Jump to content

SEMTuning

Mk7 & Mk7.5 ARAÇLARINIZ İÇİN SPOİLER - DİFÜZÖR - TAMPON SETLERİ

Recommended Posts

Herkese selamlar Golftutkusu ailesi.

Firmamız da VW araçları için aksesuar ve tuning malzemeleri bulunmaktadır.

————————

Fiyatlarımız sadece Golftutkusu'na özel olup mesaj ile irtibatınızı paylaşırsanız daha hızlı dönüş yapacağız.

Ürünler sadece listede olanlar olup set içindeki ürünlerin ayrıca satışı yoktur.

Aynı zamanda  @metinkar ile de mesaj yolu ile iletişime geçebilirsiniz sizlere desteğini esirgemeyecektir. 

—————————

Yapıkredi'ye 4, Garanti'ye 2, Finansbank 2 taksit olmaktadır.

—————————

Montaj işlemleri şuan firmamız tarafından yapılmamakta olup çalışmalarımız devam etmektedir.  

Kargo Alıcıya aittir.

spoiler.JPG

difüzör.JPG

b1.JPG

b3 (2).JPG

MYYYYYY123.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gönderildi: (düzenlendi)

hayırlı olsun üyelerimize teşekkürler @SEMTuning 👍🏽

arkadaşlar bazı ürünler belki bi tık yüksek olabilir lakin en dip rakamlar yazıldı.

spoiler bölümü 9 numara daki ürünün yerli olmayanı şuan yolda bilginiz olsun.

beğendiniz değilmi arkadaşlar...

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allah Allah... artçı sarsıntılar devam ediyor

Forum Cevat Vardarlı videolarına dönecek bu gidişle.

Bkz. aracımız her zamanki gibi stock değil. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@metinkar Selamın aleyküm, spoiler bölüm 9 numaradaki ürün hangi spoiler acaba? 

Örnek bir fotoğraf var mı ? Bu 4 parçanın üstüne takılan ek spoilera benzettim de :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, lasttohit yazdı:

@metinkar Selamın aleyküm, spoiler bölüm 9 numaradaki ürün hangi spoiler acaba? 

Örnek bir fotoğraf var mı ? Bu 4 parçanın üstüne takılan ek spoilera benzettim de :D 

@lasttohit  aynen o ürün ama bıradaki yerli üretim diğer ürün yolda bir kısa sürede gelir ilana koyarız ozaman biraz bekleyelim:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyatlar güzel yalnız ihtiyaç duyuldugunda alınabilir 👏

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsın forma ben difizör arırıyorum ama soldan tek çıkışlı varmıdır acaba ekzozla ugraşmak istemiyorum boylede cok boş duruyo🙏

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, 39AKN039 yazdı:

@SEMTuning taiwan gtı 4 parça spoiler ın boyalı fiyatı nedir boya kodu LH5X

@39AKN039  merhaba, şuan için boyasız satış yapıyoruz ilan da belirttiğimiz gibi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracım için düşündüğüm şimdilik 2 düzenleme var. Oettinger ve gti difüzör. Daha önce uğurböceği simgeli alışveriş sitesinden bitane difüzör sipariş ettim ama hayatımda gördüğüm herhangi bir şeyde kullanılabilecek en kötü malzeme kalitesine sahip üründü sanırım bende kendi aracıma takmadım bir arkadaşım çok beğendi hediye ettim oda içimde kalan durumlardan bitanesi oldu umarım ilerde sizinle bu durumu mutlu bir şekilde aşarız:rolleyes:  Şu anda sormak istediğim Oettinger spoiler üzerinde oettinger yazısı varmı ? Bir de piyasada sanırım 2 tip oettinger var bir tanesi biraz daha heybetli duran orjinal boyutlarda, birde daha minimal yapılmış oettinger benzeri. Sizdeki hangisi acaba uygulama yapılmış fotoğraf var mı ? Teşekkürler:sofor:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, BUSAH yazdı:

Aracım için düşündüğüm şimdilik 2 düzenleme var. Oettinger ve gti difüzör. Daha önce uğurböceği simgeli alışveriş sitesinden bitane difüzör sipariş ettim ama hayatımda gördüğüm herhangi bir şeyde kullanılabilecek en kötü malzeme kalitesine sahip üründü sanırım bende kendi aracıma takmadım bir arkadaşım çok beğendi hediye ettim oda içimde kalan durumlardan bitanesi oldu umarım ilerde sizinle bu durumu mutlu bir şekilde aşarız:rolleyes:  Şu anda sormak istediğim Oettinger spoiler üzerinde oettinger yazısı varmı ? Bir de piyasada sanırım 2 tip oettinger var bir tanesi biraz daha heybetli duran orjinal boyutlarda, birde daha minimal yapılmış oettinger benzeri. Sizdeki hangisi acaba uygulama yapılmış fotoğraf var mı ? Teşekkürler:sofor:

@BUSAH  merhaba, satış başlığında ve diğer başlıklarımız da da belirttiğimiz noktalardan birisidir biz montaj yapmıyoruz. Ofisteki arkadaşlar müşteri isterse yönlendiriyor lakin biz sorumluluk kabul etmiyoruz. yazı ise mevcut elimizdeki her ürün benzer üründür.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@SEMTuning Bahsettiğim satış yaptığınız müşterilerinizden gelen herhangi bir fotoğraf var mı o idi :)  Kargom geldi montajını yaptık bakın böyle oldu diye gönderilmiş fotoğraflar olabilir belki diye :lol:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, BUSAH yazdı:

@SEMTuning Bahsettiğim satış yaptığınız müşterilerinizden gelen herhangi bir fotoğraf var mı o idi :)  Kargom geldi montajını yaptık bakın böyle oldu diye gönderilmiş fotoğraflar olabilir belki diye :lol:

@BUSAH  biz normalde toptan ürün veririz o bahsettiğimiz olay alt bayilerin temennisi olabilir.  bu platforma özel buradayız sizler burada arkadaşlarınız için paylaşabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de gerçekten alıpta takınca fotosunu çekenler var mı merak ettim ne kadar güzel oturuyor ve arka ayna kanatları kısa geliyor mu diye merak ediyrom varsa forumda buradan alan arkadaş fotoğrafını atabilirse inanılmaz mutlu olurum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

aslında istanbulda olup aracında spoiler olmayan ve alma niyeti olan bir arkadaşımız hafta içi aksaraydaki merkez şubeye gidip bakabilir araç üstünde deneyebilir en azından artı eksi yorum yapılabilir... mesela ben 9 numarayı bekliyorum gelsin deneme yapacağım ozaman fotoğraf eklerim buraya...

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, artan kura karşı 1Hazirana kadar fiyatlarımız sabittir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle merhaba lar @SEMTuning

Golf 7 aracıma, 7.5 uyumlu gti ön tampon düşünüyorum (panjursuz, farları kırmızı yapmamak adına üzerindeki ni kullanacağım) 

Panjursuz sadece ön tampon fiyatınız nedir? 

Teşekkürler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, Serdarman yazdı:

Öncelikle merhaba lar @SEMTuning

Golf 7 aracıma, 7.5 uyumlu gti ön tampon düşünüyorum (panjursuz, farları kırmızı yapmamak adına üzerindeki ni kullanacağım) 

Panjursuz sadece ön tampon fiyatınız nedir? 

Teşekkürler 

@Serdarman  merhaba bu soruyu @xxcarsixx da özelden sormuştu. ilk mesajdaki ilan içeriği  neyse o paket olarak satış yapıyoruz. bu platform için verdiğimiz rakam zaten dip rakamlar ay sonuna kadar bu şekilde olacak. panjurun kırmızısını kaplatabilirsiniz. mevcut panjur zaten yakışmayacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
39 dakika önce, SEMTuning yazdı:

Merhaba, artan kura karşı 1Hazirana kadar fiyatlarımız sabittir.

Teşekkürler , 1 hazirana kadar halletmemiz iyi olacak görünüyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@SEMTuning golf7 gti spoiler 4 parça ürünün taiwan ve çin malı arasında görüntü farkı var mıdır? Yoksa malzeme kalitesimi sadece?

Birde arka cam yan çıtaları çok kalın olmasın istiyorum midline araçlardaki gibi ince olanından,onlar orjinale yakın olanından mıdır?

varsa eğer araç görseli görebilirsem 

difizörde sipariş etmek istiyorum sonrasında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, farukal yazdı:

Teşekkürler , 1 hazirana kadar halletmemiz iyi olacak görünüyor. 

@farukal inşAllah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
35 dakika önce, Turk0 yazdı:

@SEMTuning golf7 gti spoiler 4 parça ürünün taiwan ve çin malı arasında görüntü farkı var mıdır? Yoksa malzeme kalitesimi sadece?

Birde arka cam yan çıtaları çok kalın olmasın istiyorum midline araçlardaki gibi ince olanından,onlar orjinale yakın olanından mıdır?

varsa eğer araç görseli görebilirsem 

difizörde sipariş etmek istiyorum sonrasında

@Turk0  ikisi arasında kalite farkı var. yan çıtalar standarttır. forumda aracında olanlar mutlaka vardır @metinkar aracında var fotoğraflarına bakabilirsiniz. sipariş için özelden istediğiniz ürün ve irtibat bilgilerini atmanız yeterlidir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Reis sadece golf 7 - 7.5 lara özel olmuş golf araçlarınız için diiyerek paylaşım yapılmış hani nerde 6 nerde 5 nerde bu millet nerde bu devlettt :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@kara55 en basit açıklama,    golf tutkusu kurucularından  @silvershadow Murat abi ve @yusuf hocalar Golf 7 sahibi , onların da öncülüğü ile Golf aşıkları bu platforma girip araçlarını tanıyıp güzelleştirmeye başlıyorlar...   8 alanlarında yolu tabii ki düşecek buraya 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...