Golf 7 Krom Kapı Eşiği

Bende haber bekliyorum eğer sürtme yoksa sipariş vereceğim

@Acemi hocamın kullandığı eşiği ben de çok beğendim, yapılacaklar listesine ekledim. Başlık “krom kapı eşiği” ama alternatif olması açısından başka bir uygulamayı paylaşmak istedim. Ben bundan yaptırır mıydım yakından görmeden bir şey diyemem ama herkesin zevki, amacı, bütçesi farklı. Çok basit diyenler de olabilir beğenenler de çıkabilir. Kimisi herkesin beğendiğini beğenmez ya da bütçesine uygun seçenekler araştırır. Farklı şeyler araştıranlara fikir olması için paylaşıyorum. 

(İlanlarda araç araştırırken denk geldim)

Ekli dosyayı görüntüle 31617
Hocam gerek yazı tipi ile gerekse logonun en-boy oranının bozuk olması ile baya amatörce gözüküyor bu bence. Daha eli yüzü düzgün bir yazı tipi ile yazılırsa ve logo düzeltilirse belki daha hoş durabilir ama ben yine tercih etmezdim. 

Hocam gerek yazı tipi ile gerekse logonun en-boy oranının bozuk olması ile baya amatörce gözüküyor bu bence. Daha eli yüzü düzgün bir yazı tipi ile yazılırsa ve logo düzeltilirse belki daha hoş durabilir ama ben yine tercih etmezdim. 
Uygulama facia zaten. İlandaki araba (815748995) çok güzel ve dolu olmasına rağmen ufak bi detay ile göz zevkini bozabiliyor. Dediğin gibi, geliştirilebilirse güzel görüntüler ortaya çıkabilir. 

@frknyldrm aynen hocam, size zahmet haber verebilirseniz ben de ona göre sipariş geçeceğim

Ben de heyecanla bekliyorum alanlarin yorumunu.

Güzel ürün arka taraf sürtme olayı olmasa imiş hemen alacaktım. Krom pedal seti ile iyi görünüm oluyor hem de koruyor eşikleri.

@omurkadir aynen hocam dediğiniz gibi pedal seti ile de yakışır, arka taraftan emin değiliz arkadaş bakacak ben de cevap bekliyorum sipariş vereceğim

Bugün çıktım, çok şükür işlerimi hallettim ama sanki bir şey unutmuş gibi hissediyordum, eşiklere bakmayı unuttum.  :(

Araba uzakta olmasa üşenmeyip şimdi bir daha çıkardım ama uzağa parkettim.

Söz verdim bir kere, akşam iftardan sonra çıkıp bakıcam artık. 

Geri
Üst Alt