KN hava filtre kiti

Alpyaman

Katılımcı Üye

İsim
Alp
Merhaba 

KN hava filtre kiti hakkında bilgisi olan var mı? Katkısı nedir? Nereden temin ve montaj yapılır? Motor tipine göre doğru ürün seçimi nasıl olur? Bakımı hangi sürede nasıl yapılır?Fiyatı tahmini nedir?

Tecrübesi ve bileğisin  olan var ise aktarım sağlar ise memnun olurum. Benim bildiğim @driver_can hoca kullanıyor aktarım sağlar diye düşünüyorum.

şimdiden teşekkürler

Aracima stage 1 yazılım yaptırdım rsa 'da ondan sonra taktım ben.kit olarak geçmiyor kutu içi adlandırılıyor. Özellikle sıcak havalarda fayda sağlıyor daha iyi hava çektiği için. Yazılım yaptirmasaydim çok gerek görmedim takmaya fiyat olarakta bi hayli pahalı çünkü.600 lerden başlıyor 750 ye kadar çıkıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dün bende yotubedan gördüm fiyatı 100$ mış. 230 tl'yede temızleme kiti bulunuyormuş temizlenip kullanılabiliyormuş, yanılmıyorsam %3 oranında beygir artışı oluyormuş. Tanıtan arkadaş yazılım attıktan sonra takabiliriz felan dedi...galiba bizim aile aracı için gereksiz...

Nereden alabiliriz benim aracımda yazılımı çünkü bende düşünebilirim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracima stage 1 yazılım yaptırdım rsa 'da ondan sonra taktım ben.kit olarak geçmiyor kutu içi adlandırılıyor. Özellikle sıcak havalarda fayda sağlıyor daha iyi hava çektiği için. Yazılım yaptirmasaydim çok gerek görmedim takmaya fiyat olarakta bi hayli pahalı çünkü.600 lerden başlıyor 750 ye kadar çıkıyor
Yazılım yaptırmanıza değdi mi?

@driver_can aynen öyle smoke motion un videosu var en az 3 4 araç fark atıyor. Bende şuan 2cr yazılımlı kullanıyorum inanılmaz memnunum. 

@driver_can nerde yaptırdınız hocam yazılımı ? birde seste bi değişiklik oldu mu ?

Yazılım hakkında youtube'daki bu video beni korkuttu açıkçası...

@Alpyaman aksoy tuning var. Yanlışım yoksa 350tl idi kit olarak. Kendileri yaptırmış birebir orjinal ölçülerde. İnstagram sayfasından bakabilirsin. Tanıtım videosu vardı. 

Geri
Üst Alt