155 bin 977 lira hasar kayıtlı araç alınır mı ?

elninomk8

Üye
İsim
GolFF
Merhaba arkadaslar audi a3 1.4 150 hp ambition cabrio dsg 25 bin km de bir araç buldum fakat aracın tramer kaydı  devrilme olarak gözüküyor ve toplam tutar 155 bin 977 lira fiyat olarakta 170 bin lira istiyor. Hem cabrio araç almak istemişimdir bu yüzden aracı almak istedim sizlere danısayım dedim sizce trameri 137 bin lira olan araç alınır mı ? Aracın tramer fotoları bu şekilde

CBA8AFBE-9ECD-4BAA-B7B5-60237BE7F7C7.jpeg

DC941052-8792-4763-BC62-B19669A40E60.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@cmsarikaya değmez bence de sizlere sorayım dedim . Yani bu aracın ederi maksimum 140 bin lira bu durumda ve 170-165 aralıgında asla alınmaz diyorsunuz . Bence de haklısınız

@elninomk8  siradan bir devrilme gibi durmuyor hocam, yani anlasilan hem onden darbe almis hemde takla atmis gibi arac, bana kalirsa 140 dahi verilmemeli, can guvenligi ve sonradan ariza vermeme ihtimali dusuk seviyelerde olur.

@cembo hocam arac henüz 24 bin kmde ve
o yüzden yazın binip tekrar zarar etmeden elden cıkartabilirmiyim diye düşündüm . 170 bine araç yokki alalım :)  golf yok bende dolu araç arıyorum sürekli tramer araclara bakıyoruz mecburen  

Hocam bu arabaya bırakın 140 Bin vermeyi, selam bile vermem yerinizde olsam. Sakın almayın, araç alcam niyetine tabut almış olursunuz. Bu araç ne kadar güvenli olabilir ki artık? Yani alsanız bile siz bu araca güvenerek binebilecek misiniz? 

Tamam siz sadece soruyorsunuz.. Ama benim şahsi fikrim, ben olsam almazdım bu toplama aracı. 

Arabayı yeniden yapmışlar hocam bence hiç yanaşmayın.

Geri
Üst Alt