GOLF 8 BAGAJ KAPAĞI YAZİSİ

İsim
EYÜP
Arkadaslar merhaba instagramda bir sayfada gördüm sizinle paylaşmak istedim. 

Bildiginiz gibi artık vw markayı amblemin altına yazıyor tüm modellerinde siz kendi aracınıza böyle bir uygulama yapacak misiniz ?

Ben düşündüm ama mevcut golf yazısını sökmeye de gönlüm el vermiyor sizin düşüncelerinizi merak ettiğim için paylaşıyorum 

8988C106-EC43-4233-8954-D66C27061D0F.jpeg

Deneyip gormek lazim hocam ancak mk7 ve 7.5 kasanin bagajlari bu kadar bicimsiz olmadigindan guzel durmayabilir. Mk8 in bagajida diger yerleri gibi yamuk yumuk acilara sahip o yuzden yaziyi nereye yazarlarsa yazsinlar egreti durmuyor, insan yazinin konumundan once baska yerlere takilip kaliyor zaten. 

@Kaplanlar61 o fiyata lastik alınır )) abartmış satan amca...
bendeki reflex gümüşe  yazının siyahını istiyorum. TRde şu ana kadar bulamadım . bir sanal mağazada buldum sandım, satıcı 2 gün sonra geri dönüp metalik var diye iptal etmemi istedi, oysa satın almadan sormuştum siyah mı diye. 
olmadı ali expressten gelmesini bekleyeceğiz(35tl, ama eski karakter var). 
yeni ve siyahını bulursanız heber verin lütfen 

• Beğen
Tepkiler: SCC
Valla o instagramdaki adreste gordugumde bende sitede paylasayim dedim de fiyat olarak abarti. Maliyeti ne olabilir ki bence 5-10 tldir hadi 20 olsun :)  ama bence harika duruyor. Orjinal 👍

fiyat çok abartı... 179 tl. neredeyse yarım depo yakıttan fazla :)

yarın birgün 2030 tl bandında heryerde bulunabilir....özellikle aliexpres vb yerlerde.

Arkadaşlara sonuna kadar katılıyorum, tamam fena durmuyor ama herşeyin yeri ayrı olmalı. 

Fiyat çok çok uçuk, ender hocamın dediği gibi neredeyse yarım depo fiyatı... Şahsen ben böyle birşey yapmam yazının fiyatı düşükte olsa. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
golf 7 ye uydurulmuş 7.5 difüzör takan insanımız bunuda alıp hemen deneyecektir mutlaka :)  

Malesef mk7 ve mk7.5 da kötü duruyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
En güzeli yazısız :)

Sade ve 0 maliyet.  Golf olduğunu bilen zaten biliyor; bilmeyende de merak uyandırıyor.

Bence güzel durmuş yazı. İlandaki arabaya gayet yakışmış. Ben de yazının çıkmasını bekliyordum, fiyatı 30 tl bandına düşsün, uygularım. Bu kadar orjinal bağımlılığını da anlamıyorum bu arada, yazı alt tarafı, ha solda durmuş ha ortada durmuş. Artık trend ortada logo altında. Sen de yap, kıskanma, güzel durur :)

golf 7 ye uydurulmuş 7.5 difüzör takan insanımız bunuda alıp hemen deneyecektir mutlaka [emoji4] 
Malesef mk7 ve mk7.5 da kötü duruyor.
Haha güzel tespit ustad

Üzerime alindim

Ama ben alirsam yaziyi golf e arteon yazisi yapistiririm

Geri
Üst Alt