Golf 7 Krom Kapı Eşiği

Skyline

Katılımcı Üye

İsim
Musa
Arkadaşlar golf 7 için kalitesi iyi olan, araçta hoş durup sırıtmayacak, aracın ambiyansıyla bütünleşecek bir krom kapı eşiği istiyorum, öneriniz var mıdır?

@frknyldrm uygulama güzel olmuş, s line marka sanırım bu değil mi? birde böyle düz mü alsam yoksa golf yazanlardan mı alsam onu düşünüyorum

Golf yazan iyi olabilir zevk meselesi tabi.

@Musaaksoy malesef, yaklaşık 2 sene önce almıştım aliexpressten. Türkiyede olduğunu sanmıyorum bu modelin. Genelde tamamı parlak modeller var Türkiye'de

@Kırcalı acaba bundan tr de bulamaz mıyız gelmesini falan beklemek pek istemiyorum, birde bunu uygularken ısıtmaya gerek var mı acaba?

@Kırcalı link için teşekkürler :) bendekilerin aynısı attığınız linkteki. konuda bulunmuş olsun linki de :)  

@Musaaksoy 

Çakmak ile az biraz ısıtmıştım ben (ısı tabancası iş yerinde idi o ara) bir sıkıntı olmadı dediğim gibi, yeni gibi görüntülerini koruyorlar hala, beklemediğim bir performans ne yalan söyleyeyim. İmkanınız var ise ısı tabancası kullanırsanız daha da sağlam olur muhtemelen.

Bende @mustafacagri hocamın kullandığı üründen sipariş ettim 22 günde elime ulaştı. Bugünde araç üzerinde görme fırsatım oldu gerçekten güzel ürün 👍👍

Ekli dosyayı görüntüle 31098

Ekli dosyayı görüntüle 31099
hayırlı olsun ben de beğenerek kullanıyorum :)  arka kısımları bükerek mi taktınız? bir tarafı bükmeden direk yapıştırdığım haliyle şekil alsın demiştim. sonradan geri kalkmış haliyle ve kapı çarpınca çıkmıştı :D  

Geri
Üst Alt