Jump to content

GOLF MK5 - MK6 - MK7 - MK7,5 UYUMLU FAR SETLERİ

Recommended Posts

• Sponsor Üye

Herkese selamlar Golftutkusu ailesi.

Firmamız da VW araçları için aksesuar ve tuning malzemeleri bulunmaktadır.

-------------------------

Golf MK7 ve MK7,5 far için bilgilendirmedir;

Araç modeliniz midline veya comfortline paket ise alacağınız far, tak çalıştır olup kodlama gerekmez.

Araç modeliniz highline paket ise alacağınız far da kodlama ve soket ayarlaması yapılması gerekmektedir.

İstanbul da ki arkadaşlara yardımcı olmaya çalışacağız.

Farların hepsi çift J olup kayar sinyaldir.

Ürünler çin malı olup satış sonrası sorun yaşayanlar aynı numara üzerinden cihazın konrolü ve tamiri için firmamıza ulaşabilir. 

—————————

Yapıkredi'ye 4, Garanti'ye 2, Finansbank 2 taksit olmaktadır.

—————————

Forum için indirimli satış sadece  Aksaray Şubesi İçin Geçerlidir. 

Okan ; 0537 736 07 44

Uğur ;  0530 609 06 09

Forum üzerinden talep gelmediği sürece indirimli satış ve yapılmayacaktır. 

Diğer Şubeler ve Farklı Kanallarda indirimli satışımız yoktur. 

Montaj firmamız tarafından kesinlikle yapılmamaktadır ve yaptırlmamaktadır  Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Keyifli forumlar iyi günler dileriz.

Kargo Alıcıya aittir.

1-1.JPG

2-2.JPG

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 238
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Herkese selamlar Golftutkusu ailesi. Firmamız da VW araçları için aksesuar ve tuning malzemeleri bulunmaktadır. ------------------------- Golf MK7 ve MK7,5 far için bilgilendirmedir;

hadi paylaşayım... tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun...    

herkese merhaba.  sem tuningden almış olduğum çift J farların montajını yaptık.  ilgisinden dolayı Okan beye ve @metinkarhocamıza teşekkürler.  kısalara @muhammedakgunesin 360ledleri ta

Konudaki görseller

Selamlar.Bir seyi merak ediyorum.Aracimda j led var incelediğimde farin arkasinda elektronik devre var.Su anda sorunsuz çalışıyor.Fakat bazi forumlarda ariza vs.durumlarinda garanti dışı durumlari okuyorum.Sizin elinizde bu tarz ariza durumlarinda elektronik devre vs.yedek parça konusunda ileride oluşabilecek sikintilar konusunda yardim yedek parça tedarik durumu mevcutmu.Mesela benim farlarim garantili.Forumdan alacak olan arkadaşlara garanti sunacakmisiniz?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Sponsor Üye
3 dakika önce, fanajal yazdı:

Selamlar.Bir seyi merak ediyorum.Aracimda j led var incelediğimde farin arkasinda elektronik devre var.Su anda sorunsuz çalışıyor.Fakat bazi forumlarda ariza vs.durumlarinda garanti dışı durumlari okuyorum.Sizin elinizde bu tarz ariza durumlarinda elektronik devre vs.yedek parça konusunda ileride oluşabilecek sikintilar konusunda yardim yedek parça tedarik durumu mevcutmu.Mesela benim farlarim garantili.Forumdan alacak olan arkadaşlara garanti sunacakmisiniz?

@fanajal  Firmamızda Elektronik ve yedek parça her zaman mevcuttur. Ürünlerimiz kaliteli olup arıza olaranı 500/1 diyebiliriz. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@SEMTuning

4 numaralı ürün (MK7.5 için krom J far) için, 

- Ürün çift J mi? 

- Kayar sinyal mi? 

- Arkadan fotosunu paylaşır mısınız.(Uzun kısa ampülleri değişiyor mu ve soğutma için delikli perfore boşluğu var mı.) 

Led stop aldık, bunu da aradan çıkartalım olmadı. :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Sponsor Üye
5 dakika önce, tiesay yazdı:

@SEMTuning

4 numaralı ürün (MK7.5 için krom J far) için, 

- Ürün çift J mi? 

- Kayar sinyal mi? 

- Arkadan fotosunu paylaşır mısınız.(Uzun kısa ampülleri değişiyor mu ve soğutma için delikli perfore boşluğu var mı.) 

Led stop aldık, bunu da aradan çıkartalım olmadı. :)

@tiesay  :)  ürürünler çift j sinyaller kayar model, arka fotosunu paylaşmam zor kutular kapalı hafta içi yoğunluğa göre değişir, en son siteden @Haktan almıştı farları o daha net yorumlarını yapabilir. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Şimdi, frknyldrm yazdı:

Çok masraf etmek istemiyorsanız foruma sık girmeyin diyen bir üyemiz vardı, selam olsun. :D

Güzel kampanya. :like:

Bak çok iyi demiş gerçekten. Şuan %100 katılıyorum :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, SEMTuning yazdı:

@tiesay  :)  ürürünler çift j sinyaller kayar model, arka fotosunu paylaşmam zor kutular kapalı hafta içi yoğunluğa göre değişir, en son siteden @Haktan almıştı farları o daha net yorumlarını yapabilir. 

Arkadaşlar farlar gayet başarılı arac resmen level atladı.. ancak akşam yolculuğu yapamadım yasaktan dolayı Test edemedim ...farların içerisine H7 Led taktım Niken Evo serisi...

tarihinde Haktan tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Sponsor Üye

@ekim merhaba, her numara karşısındaki gerçek fotoğraflarıdır toptan fiyatına parekende şuan veriyoruz kutuları maalesef açmaya tek tek fotoğraflamaya inanın ne zaman nede vaktimiz var size özel rakamlardır, istanbuldasın hafta içi dükkanımıza gelip görebilirsiniz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
33 dakika önce, Golfmk7 yazdı:

6 numara bana, ben 6 numaraya bakıyorum. 

Güzel kampanya

bende 1 mi 2 mi diye yazı tura atasım var. 

arkadaşlar, bu farların montajı nasıl kolaymı? sök-tak mı yoksa ustalık isteyen birşey mi? 

kodlama gerekiyor mu? 

tarihinde Seastar76 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
17 saat önce, Haktan yazdı:

Arkadaşlar farlar gayet başarılı arac resmen level atladı.. ancak akşam yolculuğu yapamadım yasaktan dolayı Test edemedim ...farların içerisine H7 Led taktım Niken Evo serisi...

Hocam hayırlı olsun. 

Uzun ve kısa ampüllerin her ikisi de değiştirilebilir şekilde mi? (Yani hem uzun hem kısa ampüllerin arkasında değiştirmeye imkan veren açılabilir plastik kapakçık var mıydı?) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Golftdi
      Selamlar herkese, sorum olucaktı, u led olmayan basic bi xenon farlarımı, orginal çift u led far ile değişmeyi düşünüyorum. Bire bir uyar mu tesisatı soketleri vs? Bir de sıfır orginal u led fiyatı çifti 4000 lira sizce iyimi. Beyinleri olmadan alırsam 3600 lira. Beyinsiz alıp bendekileri u led lere takamaz mıyım?

• Yeni Oluştur...