Egzoz Önerisi

golfcu91

Üye
İsim
burhan
Arkadaşlar Merhaba;

Aslında niyetim sadece sesi biraz daha hissetmek maksat abartı değil egzoz ucuna bağlanan aparat olarak ne önerirsiniz sadece sesi biraz daha tok çıkaracak komple egzoz değil sadece aparat spor araba sesine yakın ses vermesi için 

Arkadaşlar Merhaba;

Aslında niyetim sadece sesi biraz daha hissetmek maksat abartı değil egzoz ucuna bağlanan aparat olarak ne önerirsiniz sadece sesi biraz daha tok çıkaracak komple egzoz değil sadece aparat spor araba sesine yakın ses vermesi için 
Hocam spor son susturucudan mı bahsediyorsunuz? Egzoz ucuna bağlanan bir şey ile spor araba sesine yakın bir ses alamazsınız, anca ıslık çalar.

@frknyldrm spor son susturucu hakkında bilgin var mı Furkan hocam bende biaralar araştırdım ama 0 bilgi. 

@Alpyaman varex direk golf to tofaş alp hocam😂 arkadaş egzoz ucundan falan bahsediyor ama o işlem sadece görüntüdür.

Ses istediği için varex olarak belirttim. Evet ses kötü ama (golf için) iyi çıkan sesler de var doğru yerde yaptırırsan 

@frknyldrm spor son susturucu hakkında bilgin var mı Furkan hocam bende biaralar araştırdım ama 0 bilgi. 
Hocam bir ara çift çıkış gti son susturucuya niyet ettim ama vazgeçtim şimdilik. Teknik detayını hiç bilmiyorum ama takarsam böyle bir şey takarım herhalde, be idiği belirsiz bir şey içime sinmez.

Screenshot_2.jpg 

Çok iyi ustalarımız var, bunlardan daha kaliteli iş yapıyor ve daha iyi ses dahi alıyor olabilirler. Ben cesaret edemem sanırım, yaptıran mutlaka vardır forumda. Görürlerse tecrübelerini aktaracaklardır.

benim araçta solda iki tane çıkış vardı, susturucuya sağdan iki daha çıkış verildi.

2+2 çıkışta aktif

sadece benim duyacağım kadar hafif bir homurdanarak yürüyor..

ama gönül ister bi downpipe+ akrapovic

dip gaz, tüketim 12'lerde  :sofor:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@golfcu91 egzoz ucuna bir şey bağlayarak tok bir ses alamazsınız. Kesme biçme olmasın ben sadece ses istiyorum derseniz aracın altına bağlanan ses veren elektronik bir araç var. İsteğinize göre sesini artırıp azaltıyorsunuz. Fiyat bilgim yok.

Onun dışında aracınızda orta susturucu iptali yapıp tatlı bir ses alabilirsiniz. Tabi daha önemlisi araç dizel mi benzinli mi?

@farukal araç benzinli golf 5 üstad ya öyle varex falan değil aracın orijinalini bozmadan sadece egzoz a eklenecek birsey ile tatlı Bi ses elde etmek amacım olmuyorsa da yapacak bisey yok 

@frknyldrm o ıslık çalandan değil üstad dediğim gibi çok güçlü bi ses değil niyetim sadece az buçuk değişiklik 

@golfcu91 egzoz ucuna bir şey bağlayarak tok bir ses alamazsınız. Kesme biçme olmasın ben sadece ses istiyorum derseniz aracın altına bağlanan ses veren elektronik bir araç var. İsteğinize göre sesini artırıp azaltıyorsunuz. Fiyat bilgim yok.

Onun dışında aracınızda orta susturucu iptali yapıp tatlı bir ses alabilirsiniz. Tabi daha önemlisi araç dizel mi benzinli mi?
Active sound çok ciddi paralar hocam, 10-15bin TL gibi. Tamamen fantazi bence.

@frknyldrm o ıslık çalandan değil üstad dediğim gibi çok güçlü bi ses değil niyetim sadece az buçuk değişiklik 
Hocam egzoz ucuna farklı bir uç takıp güzel bir görüntü alabilirsiniz sadece. Egzoz sistemine müdahale etmeden ses alamazsınız.

Geri
Üst Alt