Golf 7 Krom Kapı Eşiği

@caglar_61 @omurkadir @Musaaksoy @Acemi @metinkar

Yarım saat kadar önce S Dizayn'dan Mahmut Bey tarafından arandım, söylediklerini yazıyorum.

MB: Mailinizi aldım, konuyu üretim kısmı ve teknik ekip ile görüştüm.

Ürünlerimiz üretildikten sonra bir araçta deneniyor, problemsiz uyduğu görüldükten sonra seri üretime başlanıyor.

Şikayetiniz ile alakalı olarak bir araç bulunup üzerinde tekrar inceleme yapılacak.

Bu sorunda bizim dışımızda olan bir konu da var; araçların hepsinde ölçüler aynı olmayabiliyor.

MB: Passat B8.5 cam çerçeve ürünümüzde bir sorun yaşadık. Bir passat ile diğerinin ölçüleri tutmuyor. Kalıp aldığımız araca çok güzel oturuyor, diğerine uymuyor.

Bu araçlar fabrikasyon üretim tabi ama adam arabayı sıfır diye alıyor, bir bakıyor yıllar sonra arabada boya var, değişen var vs.

Bu cam çerçevelerini satışa sunduktan sonra kalıpta tekrar bir revizyon yaptık.

MB: Şöyle bir çözüm önerisi geldi aklımıza, keşke böyle bir olaya sebebiyet vermeseydi bu ürün ama...

Bandı inceltme şansımız olabilir, aracın üzerinde tekrar denenecek.

Bunun üzerine ben de siyah plastiği saca sıfır oturduğunu, onun da törpülenmesi gerektiğini söyledim. Onlar da o şekilde yapacaklarını söylediler.

MB: Tekrar bir hata olmaması adına burada bir araçta test edelim. Ücretsiz değişim veya aklınızda başka bir öneri varsa yapalım. Ürünümüzün arkasındayız, sorumluluktan kaçmıyoruz.
Talebiniz ne ise onu yerine getirmek istiyoruz.

Ben ürünü çok şık bulduğumu, ön kapılarda sorunsuz kullandığımı, sorun çözülürse arka kapılarda da kullanmak istediğimi söyledim.

MB: Gerekli revizyonları yapacağız, hatayı gidermeye çalışacağız. Bize biraz zaman vermenizi istiyoruz.

Yeni üretilecek ürünü bedelsiz olarak gönderelim, kullanmaya devam edin.

Cam çıtası fotoğraflarınızı da arkadaşlarımız gördü, onda da bir revizyona gidiyorlar. Üretildiği gibi, talep ederseniz ondan da gönderip o surunu da çözebiliriz.

İlk etapta eşik problemini çözüp size gönderelim.

Cam çıtanızı da isterseniz değiştiririz.

Biz olur da atlarsak 10-15 gün sonra zahmet olmazsa mail atarsınız dönüş yaparız size.
İş ahlakının nadiren bulunduğu bir ortamda böyle bir esnaf 5 liralık mala 10 lira istese ne olur ki? Helali hoş olsun. Bundan sonra takipçileriyim. Böyle yerleri desteklemek lazım. 

@frknyldrm çok güzel bir yaklaşımda bulunmuşlar kendilerini tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum. Eğer dedikleri gibi revizyon yaparlarsa, yapar yapmaz satın alacağım ürünü. Sizin de talihsizliğiniz oldu fakat firma bu şekilde yaklaşımı ile gönlünüzü almıştır, ayrıca arka kapılara da uyumlu şekilde takıltıktan sonra zarar gören yer de sizi rahatsız etmeyecektir diye düşünüyorum.

Konuya ek olarak sizce görseldeki eşik nasıl olur ?

Hem iç kısım hem dış kısım korunur iyi olur mu sizce ?

image.png

ekonomik çözüm arayanlara karbon folyo. 

köşeler daha açılı kesilebilir. golf logo olmasada olur

230D8B67-E57F-462D-860F-E7FC4275E34B.jpeg

@Musaaksoy satarken kar edilecek ekstra değil ki  elin kromcusunu sevindireyim, önemli olan iz kalmasın ayakkabıdan

@Seastar76 ben izden ziyade şık gözükmesi için almak istiyorum iz için şeffaf da olabilir. ama bir yerde haklısınız tabii ki

Tesekkur ederim. Ürun S-dizayn hocam @metinkar Kapiyi birkac kez acip kapattim herhangi bir surtme olayina rastlamadim. @Musaaksoy
Hocam iletileri okudunuz mu bilmiyorum, şu an arka eşiklerde sürtme problemi var. İyice kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Firma ile görüştük, ürünü revize edecekler bu sebepten ötürü.

Geri
Üst Alt