Alınık stock Golf 6 R

burdede

Yeni Üye
İsim
Burak
Arkadaşlar Selamlar,

Yaklaşık 5 aydır  2010-2012 arası tercihen 4 Kapı ama kesinlikle mavi renk,  tamamen stock ve nubuk koltuklu Golf 6 R arıyorum ama şimdilik nasip olmadı. Masrafsız bir araç için max bütçe 150.000-TL. (Yazılımlı yüklü bir araç da keyfili  olurdu ama sorun çıkarsa altından kalkamam.) Benimki biraz sipariş usulü gibi oluyor ama başka özellikte bir aracı da almak istemiyorum. Golf 7 ye de bütçe elvermiyor, garip bir durumda bakmaya devam ediyorum. Bir süre daha bulamazsam mecburen  arkadaşımın ilk sahibi olduğu 2012 Mini Cooper JWC alacağım.

Geçen hafta Ordu'daki aracı son anda kaçırdım, 95.000 km.de, ilk sahibinden , 4 kapı 153.000-TL ye aynı gün satıldı. Full Doğuş  bakımlı, ilk sahibinden, 3 kapı , benzer bir araç da 3 ay önce İst. 144.000 satıldı. 

Yardımlarınızı ve yönlendirmeleriniz bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Edit : Alınık fiyatı 170.000 TL olarak güncellenmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar Selamlar,

Yaklaşık 5 aydır  2010-2012 arası tercihen 4 Kapı ama kesinlikle mavi renk,  tamamen stock ve nubuk koltuklu Golf 6 R arıyorum ama şimdilik nasip olmadı. Masrafsız bir araç için max bütçe 150.000-TL. (Yazılımlı yüklü bir araç da keyfili  olurdu ama sorun çıkarsa altından kalkamam.) Benimki biraz sipariş usulü gibi oluyor ama başka özellikte bir aracı da almak istemiyorum. Golf 7 ye de bütçe elvermiyor, garip bir durumda bakmaya devam ediyorum. Bir süre daha bulamazsam mecburen  arkadaşımın ilk sahibi olduğu 2012 Mini Cooper JWC alacağım.

Geçen hafta Ordu'daki aracı son anda kaçırdım, 95.000 km.de, ilk sahibinden , 4 kapı 153.000-TL ye aynı gün satıldı. Full Doğuş  bakımlı, ilk sahibinden, 3 kapı , benzer bir araç da 3 ay önce İst. 144.000 satıldı. 

Yardımlarınızı ve yönlendirmeleriniz bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Foruma hoş geldiniz hocam

İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz. Sabır isteyen bir süreç gerçekten.

Hiç tecrübe etme şansım olmadı ama bana Golf R nedir diye sorsalar, Ferhat Albayrak'ın "kullanımı Nissan GT-R' dan daha zevkli" dediği otomobildir derim.

Ordu'daki araç uygunmuş gerçekten; çok insanın aklını çeler yani 95 binde ilk sahibinden Golf R. :)

Millet şaşırmış, 120-130 bine bir dünya standart Golf 6 ilanı var. 

Foruma hoş geldiniz hocam

İnşallah gönlünüze göre bir araç bulursunuz. Sabır isteyen bir süreç gerçekten.

Hiç tecrübe etme şansım olmadı ama bana Golf R nedir diye sorsalar, Ferhat Albayrak'ın "kullanımı Nissan GT-R' dan daha zevkli" dediği otomobildir derim.

Ordu'daki araç uygunmuş gerçekten; çok insanın aklını çeler yani 95 binde ilk sahibinden Golf R. :)

Millet şaşırmış, 120-130 bine bir dünya standart Golf 6 ilanı var. 
Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürler,

Bu tarz sayıca sınırlı araçlarda istenilen kombinasyonu yakalamak gerçekten zor, hele ki istenilen fiyattan bulmak tamamen şans işi. 

Ben gündelikte motosiklet kullandığım için araç hususunda bir aciliyetim yok, istediğim aracı bulup 3 - 4 sene kullanmak niyetimdeyim. Onun için tam istediğim özellikte bir araç olmadan almak istemiyorum. Bana 5 ayda 2 kez denk geldi ama kısmet değilmiş diyelim. Kovalamaya devam :)     

Merhaba Hocam,

Bulunması Zor bir araç aramaktasınız ama bol şans. 

Stock MK7 Arasanız tanıdığımız var bir tane önerebileceğimiz türden (y)

Ben geçen sene sattım bir tane 6r . Keşke diyorum bazen ama iş işten geçti. 2012 beyaz 34.000 km de güzel arabaydı beee.

Ben geçen sene sattım bir tane 6r . Keşke diyorum bazen ama iş işten geçti. 2012 beyaz 34.000 km de güzel arabaydı beee.
O aracın sende olduğunu bilmiyorum abi oz jantlarla ilandayken görmüştüm senden öncesindede ankara’da dod’dan satılıktı kısa sürede satılıp istanbul’a gelmişti. Senin ilandayken niyetlenmiştik aslında ama hiç aramadım güzel arabaydı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

üstad temiz 6R ı geçtik atmosferik 1.6 yı zor buldum ben kaput tavan bagaj orj. km 125 binde 12 bin trameri vardı en temizi buydu yani TDI bakıyoruz 200 bin km ya ağır hasarlı yada uzaktan exper yapıyorsun araç açıklandığı gibi çıkmıyor tekrar başa dönüyorsun araç ararken kafayı sıyırıyorsun sonra bir bakmışsın hiç hesapta olmayan araca binmişssin . Allah yardımcınız olsun bu devirde çok zor araç bulmakta almakta satmakta ancak yurtdışından bakılabilir gümrük vergisi dahilinde hangi fiyatlara getirilir bakılabilir bence

@Ender  Hocam teklif için teşekkürler ama 7 kasa fiyat olarak beni çok aşıyor. İleri de belki  :rolleyes:

Hocam bir 7 R sahibi olarak temiz bir 6r aracını o fiyatlara satanın aklından zoru vardır. İnşallah bulursunuz hocam. Piyasa çok yükseldi. Sıfır clio o paralar artık. 
25 Nisan'da Ordu'da 153.000-TL'ye , 20 Şubat'ta İstanbul'da 144.000 TL ye tam da bahsettiğim özellikteki araçların satışı yapıldı. Bana kısmet olmadı, nasip diyelim. 

Ha bugün itibariyle 170-180 altı pek denk gelmez diye düşünüyorum. Keşke imkan olsa 7 kasaya bakabilsem ama rakamlar hakikaten benim çok yüksek.  

25 Nisan'da Ordu'da 153.000-TL'ye , 20 Şubat'ta İstanbul'da 144.000 TL ye tam da bahsettiğim özellikteki araçların satışı yapıldı. Bana kısmet olmadı, nasip diyelim. 

Ha bugün itibariyle 170-180 altı pek denk gelmez diye düşünüyorum. Keşke imkan olsa 7 kasaya bakabilsem ama rakamlar hakikaten benim çok yüksek.  
Sarı sitede (maalesef artık piyasayı insanların ve galericilerin insafına bıraktığımız için buradan takip ediyoruz) 152 den ağır hasar kayıtlı, 195den bel altı boyalı, kaput değişen diye başlıyor. 

153bin den aradığınız kriterde bir aracın satıldığını söylüyorsunuz, eğer alıcı tanıdığınız biri ise bence bir tarcanlar otodan ekspertiz yaptırsa iyi olur.

Sarı sitede (maalesef artık piyasayı insanların ve galericilerin insafına bıraktığımız için buradan takip ediyoruz) 152 den ağır hasar kayıtlı, 195den bel altı boyalı, kaput değişen diye başlıyor. 

153bin den aradığınız kriterde bir aracın satıldığını söylüyorsunuz, eğer alıcı tanıdığınız biri ise bence bir tarcanlar otodan ekspertiz yaptırsa iyi olur.
Hayır alıcıyı tanımıyorum ama araç aynı gün satıldı, muhtemelen temiz bir araçtı. Dediğiniz gibi her türlü olasılık mümkün ama nadiren de olsa bu temiz araçlar denk gelebilir.  Kısmet diyelim.  

Geri
Üst Alt