Golf 7 Ayak Aydınlatma, Kapı Aydınlatma ve fazlası

Güle güle kallanın. Keşke bastan comfortline alsaymışsınız. Baksanıza çok ciddi bir emek var ortada. Ama donu güzel olmuş. Ürünler yani yedek oarça oem mi ?

Selamlar. Henüz bugün Golf 7 Tdi Midline Plus satın aldım. Gönül comfortline isterdi elbet en azından ama buna bile zor güç yetirdim. Zamanla bişiler ekleriz umarım. 

Selamlar. Henüz bugün Golf 7 Tdi Midline Plus satın aldım. Gönül comfortline isterdi elbet en azından ama buna bile zor güç yetirdim. Zamanla bişiler ekleriz umarım. 
Hoşgeldiniz Hocam.

Hayırlı olsun Hocam Allah kaza bela göstermesin.

Midline veya highline farketmez, Golf Golftür ;)  

@sbncbk Hocam hayırlı olsun, güzel günlerde keyifli sürüşler, tatlı yolculuk anıları dilerim aracınızla [emoji4]

iPhone using Tapatalk

Değerli Hocam, 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim.  İster Midline plus ister Highline olsun Golf Golf’tür. Emin olun Highline da alsanız üzerine yine donanım eklemek istiyor insan. Hatta Golf'ün en dolu donanımına ironik biçimde "boş " diyenler bile çıkıyor. Diğer bir deyişle insan isteğinin sınırı yok.

Golf sürüş keyfi standart nasılsa. . Keyfini sürün keyifle sürün Hocam.

Aramıza hoş geldiniz. Bir midline sahibi olarak sizi çok iyi anlıyorum ;)

Ben sürekli iyi ki golf almışım, keşke highline alabilseydim diyorum :)

"Eşeğe altın semer de vursanız eşektir". Yani aksesuarla araba araba olmaz bana göre. Siz bir Das Auto (Araba) üstelik de en özel ürünü Golf satın aldınız.   :)  Çok seveceksiniz emin olun.

Kazasız belasız günlerde güle güle kullanın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam, 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim.  İster Midline plus ister Highline olsun Golf Golf’tür. Emin olun Highline da alsanız üzerine yine donanım eklemek istiyor insan. Hatta Golf'ün en dolu donanımına ironik biçimde "boş " diyenler bile çıkıyor. Diğer bir deyişle insan isteğinin sınırı yok.

Golf sürüş keyfi standart nasılsa. . Keyfini sürün keyifle sürün Hocam.
Çok teşekkür ederim.

"Eşeğe altın semer de vursanız eşektir". Yani aksesuarla araba araba olmaz bana göre. Siz bir Das Auto (Araba) üstelik de en özel ürünü Golf satın aldınız.   :)  Çok seveceksiniz emin olun.

Kazasız belasız günlerde güle güle kullanın.
Das Auto ;)

@Noswagen hocam aramıza hoşgeldiniz. Ortak paydamız Golf'tür ötesi boştur.

Yukarıda bahsedildiği ve de @silvershadow hocamın daha önce söylediği beynimde yer etmiş bir cümle olan araca bineceksiniz donanıma değil, baharat - yemek ilişkisi ile selamlıyorum sizleri.

Verdiğiniz ustanın bilgileri içinde ayrıca teşekkürler. Ankara'lı Golf tutkunları olarak içimize sinerek bazı işler yaptıracağımız ustaların olmasını bilmek huzur verici.

logo lu taktırın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tüm yeni ekipmanlarımız hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kullanın.

@Noswagen hocam Ankara da nerede yaptırdınız bu uygulamaları. Paylaşmanız mümkün mü? Benimde böyle bir ustaya ihtiyacım var.

Geri
Üst Alt