Jump to content

Haktan

R line ön tampon

Recommended Posts

Gönderildi: (düzenlendi)

@frknyldrm @metinkar @hakiki hocalarım tamponu bulup taktık. @Haktan Tercihen golf 7.5 gti taktık daha iyi oldu çokta güzel oldu :)   konu kapatılabilir.

639ED4A5-656B-4587-A95F-013229F80529.thumb.jpeg.0c0ea4aba2f7d57ee5b1726b58bc87b5.jpeg

tarihinde tuncer_2632 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@tuncer_2632 golf 7 ye 7.5 gti Tampon nasıl oldu, bir kaç fotoğraf atarmısınız gerçekten araç yarımda olsa güzel gözüküyor bildiğimiz 7.5 dan farkı kalmamış gibi. Maddi durumumu denkleştince eğer 7.5 r line ın 7 uyumlusu çıkmazsa ilk işim bu olacak gibi @SEMTuning

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, metinkar yazdı:

@frknyldrm  başlık açıldı tüm fiyatlar mevcut şuan

Evet başlıktan haberdarım @metinkar abi, sadece ön tampon dediği için yönlendirdim. :like:

Listede R line komple body kit fiyatı var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gti tamponda taş gibi gösteriyor aracı çok çekici oluyor çok yakışmış...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben aracıma 7.5 Gti tampondan yana tercihimi kullandım tabi farlarıda değiştirdim güzel oldu tavsiye ederim taktırmak isteyenlere... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@frknyldrm tercihimi 7.5 gti tampondan yana kullandım teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güle güle kullan...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Haktan Allah kısmet eder de Golf’ümü alırsam ilk yaptıracağım şey bu olacak, bayadır araştırıyordum acaba 7 de nasıl olur? tampon birleşim yerlerinde sıkıntı olur mu diye, böyle gördüm daha çok yapmak istiyorum artık :) Maşallah çok yakışmış kazasız belasız güle güle kullanın. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@cmsarikaya çok teşekkür ederim şimdi hedefim ön panjurdaki kırmızı çizgiyi krom kaplatmak farlarla uyum sağlayacağını düşünüyorum o şekilde.. tampon arabayı daha kaslı ve agresif bir görüntüye soktu Tabi farlarında katkısı var...eski comfort tamponu gerçekten araca hiç birşey katmıyormuş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Haktan yazdı:

@cmsarikaya çok teşekkür ederim şimdi hedefim ön panjurdaki kırmızı çizgiyi krom kaplatmak farlarla uyum sağlayacağını düşünüyorum o şekilde.. tampon arabayı daha kaslı ve agresif bir görüntüye soktu Tabi farlarında katkısı var...eski comfort tamponu gerçekten araca hiç birşey katmıyormuş...

İnanmazsınız ama aynı şeyi düşündüm:) Acaba ön panjur krom olsa nasıl bir görüntü olur diye düşünüyordum :D Çünkü gtı farlar ve panjur kırmızısı çok aşırı olur gibi geldi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, Haktan yazdı:

@Haktan GTD panjur hoş olur sizin araca

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Haktan yazdı:

@cmsarikaya şöyle duruyor kısaca;

B3A60B08-4B8F-4117-AD85-7D919588221E.jpeg

Kesinlikle çok daha iyi duruyor. Sanırım ben kararımı bu yönde vereceğim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, hakiki yazdı:

@Haktan GTD panjur hoş olur sizin araca

Evet aynı düşüncedeyim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Haktan zevk meselesi ama tamponu gti yapacak olursam farlarımıda kırmızı gti detaylı alırdım :) tamamlardı kendini... Çünkü piyasada bu şekilde araç çok az ve göze çarpardı sizinkide :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, farukal yazdı:

@Haktan zevk meselesi ama tamponu gti yapacak olursam farlarımıda kırmızı gti detaylı alırdım :) tamamlardı kendini... Çünkü piyasada bu şekilde araç çok az ve göze çarpardı sizinkide :)

Tamamen zevk meselesi her halükarda aracını daha çok seveceksin🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...