Volkswagenim Uygulaması

Benim de bakımlar dışında aracın bir kaza sonrası yapılan işlemlerinin faturasıda mevcut ama bedeller yazılamış. Bedelsizdir yazıyor. kaskodan yapıldığı için muhtemelen.

Benim de güncellemeden sonra fatura detayları çıktı, 30 bin bakımda aşağıdaki işlemler yapılmış, turbosu mu garantiden değişmiş anlamadım, bilgisi olan var mıdır?

88A36614-7CED-4093-930B-571570EF628A.jpeg

0B1464D4-D0B5-426F-82F0-6A6C0B425182.png

Güzel olmuş bende ios kullanıyorum fatura detayları gözüküyor.

Ben de malesef fatura yazıyor ama tıkladıgımda boş bir sayfa geliyor. Uygulamam güncel.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bende dün kurmuştum ilk defa, aracı da birkaç kere güncelledim, faturadan ötesi yok . eksik birşey mi yapıyorum acaba

BECC5E13-7E91-43DE-BA05-C94E873B0260.png

@Seastar76 fatura yazan yerin ustune tikladiniz mi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Seastar76 @beratx uygulama açıkken ekranın sağ üst köşede bulunan imge tuşuna basın., çıkan ekrandan “çıkış yap” tıklayın., sonra telefonun ana ekranındayken iphone home tuşuna çift tıklayıp uygulamayı kapatın., 

Volkswagenim uygulamasına takrardan girdiğinizde sizden aracınızı kaydetmenizi isteyecek., aracı kayıt ederken “ruhsat bilgilerinde yazan” şekilde kaydedin., 

Aracın ilk sahibinin bilgileri gerekli., 2. sahibi olanlar göremiyor.. 

Doğuş otoda aracın sahibinin kayıtlı olan mail adresi ile aynı mail adresini kullanmalısınız.. bunları yaptığınızda fatura bilgileri gözüküyor..

6AA09B9C-E068-49EB-9285-75A8849AD508.jpeg 

85EA6BDA-C66B-4889-922E-47FDFBB970B8.jpeg

Bende de sattığım 2014 golf ve şimdi kullandığım 2018 golf yani iki araç görünüyor.

@forzaGilles teşekkürler. dediğiniz gibi yaptım. 2. sahibi olduğumdan göremiyorum. canlı desteğe bağlandım, bakıyorlar, uzun sürebilir dediler

@forzaGilles teşekkürler. dediğiniz gibi yaptım. 2. sahibi olduğumdan göremiyorum. canlı desteğe bağlandım, bakıyorlar, uzun sürebilir dediler
2 kere bağlandım canlı desteğe, onlarda uygulamayı silip yeniden kur dediler )) 

tüm bilgileri çek ettiler sistemde her şey mevcut, buna rağmen hala giremiyorum fatura detaylarına. ilerki günlerde denerim yine. saygılar 

Geri
Üst Alt