SAĞ ARKA LASTİK

@sertan yerinden oynadı bende tam olarak bilmiyorum anlamadığım için arkadaşlarla beraber yaptık daha doğrusu onlar yaptı 

Davlumbazda kece olmamasi gercekten ilginc 2019 model aracta, muhtemelen vw nin azalttigi parcalardan birisidir eger oyle ise gercekten yazik her sene bir arac geriye goturulur mu bu kadar.

Davlumbazda kece olmamasi gercekten ilginc 2019 model aracta, muhtemelen vw nin azalttigi parcalardan birisidir eger oyle ise gercekten yazik her sene bir arac geriye goturulur mu bu kadar.
Artık bizden araç almayın diyorlar. ben öyle yapacağım. 

cümleten hayırlı ramazanlar aracımın sağ arka lastiğinin altından birşey sarkmış slikon beyaz sol arka lastikte ise öyle birşey yok bu nedendir sıkıntımıdır 

Ekli dosyayı görüntüle 31130

Ekli dosyayı görüntüle 31131
Başka bir Golf araçtan aynı bölgeye bir bakın onda da öyle mi diye.. 

O hortum “dış” depo kapağını açtığınızda yakıt dolum kapağının yanında bir delik göreceksiniz o delikten benzin alımı sırasında taşma olursa o delik vasitasıyla taşan fazla yakıtı tahliye etmek.,

deliğe bir miktar su döküp ardından aracın altındaki sarkan hortuma bakın., döktüğünüz su hortumdan akıyorsa bişey yapmanıza gerek yok.. Ama döktüğünüz su o hortumda değilde başka bir yerden tahliye oluyorsa., O zaman pek vakit kaybetmeden servise uğrayın..

2018 highline aracımda davlumbaz var sizin aracınıza özel bi durum olabilir . 

Onu yapan çok vardır hocam, tahliye hortumunun içini temizlemek bir level sonrası. [emoji4]

Ben son level deyim

Kurdanla temizliyorum deligi

Geri
Üst Alt