155 bin 977 lira hasar kayıtlı araç alınır mı ?

Bu arabayı bana 100 bine bile verse bırakın  satın almayı dönüp bakmam bile.

Parçalar orjinal, araba değişen olmuş.

Aslında sizin de mantığınız bu aracın alınmayacağı yönünde ancak kalbinize söz geçirmekte zorlandığınız için hevesinizi kırmak adına buradan sorduğunuz düşünüyorum. :)  

@tiesay  kesinlikle öyle   :)  160-170 bandlarında oldugu için bir bakayım dedim ama aracın değişmeyen tek aksamları içindeki koltuklar :)

Aslında 170 civarlarına çıkınca çok güzel araçlar alabilirsiniz diye düşünüyorum, neden böyle kazalı bir araç? Anlayamadım.

Bence alın, alınır mı alınmaz mı bizi de bilgilendirmiş olursunuz

Bana sorarsanız değil 140 100 lira bile yazsalar önünden gecmem. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tramer tarihi 03/01/2017 de 

Sıfır CABRİO 1,4 tfsi A3 ün kendisi kaç paraydı ki ?

155 bin lik hasar kaydıyla tamir edilmiş ?

2016 ağustosta 1.4 tfsi cabrio nun bayi liste fiyatı linkteki gibi ? 

https://otopark.com/2016/08/01/audi-agustos-2016-fiyat-listesi/

4 ay sonra Hadı kaza tarihinde 03/01/2017 de sıfırı 150 bin olsun?

Bu araç ahirete gitmiş sırat köprüsü gişelerinden  önceki son çıkıştan çıkıp fani dünyaya geri dönmüş? 

Ayrıca 2017 de 155 binlik hasar kaydı 2020 nin parasıyla 220 bin lira ??? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araç dağdan aşağı yuvarlanmış herhalde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam umarım çok daha iyi cabriolara hatta en iyisine binersin. Lâkin zevklerden önce bindiğimiz arabalarımıza biraz da hayatlarımızı da teslim etmiyor muyuz. Her ne kadar kontrol bizde de olsa onun da bizim güvenliğimizi kontrol etmesi gerektiğini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamalıyız bence. Ederi 140-170'leri geçiyorum bırakın bu arabanın bir ederinin olmasını, tamamen kendi yorumumdur bu aracın trafiğe çıkması bile bir skandal. (Biri bizi kırdığında her ne kadar gönlümüzü almış olsa da hani o ilk hâlinde yatan duygular var onu tutmaz ya!) o misal diyerek bir aracın elbette kazası olabilir, değişimi olabilir vs bunlar sıkıntı değildir ancak o ilk hâlindeki güvenliğini tutmaz böylesi kazalarda! Daha büyük sıkıntılara yol açar. Satan arkadaş kimdir bilmiyorum ama insan canı onun için cebine girecek parasından çok daha ucuz olduğu çok net. Tercih tabii ki sizin ama bu ve bunun gibi durumlarda kesinlikle uzak durun derim.

Geri
Üst Alt