Volkswagenim Uygulaması

@Han78 Müşteri hizmetlerinden iletişim kurmanız gerekmekte o zaman araç ekleyebiliyorsunuz. Mail olarak ruhsat resmini gönderince olmustu bende 

Benim iOS da gözükmüyor fatura detayı. Sürüm güncel durumda

bende ios ta fatura kısmana kadar görebildim, detaya geçmiyor ((

Oncelıkle tesekkur ederım bende baktımda bende ıkı tane ıs emrı gozukuyor altlı ustlu alttakını acıyor ustekını acmıyor ne yapabılırım

Rehberli diagnoz ne demek faturada yazıyorda arkadaslar bılen varmı kavrama degısımı olabılırmı

Benim iOS da gözükmüyor fatura detayı. Sürüm güncel durumda
Bende de aynısı oldu., uygulamadan çıkış yaptım., sonra tekrar girdiğimde aracınızı kaydedin dedi., tekrardan kaydettim., ondan sonra gözüktü

Oncelıkle tesekkur ederım bende baktımda bende ıkı tane ıs emrı gozukuyor altlı ustlu alttakını acıyor ustekını acmıyor ne yapabılırım
Alt-üst birbirine yakın olan iş emri bende de var., yukardakinin üzerini kaptıyor göremiyoruz.. ama 5-6 defa sağından solunda başınca gösterdi., 

Rehberli diagnoz dediği şey bildiğimiz bilgisayar aracı kontrol ediyorlar, sistemleri çek ediyorlar vs.. Belki görmüşsünüzdür direksiyonun üzerine kocaman bir tablet takıyorlar işte ona diagnoz cihazı deniliyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende de aynısı oldu., uygulamadan çıkış yaptım., sonra tekrar girdiğimde aracınızı kaydedin dedi., tekrardan kaydettim., ondan sonra gözüktü
Ben sabah kaydettim daha yeni. Uygulama vardı silmiş benim oğlan iki ay sonra bugün yeniden yükledim yeni kayıt yaptım yine çıkmadı.

Ios ilk girdim gozukmedi sonra appstoredan guncelleme gelmis onu yaptim sonra tekrar girdim fatura gozuktu.

Rehberli diagnoz ne demek faturada yazıyorda arkadaslar bılen varmı kavrama degısımı olabılırmı
Ücretsiz bir hizmet aldıysanız bu şekil gözüküyor sanırım. Bende klima gazı az basmışlar sonra tekrar ücretsiz olarak yaptırdım bende de öyle gözüküyor hizmet ütün açıklama kısmında

Ben sabah kaydettim daha yeni. Uygulama vardı silmiş benim oğlan iki ay sonra bugün yeniden yükledim yeni kayıt yaptım yine çıkmadı.
Tamam hocam ben telefonun güncelleme sayfasını güncellemediğim için güncelleme gelen uygulamaları sanki son güncelleme gelmiş gibi hepsini güncel gördüğüm için bende o yüzden fatura gözükmüyormuş 😄😄😄 Güncellerim fatura geldi.

Biraz önce Güncelleme yapmadan baktığımda fatura kısmını göremezken Şimdi güncelleme ile birlikte baktığımda artık görülebiliyor. 

Eskiden daha hantaldı uygulama sanırım biraz daha iyileştirme yapılmış . Yinede katedecek çok yolları var... mesela modellerde halen eski arac resimleri mevcut ve hepsi beyaz :)  

Geri
Üst Alt