Golf 7.5 confortline stoplar

Tanju1616

Üye
İsim
Tanju
Arkadaşlar merhabalar, golf 7.5 confortline aracım var ön farlar çift j ile değiştirdim.Arkaları kayan sinyalle değiştirme konusunda kararsızım fikirlerinizi alabilir miyim 

20B1F763-3F1E-4F39-8D42-93C0509F4611.jpeg

63A43A5E-FD55-48DB-A80A-7F9EAA2A8249.jpeg

Sponsordan 2 gündür haber bekliyorum. O nedenle şimdilik  vazgeçtim 

Hayırlı olsun j farlar yakışmış.Stopları da değiştirirseniz birbirini tamamlayacaktır diye düşünüyorum.Güle güle kullanın.

Arkadaşlar merhabalar, golf 7.5 confortline aracım var ön farlar çift j ile değiştirdim.Arkaları kayan sinyalle değiştirme konusunda kararsızım fikirlerinizi alabilir miyim 

Ekli dosyayı görüntüle 31437

Ekli dosyayı görüntüle 31438
Hocam kampanya fiyatı epey avantajlı, kullandığım karta taksit imkanı olmadığı için alamadım fakat alsaydım da bunu yalnızca kayar sinyali için ve arabayı doldurma maksadıyla almış olacaktım. Tabii ki güzel ama kağıt üzerinde bu değişim pek mantıklı değil bence.

Yapmak istediğim başka şeyler de olduğu için en azından stop işini belli olmayan bir tarihe erteledim ben. Vazgeçebilirim de, belli olmaz.

Kayar sinyalli stoplar daha modern gözükse de sinyal vermediğiniz zaman bu stoplar, highline stoplarından daha şık duruyor bence. Bu da benim görüşüm.

Aracımı ilk aldığım zamanlar, stop lambalarını hoş bulmuşum ki fotoğrafını çekmişim. :D

P_20190706_141828.jpg

Lakin sizin durumunuz biraz farklı @Tanju1616 hocam, farları değiştirmiş olduğunuz için stop alma bahaneleriniz benden daha fazladır. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@frknyldrm düşünceleriniz için teşekkürler.üzerindeki stopları bende beğeniyorum. Bu ikiliyi kullananlarda var.sonuçta bunlarda led sadece dinamik değil o nedenle taiwan ürünle değiştirmekte karasız kaldım.

@Tanju1616 şöyle söyliyim amerikan gti araçlarda önler j arkalar comfortline led olan modeller var. Amerikan pazarına böyle satışlar yapmış vw. O şekilde kullanılıyor. Sizde kullanabilirsiniz

@frknyldrm düşünceleriniz için teşekkürler.üzerindeki stopları bende beğeniyorum. Bu ikiliyi kullananlarda var.sonuçta bunlarda led sadece dinamik değil o nedenle taiwan ürünle değiştirmekte karasız kaldım.
Tabi kullanan vardır da hiç olmasa ne olur ki? Araba sizin, zevk sizin neticede. :) Mercekli farla comfortline stop kullanılmaz diye bir kural yok yani.

Ben sadece highline gibi gözükeceği için takım olarak uyumlu olur diye dedim.

Valla ben uzun süre tıpkı sizin gibi ön çift j led arka comfortline stop ile kullandım. 

aslında böyle de devam edecektim gaza gelip indirimden sem den aldım.

Taktığımda aracı çok değiştirdiğini anladım kayar sinyali, frene bastığındaki efekt, park konumu kesinlikle çok daha güzel comfortline stoplardan.

İmkan varsa düşünmeden alın.

bu stopları satarsanız alabılırım 7.5 comfort stopu arıyorum 

Bence artık stoplar farz olmuş gibi:) Ama kendinize daha yararlı olacağını düşündüğünüz başka retrofitler olabilir. Bütçeyi daha verimli kullanabilirsiniz. Sonuçta arkadaşların verdiği GTI örneğinden biraz daha ağırı yurtdışında ön-arka halojen r-line araçlar bile var.

@GodThread golf tr sponsorundan. İçine led 360 kullandım gayet iyi akşam aydınlatma 

Geri
Üst Alt