RCD 330 Türkçeleştirme & Firmware Yazılım Geliştirme hk.

Merhabalar,

RCD330 desay cihazımda istasyon logosunu çalıştım. Mantığı arka plan resmini pc'de editleyim cihaza gömüyorsunuz. Otomatik bulmuyor. her sayfada 5 istasyon var, sayfa değiştirdiğinizde de arka plan sabit olduğu için kalıyor ancak görüntüsü güzel diye böyle kullanıyorum :) .  Türkçe dili cihaza yükledim bilen arkadaşlardan "ü" harfinin yanında bazı sessiz harfler geldiğinde harfi çince görüyorum (örnek Müslüm Gürses :) ) . Aynı durum telefon bağlantısında da mevcut, sanırım yazılımın dili değil de Wince işletim sistemi diliyle alakalı çözemedim... Bir de araç menüsünde yorgunluk algılama hiç çıkmadı, bilen arkadaşlarımdan yardımlarını rica ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 36304

Ekli dosyayı görüntüle 36305

Ekli dosyayı görüntüle 36306
Valla helal hocam, bu işi arka planla yapmak iyiymiş :)   :)   :)  

arkadaşlar noname cihaz aldım, şu anlık radyo logoları dışında herşey tamam gibi fakat bir problem var. Android auto ile konuşurken karşı taraf ekodan şikayet ediyor. Sırf bu sebepten konuşamıyoruz bile. Bazı forumlarda mikrofonu kapatmaktan bahsetmişler. Problemin hem telefon hem de cihazın aynı anda mikrofonu kullandığından dolayı kaynaklandığı söyleniyor. Bu problemi yaşayan var mı?

Çinli 6,5 medyayı türkçeye çevirebilen oldumu acaba arkadaşlar?

@yusuf hocam tüm soketler bir şekilde yani ayıramıyorum bir de ayrıca anten soketi var başka soket yok. 

selamlar bende bu cihazın d modeli var .
Apple carplay mirrorlink ve baidu car life var . bende andoid tel kullandığım.icin android auto olmasını istiyorum var midir bir çözümü bu cihaza andoid auto eklenebilirmi

93fd4d2c40546f4f75bb1767bd41e145.jpg

Elinize sağlık büyük bir dertten kurtardı.. Direksiyon tuşları aktif değil şuan sadece bunla ilgili vagcom kanal bilgisi verebilecek arkadaş olursa da çok mutlu oluruz..

Geri
Üst Alt