabla vs yani ön takımdaki parçalar hocam. Çok hakim değilim isimlerine bu parçaların aslında. 

2019 Kasım ayında 4 Amortisör,Helezon yaylar(önceki sahibinden soğuk presli olduğu için yenilettim)Rulman,Amortisör takozu,Altlık %25 indirim ile 6240 ödedim.(4 Helezon yay ve 2 altlık indirim yok)

Genç birisiyim fakat evliyim ve ufaklık var onun için bana göre konfor daha önemli. Aracımı uzun vadede kullacağım için bu kadar masraf yaptım. Zaten yaylara yapılan her müdahale bence yanlış ya orjinal yay yada spor yay bu kadar basit.

Aracım 2cm soğuk presli olduğu için çok bir fark yoktu fakat servis uyardı yeni takılan amortisörlere ve o zaman lastikleride yeniletmiştim bu şekilde sağlıklı olmadığını yapılan ve takılan parçaların daha fazla aşınacağı söylenmişti

Servisde değişim pişmanlık getirir. Parçaları servisten alın ama orada değişmeyin derim. Faiş işçilik ücreti isteyeceklerine eminim.

Servisde değişim pişmanlık getirir. Parçaları servisten alın ama orada değişmeyin derim. Faiş işçilik ücreti isteyeceklerine eminim.
Orası kesin :D Tabiki tercih meselesi. Benim o konuda kafam rahat :rolleyes: @Makine7 Sercan kardeş yetkili serviste 2 sene Parça ve İşçilik avantajı ayrıca aracın yaşına göre zubizu indirimi olacak. + ve - yönleri belli karar sizin.

Geri
Üst Alt