Benim Hayalim

@blackfear13

Golf 7 ye binen insanlar olarak kendimizi şanslı görüyorum ben. Güzel günlerde Kazasiz belasız sürüşler dilerim hocam.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silvershadow dedi:
@blackfear13

ben iki durum yanyana ne kadar fark ediyor onu merak ettim hocam,

yer tas.stepneyle 10 cm kadar aşağı inmişken 1 foto da yeter  :)
Değerli Emre Hocam;

Gözünüzden kaçmış olabilir.

Şurada var aslında

http://www.golftutkusu.com/ic-mekan-detay-fotograflari/ic-mekan-resimleri/msg8690/#msg8690
sağolasın Murat kardeşim o detayı atlamışım ben, o fotonun yer tasarruflu olduğunu farketmemişim, güzel oldu alt tarafta epey bir hacim yaratıyormuş hakikaten...

@mandufla

teşekkür ederim deniz hocam. şanslı olduğumuz kesin :'( :'(

ayrıca geçen günkü buluşmanız güzeldi. 2 yıl mersinde çalıştım ara sıra iş arkadaşlarımın ziyaretine gelirim müsait olursanız  sizinle de tanışmak isterim. aslında kilis te çalıştığımdan ayda bir osmaniye geldiğimde hafta sonları yetmiyor bir  çok şeye. mesela @enpisagor can kardeşimle vag kodlama işine girmeyi ve @Umut beyle birebir görüşmeyi çok istiyorum. dediğim gibi zamanın elverdiği bir gün görüşmek üzere...

@blackfear13 ne demek hocam. Bende isterim sizinle tanışmayı. Mersine geldiğinizde haberimiz olsun yeter. Ayarlarız bir şekilde görüşmeyi :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@blackfear13

Her zaman  baş tacısınız, Geniş bir Adana tanışma kaynaşma toplantısı düşünüyoruz, sizde gelebilirseniz süper olur  :)

hafta sonu hava da güzel olunca GOLF'ümle ilgileneyim dedim. önce boya koruma yapıldı.  daha sonra krom çıtalar cam ve bagaj. önceden panjur ve egzozu halletmiştim. bir de yaz için aldıgım bej rengi paspasları içine yerleştirdim. cumartesi hiç sıkılmadım diyebilirim. dün akşam Ankara'dan gelen haber canımı sıksada, Kilis in durumu da malum hakkımızda hayırlısı olsun. 

20160312_142619.jpg

20160312_142633.jpg

20160312_142644.jpg

20160312_142649.jpg

20160312_142656.jpg

Fotoğraf-0010.jpg

Fotoğraf-0011.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@blackfear13 Maşallah Hocam, hepsi çok yakışmış.

Özellikle paspaslarla koltuk döşemeleri güzel uyum sağlamış.

Bagaj çıtası orjinalin biraz kalını gibi sanki, yada bu orjinal olan diğerleri ince

Orhan Hoca dedi:
Ali hocam hayırlı olsun. ışıl ışıl olmuş aracın. :'(

@blackfear13
teşekkür ederim üstadım. boya korumayı ilk defa yaptırıyorum, sıfır aracın bile böyle parlayacağını tahmin etmemiştim. 

@blackfear13 Maşallah Hocam, hepsi çok yakışmış.

Özellikle paspaslarla koltuk döşemeleri güzel uyum sağlamış.

Bagaj çıtası orjinalin biraz kalını gibi sanki, yada bu orjinal olan diğerleri ince
teşekkür ederim. bagaj çıtası orijinal değil s dizayn'dan almıştım. Paspasın orta koridoru kapatması iyi oldu yoksa almazdım çünkü bayiden verilen paspasları kullandın bu zamana kadar o da ortayı kapatmıyordu.

Geri
Üst Alt