RCD 330 Türkçeleştirme & Firmware Yazılım Geliştirme hk.

[mention=4484]Ömer Kahraman[/mention] noname için değil desay  wince  için yöntem
Yanlış anlamışım öyleyse. Peki noname için nasıl bir yol izlemeliyim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cihaz elimde yok ,deneme fırsatım olmadı ,ancak tükçeleştirme için linux bilmeniz gerekiyor, programlama bilmeniz gerekiyor, dil dosyasını çekip tercüme etmek gerekiyor.

cihaz elimde yok ,deneme fırsatım olmadı ,ancak tükçeleştirme için linux bilmeniz gerekiyor, programlama bilmeniz gerekiyor, dil dosyasını çekip tercüme etmek gerekiyor.
Anladım hocam. Şu an ingilizce devam öyleyse.

isterseniz almanca olanı göndereyim size türkçe çevirisini yapın vaktiniz varsa

isterseniz almanca olanı göndereyim size türkçe çevirisini yapın vaktiniz varsa
Vaktim var yapabilirim de. Dil dosyasını nasıl yükleyeceğiz içerisine? Onu bilmiyoruz sanırım.

Merhabalar elimde Desay 5gg035280b cihaz var cihazın yazılımı eksik geldi, bluetooth ve car menüsü çalışmıyor ve sadece çin dili var yazılımı sıfırlama şansımız var mı bir de windows ce ve update ekranına geçiş yapamıyorum en son cihazın windows menüsüne geçtiğimde dokunmatik ekranı kilitledim bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

@Mucit82herşeyden önce cihazın power tuşuna basılı tutup cihaz kapanıp açılana kadar bekleyin.AOMEI Partition Assistant indirin 8gb sd card ext4 olarak biçimlendirin , konu başında ekteki 2. linkteki dosyayı indirin , formatladığınız sd kart içine unzip edin. cihazı açıp sd kartı takın,Setup basılı tutun update sonra  update navi seçin, cihaz kendini resetledikten sonra update edecek . update basınca wince ekranı gelirsse  ekranda telefon işaretine tıklayın sonra sd memory tıklayın , içindeki cancle60s.exe dosyasını çalıştırın. 2 şekilde de update edebilirseniz en son cihazı resetleyin.O da olmazsa rf yedeği göndereyim içine atın ama wince ulaşmanız lazım 

Moderatör tarafında düzenlendi:
187b-e noname elinde olan varsa fw için birlikte çalışabiliriz, biraz risk var tabii , gönüllü olarak kobay cihaz tabiri yerindeyse

Alp hocam şimdi bende de bu cihazdan var desay dediğiniz cihaz ile aynı Türkçe değil bunu kendim evde yapabilirmiyim  yapamazsam Denizli’de yardımçı olacak iletişim numaranız varmı 

612CA129-48F8-4757-832A-8839C391EF35.jpeg

C3D16EAF-0C5E-407A-9940-BE3845AF3A8B.jpeg

Ben yapamıyorum indirmiyor yada indiremiyorum verdiğiniz link den yardımcı olurmusunuz cihazımı Türkçe yapmak istiyorum 

Merhabalar, forumdaki bu konu sayesinde bir çok bilgiye erişebildim. Bu sebeple @alp arkadaşımıza ve teybi aldığım, tanışmaktan çok memnun olduğum @Kaplanlar61 abime teşekkürlerimi sunuyorum. Cihaz, aldığımda ingilizce ve video oynatma fonksiyonu bulunmuyordu. Cihaz 5GG035280B desay, yani sevdiğim Wince :)

Konuyu takip ettiğim ve denemek için sabırsızlandığım için teybi hemen aldım. Önce dil yamaları, sonra genel custom menu derken GPS modülünü aldım ve montajladım. Yalnız, gps modeli NEO6MV2 olan ürünün çekim kalitesi ve bağlatısında stabiliteyi sağlayamadım. Görsellerde gps modülünün eklendiğini görebilirsiniz. Bu konuda devam ederek, yakın zamanda tekrar GPS modlamalara başlarım diye düşünüyorum, gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Android Auto özelliğini test ettim. Tamamen çince olarak geliyor, biraz inceledim çözemedim. Ben de android apk' yı türkçeleştirdim nedir ne değildir diye, bu arada sizlerle de paylaşmak için güzel bi golftutkusu teması yapıverdim. :) İyi seyirler, sorunuz olursa cevaplarım.

WhatsApp Image 2020-06-20 at 21.19.21(1).jpeg

WhatsApp Image 2020-06-20 at 21.19.21.jpeg

WhatsApp Image 2020-06-20 at 21.19.19.jpeg

WhatsApp Image 2020-06-20 at 21.19.18.jpeg

WhatsApp Image 2020-06-20 at 21.19.17.jpeg

WhatsApp Image 2020-06-20 at 00.18.28.jpeg

WhatsApp Image 2020-06-19 at 00.18.19.jpeg

WhatsApp Image 2020-06-19 at 00.18.08.jpeg

@gn461 kardeşim öncelikle ben de seni tanımaktan çok memnun oldum keyifli sohbetin için tekrar teşekkürler :)  Bu sana verdiğim multimedia mi gerçekten inanamıyorum harika iş çıkarmışsın eline sağlık güzel günlerle kullanman dileğiyle tekrar :)  

Geri
Üst Alt