Yeni golf aldım yardımlarınızı bekliyorum

Öncelikle aramıza Hoş Geldiniz.

Aracınız hayırlı olsun inşallah. Aracınız için Konyavagcom Önerebilirim lakin bu sıralar Kovid19 nedeniyle yasaklar olduğundan gidemeyebilirsiniz. Antalya için belki Yumak oto olabilir. Ama bu sürecin  sona ermesiyle içinize sinerek güzel işler yapabilmeniz adına sabırlı olmanızı tavsiye ederim Konyavagcom sizin tüm sorularınız yanıtlayacaktır bu konuda.
Teşekkürler Konya'ya gidemem ama sipariş edip yumak da monstajı yaptirsam iyi olur mu

foruma hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun size tavsiyem r direksiyon bakmanız 

Teşekkürler Konya'ya gidemem ama sipariş edip yumak da monstajı yaptirsam iyi olur mu
en azından bir görüşün derim. onlar adına birşey söylemem doğru olmayacaktır.

@gokhany7 konya vagcom uzaktan yardimci olacaktir. Bence bir gorusun.

en azından bir görüşün derim. onlar adına birşey söylemem doğru olmayacaktır.
Görüştüm Antalya vagcom la parçaları istersen sen getir dedi 500 lira montaj kodlama fiyatı butur işlerin fiyatı boylemidir

foruma hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun size tavsiyem r direksiyon bakmanız 
Onlara baktım da o kadar yapmayacağım ya aracımı comfortline haline getirmek getire bildiğim kadar daha sonra düşünülebilir ama 

Görüştüm Antalya vagcom la parçaları istersen sen getir dedi 500 lira montaj kodlama fiyatı butur işlerin fiyatı boylemidir
Geçenlerde böyle bir aksiyon için Ankara’da 1000 tl  fiyat alan arkadaş vardı. Bence 500 ona göre normal.

Geçenlerde böyle bir aksiyon için Ankara’da 1000 tl  fiyat alan arkadaş vardı. Bence 500 ona göre normal.
Bu ne böyle ya sonra sanayiciye güven kalmaz böyleleri yüzünden araştırıp duruyoruz hayır bir emeğin olur tmm da fazlasını ne yapacan  Allah akıl fikir versin ama böyle fırsatçılar sayesinde bizde topluluk haline gelip doğru ustaya birbirimizi yonlerdiriyoruz ya bu da iyi tarafı 

@gokhany7 hocam bende kendi aracıma hız sabitleyici taktıracağım. İsterseniz benden çıkan parçaları size satabilirim. tuş takımı çerçevesi ve geteway  aracım 2019 şubat çıkışlı olup tuşlar ve çerçeve sıfır ayarındadır. hız sabitleyici yetkili serviste takılacak olup parçalarda aynı şekilde yetkili serviste sökülecektir. içiniz rahat olur.

@gokhany7 hocam bende kendi aracıma hız sabitleyici taktıracağım. İsterseniz benden çıkan parçaları size satabilirim. tuş takımı çerçevesi ve geteway  aracım 2019 şubat çıkışlı olup tuşlar ve çerçeve sıfır ayarındadır. hız sabitleyici yetkili serviste takılacak olup parçalarda aynı şekilde yetkili serviste sökülecektir. içiniz rahat olur.
Benim için daha iyi olur hem Gateway hem tuşu aynı anda almak ama siziinki makyajlı kasa uyum sağlıyor mudur sağlıyorsa bı görüşelim abi

Geri
Üst Alt