Llumar cam filmi

sergen38

Üye
İsim
ömer
Arkadaşlar aracıma llumar cam filmi çektirmek istiyorum yakın zamanda. Aklımda volkswagen yeşili olarak bilinen AT35 GN yeşil cam filmi var. Daha önce grupta bu filmden çektiren oldu mu? Veya diğer serilerden tavsiye ettiğiniz var mı? Fikir vermesi açısından resim eklerseniz sevinirim Ekli dosyayı görüntüle 31250

Merhaba

Ben yaptıralı 3 sene oluyor önce camlar ile arka camlar ayırmıyor hepsi aynı renk duruyor ve aracı kullanırken yanmıyorsunuz kesinlikle.

Forumda daha önce açılmış bir sürü konu var okumanızı tavsiye ederim, forumda kaynak bol bu konuda. Çok fazla fikir alışverişi olmuş bir konu.

Arama kısmını kullanmanızı tavsiye ederim.

Yaklaşık 2 yıl önce Emr garage firmasında önlere 3m vw yeşili film çektirdim. 10yil garantili olduğu söylendi firma tarafından. Simdi varmı bilmiyorum. Memnunum.
03a2926f3b05474932edacdc0e33cdec.jpg

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de ön yan camlara at 35 llumar çektirdim 2 yıl oldu hiç problem yok hem de renk bütünlüğü sağlamış oldum bence gayet güzel

CC33E0FE-EC70-44E6-B204-7A8A54A9B884.jpeg

Aracımın önceki sahibi arka camlarla aynı tonda Llumar film çektirmiş. Dışarıdan tam olarak filtrelemese de bütünlük sağlaması açısından güzel duruyor. Yaz sıcağında kullanmadığım için o konuda bir şey söyleyemeyeceğim ama şimdiye kadar bir zararını hissetmedim. Ama şimdi yaptıracak olsam, mevzuata aykırı değilse şundan yaptırmak isterdim:

Ekli dosyayı görüntüle 31455

Aracımın önceki sahibi arka camlarla aynı tonda Llumar film çektirmiş. Dışarıdan tam olarak filtrelemese de bütünlük sağlaması açısından güzel duruyor. Yaz sıcağında kullanmadığım için o konuda bir şey söyleyemeyeceğim ama şimdiye kadar bir zararını hissetmedim. Ama şimdi yaptıracak olsam, mevzuata aykırı değilse şundan yaptırmak isterdim:
Bem de cam filmi yaptırırken önlere özellikle bir ton açık yaptırmak istedim özellikle otopark, garaj gibi karanlık yerlerde park esnasında aynalardan geri görüşü kısıtlamasını istememiştim. Ancak EMR garage'a gittiğimde gaza geldim, ön ve arka aynı ton koyu film çektirdim, sonra akşam oldu eve geldim ve süprizz, tam da dediğim gibi görüşü kısıtlıyor. 

Velhasıl kelam bu videodaki film gerçekten farklı duruyor, çok beğendim. 

@yunusaktas91 videodaki film güzel görünüyor ancak ben kayseri'deyim burda yapan var mı filmin adı sanı nedir bilgi vermemişler Namtuning ile görüşmek gerekir

Geri
Üst Alt