Golf 7 Ayak Aydınlatma, Kapı Aydınlatma ve fazlası

@Noswagen Hocam 10.2" ekran yazmışsınız, detaylı bilgi rica etsem? Çok merak ettim çünkü şuanda aracımda daha büyüğünü ekletmediğim için mutsuz olduğum şeylerin başında geliyor multimedia

@yusuf Daha önce bir konuda bunu görmüştüm hocam almak istediğinizi biliyorum. Ancak bana göre çok stresli bir durum  s=bilmem Alabilmek yürek ister nasıl bir şey çıkacağını bilemiyoruz, bir videosu falan olsa gerçek bir kullanıcının çok çok daha rahat karar verilebilir ancak benim kullananı görmeden almaya cesaret edemeyeceğim bir ürün çeşidi :D Sizde dikkat edin hocam aman...

ErsinEsk dedi:
@yusuf Daha önce bir konuda bunu görmüştüm hocam almak istediğinizi biliyorum. Ancak bana göre çok stresli bir durum  s=bilmem Alabilmek yürek ister nasıl bir şey çıkacağını bilemiyoruz, bir videosu falan olsa gerçek bir kullanıcının çok çok daha rahat karar verilebilir ancak benim kullananı görmeden almaya cesaret edemeyeceğim bir ürün çeşidi :D Sizde dikkat edin hocam aman...
Hocam kullanan birkaç kişi ile konuştum. Genel olarak memnunlar. Sadece biraz geç açılıyor cihaz ;)

@yusuf Sonrasında hızlı ve kaliteli, sekmeden çalışıyorsa varsın 1 dakikada açılsın  :D Tahminimce tablet tarzı şeyler olduğu için daha geç bile açılıyor olabilir ama sıkıntı yok bence

ErsinEsk dedi:
@yusuf Sonrasında hızlı ve kaliteli, sekmeden çalışıyorsa varsın 1 dakikada açılsın  :D Tahminimce tablet tarzı şeyler olduğu için daha geç bile açılıyor olabilir ama sıkıntı yok bence
1 dakika sürmüyor tabi ki. Benim bu cihazı beğenme nedenlerimin en başında midline araçlardaki silver renkte başka cihaz neredeyse yok. Direk tablet var orada zaten. Çinliler gayet güzel yapmış :)

yusuf dedi:
1 dakika sürmüyor tabi ki. Benim bu cihazı beğenme nedenlerimin en başında midline araçlardaki silver renkte başka cihaz neredeyse yok. Direk tablet var orada zaten. Çinliler gayet güzel yapmış :)
Tahmin ettim hocam bende özellikle benim piyanoya da uyanı var mı acaba diye baktım sonradan. Varsa sağlam referanslar, imkanınız olduğunda gönderin gelsin, bence de mutlu olacaksınızdır...

10.2 ekranın resimlerini paylaşıyorum. 1850 TL fiyatla aldım.  Multimedia dan aracın hertürlü özelliğine ulaşabiliyorsunuz kendi ekranında oldugu gibi. Android oldugundan herseyi yükle calıssın :) Ben geri görüş kamerası geldiğinde yeniden takıcam incelemesini siteden yapar paylaşırım.

2180_de66145804b76cdcbf5baf7ac815146c61bca379.jpg

2182_c98076973af3dca498214bbbab0c33864b16a724.jpg

2184_6b7544b1030a4c8e34acb75ae03b6228da412442.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Noswagen dedi:
10.2 ekranın resimlerini paylaşıyorum. 1850 TL fiyatla aldım.  Multimedia dan aracın hertürlü özelliğine ulaşabiliyorsunuz kendi ekranında oldugu gibi. Android oldugundan herseyi yükle calıssın :) Ben geri görüş kamerası geldiğinde yeniden takıcam incelemesini siteden yapar paylaşırım.
Değerli Hocam,

Hayırlı olsun.

Merak ettim açıkçası.

Yüksek çözünürlüklü bir makine ile çekilmiş fotoğrafıdır mıdır?

Hizliresim.com dan yüklerseniz detayları daha net görebiliriz.

İşlemci hızı ve ekran tepkime hızını.

Kısa bir video çekmeniz mümkün müdür?

Navigasyon sistemi mevcut sanırım?

Cihaz takılı degil şu an. 20 güne kadar kamera gelecek Takınca ayrıntılı resimler çekerim. Özellikleri nette var. İncelemesini kısa süre içinde yaparım.

2198_a224c83227dc6ef79acea39b0c444496db695a01.jpg

2200_336b226c07bd0136721e91d9902da3486a396312.jpg

2202_580199f21885ba83a1653b82039d849f3f7fd1dd.jpg

Öncelikle parçalarınızı güle güle kullanın.. Güzel olmuşlar..  :)

Verdiğiniz linkten bende sipariş verdim kapı ve ayak aydınlatmasını gelmesini beklicez şimdi..

Kapı aydınlatmalarının bağlantı şeklini buldum ama ayak aydınlatmasının bağlantısını bulamadım.. :) İstanbulda bunları orjinal şekilde bağlayacak yerler hakkında bilgisi olan varmı ?

MuratÇKRKÇ dedi:
Öncelikle parçalarınızı güle güle kullanın.. Güzel olmuşlar..  :)

Verdiğiniz linkten bende sipariş verdim kapı ve ayak aydınlatmasını gelmesini beklicez şimdi..

Kapı aydınlatmalarının bağlantı şeklini buldum ama ayak aydınlatmasının bağlantısını bulamadım.. :) İstanbulda bunları orjinal şekilde bağlayacak yerler hakkında bilgisi olan varmı ?
Anadolu yakasında ender elektronik.

Avrupa yakasında apo usta. yenibosna civarında.

Abdullah ustayı tavsiye ederim. Giden benden ve Ali Delen,den selam söylesin.

Geri
Üst Alt