Jump to content

SEMTuning

Mk7 & Mk7.5 ARAÇLARINIZ İÇİN SPOİLER - DİFÜZÖR - TAMPON SETLERİ

Recommended Posts

Şimdi, Seastar76 yazdı:

@kara55 en basit açıklama,    golf tutkusu kurucularından  @silvershadow Murat abi ve @yusuf hocalar Golf 7 sahibi , onların da öncülüğü ile Golf aşıkları bu platforma girip araçlarını tanıyıp güzelleştirmeye başlıyorlar...   8 alanlarında yolu tabii ki düşecek buraya 

evet bende bunu diyorum mesela forum için güzellik yapan arkadaşlar Golf 7 için paylaşım yapıyorsa 6 için de 5 içinde yapmalı Golf diyince birçok model sahibi insanlar var o yüzden dedim :) tabiki her golf sahibi ailemize katılabilir hepsini düşünmek lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tam olarak ne almak istiyorsunuz ona göre baktırayım ellerinde var mı size bana özelden irtibatınızı yazın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 dakika önce, metinkar yazdı:

tam olarak ne almak istiyorsunuz ona göre baktırayım ellerinde var mı size bana özelden irtibatınızı yazın.

Abi benim için söyledin herhalde :) Sadece kendim için değil diğer arkadaşlar içinde istedim en azından isteyen hangi fiyatta ne alabilir görebilir diye düşündüm özelden yazacağım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, kara55 yazdı:

Abi benim için söyledin herhalde :) Sadece kendim için değil diğer arkadaşlar içinde istedim en azından isteyen hangi fiyatta ne alabilir görebilir diye düşündüm özelden yazacağım 

@kara55  aynen diğer araçlar için fazla bir ürün yelpazesi yok bildiğim kadarıyla ama ne almak istiyorsanız en azından sorayım sizi arasınlar fiyat versinler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@metinkar Hocam golf 4 spoyler varmıdır acaba ? :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar ve forum için hayırlı olsun diyorum.Sem Tuning 'e de yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Forumda yeniyim bir hatam olursa kusuruma bakmayın.

Aspec markasının yan marşpiyellerinin de gelip gelmeyeceği hakkında bilgi alabilirmiyiz acaba.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 12.05.2020 at 3:11 AM, Ender yazdı:

@metinkar Hocam golf 4 spoyler varmıdır acaba ? :) 

On 13.05.2020 at 1:15 AM, Ender yazdı:

@metinkar 

@Ender efendim:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, Alp677 yazdı:

Herkese selamlar ve forum için hayırlı olsun diyorum.Sem Tuning 'e de yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Forumda yeniyim bir hatam olursa kusuruma bakmayın.

Aspec markasının yan marşpiyellerinin de gelip gelmeyeceği hakkında bilgi alabilirmiyiz acaba.

@Alp677  maalesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Serdarman @SEMTuning Set olarak düşünmeyen arkadaşlar burada almak istediği parçaları yazabilir, bu şekilde set tamamlanabilir belki diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, Holigan yazdı:

@Serdarman @SEMTuning Set olarak düşünmeyen arkadaşlar burada almak istediği parçaları yazabilir, bu şekilde set tamamlanabilir belki diye düşünüyorum. 

@Holigan  güzel bir düşünce aslında🤙🏻

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@metinkar ya metin abi bana sis farı lazım bulabilir miyiz? Foruma attım kimseden tık ses yok. Bir de bişey sormak istiyorum biri u led far satıyor fiyat uygun instagramda soket işini nasıl çözeriz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, Kemal007 yazdı:

@metinkar ya metin abi bana sis farı lazım bulabilir miyiz? Foruma attım kimseden tık ses yok. Bir de bişey sormak istiyorum biri u led far satıyor fiyat uygun instagramda soket işini nasıl çözeriz?

@Kemal007  sis farı ve soket satan çok var sarı siteye bak bence 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle merhaba, belki benim Sorum sizin konuyla alakasız olabilir. Benim 2015 Golf 7 Midline Plus aracım var. Geçen ay ön tamponda çatlak oluştu köpeğe köşeden çarptığımda. Şimdi 1.4 TSI Highline orjinal ön tamponu buldum. O benim aracıma uyar mı biliyor musunuz? Far yıkama özelliği var o tamponda, benim aracımda çalışır mı acaba fikriniz var mıdır? Size de sorayım @metinkar hocam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Öncelikle merhaba, belki benim Sorum sizin konuyla alakasız olabilir. Benim 2015 Golf 7 Midline Plus aracım var. Geçen ay ön tamponda çatlak oluştu köpeğe köşeden çarptığımda. Şimdi 1.4 TSI Highline orjinal ön tamponu buldum. O benim aracıma uyar mı biliyor musunuz? Far yıkama özelliği var o tamponda, benim aracımda çalışır mı acaba fikriniz var mıdır? Size de sorayım [mention=2662]metinkar[/mention] hocam [emoji4]
Tampon uyar ama far yıkama özelliğinin çalışması için çok daha fazlasına ihtiyacınız var.

Takım elbiseye en son uygun kıravat alınır ya, sizinki kıravat ı önce almak gibi düşünün ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, 39AKN039 yazdı:

@SEMTuning R marşpiyel ve marşpiyel lipi düşünüyorum elinizde mevcut mu boyalı fiyatı nedir

@39AKN039  merhaba,  ilk mesajdaki ürünler haricinde ürün temin edemiyoruz. İyi günler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Golftdi yazdı:

@SEMTuning @metinkar golf 7 için sadece gti marçpiyelleri alabiliyor muyuz? 

@Golftdi merhaba önceki mesajlarda da belirttiğimiz gibi toptan ürün verildiği için set olan ürünleri bozamıyoruz set içinde farklı ihtiyacı olanlar ile ortak alabilirsiniz yada nette bulma ihtimaliniz yüksek olabilir. teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Var mı gti tampon spoiler  almayı düşünen arkadaşlar? Seti alalım bana sadece marçpiyel lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mk 7 ve 7,5 ürünlerinde özellikle bu tarz ürünlerin tek tek satılması çok zor çünki kimse yeni çıkan ürünler için seti bozmak istemez bizim gibi örnek aşağıdaki ilanda tamponu muhtemelen set fiyatına yakın sattılar şimdi setten kalan için ne satsalar kar diyelim. Bu rakamlar sizin için uygun ise ilanı değerlendirebilirsiniz.

https://m.n11.com/vw-golf-75-gti-yan-marsbiyel-takimi-plastik-2017-2020-P407663132?gclid=EAIaIQobChMI3OPzzoHA6QIV2-7tCh1ItAdDEAQYASABEgL5WvD_BwE&gclsrc=aw.ds

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

9 numaralı Spoiler in araç üzerinde herhangi bir resmi var mı.nasıl duruyor fikir açısından.veya ne olarak geçiyo biz arattıralım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 21.05.2020 at 11:39 PM, Alp677 yazdı:

9 numaralı Spoiler in araç üzerinde herhangi bir resmi var mı.nasıl duruyor fikir açısından.veya ne olarak geçiyo biz arattıralım

@Alp677  bilen tanıyan arkadaşlar vardır mertin eski aracında bu ürünün orjinali mevcut idi.

ürünü daha önce hiç görmedi iseniz aliexpreste bolca var spoiler yazın çıkar.

7707081D-DC3A-4E6A-9C5E-0670E9D97195.jpeg

28BCAE06-2118-421A-866E-DD42CA47F4B7.jpeg

831B25D2-B7F1-42EA-B032-8E6D22600F2F.jpeg

93BE58D6-511A-4D31-8B5C-18F4A3CB53E7.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...