BURSADA LED STOP VE SİS MONTAJI YARDIM

İsim
PamukMotion
Herkese sağlıklı,huzurlu pazarlar.

Arkadaşım 7.5 Led stop ve sis farı almış fakat montaj konusunda gidip yaptırabileceği bir usta bulamamış. Gittikleri ya fahiş fiyat çekmiş veya ilgilenmemiş 1 hafta sonra gel demiş. Bursa’da bu işlemleri yaptırabileceği bi yer bilen var mı ?

Merhaba yıldırım’da davutdede var arkadaşlarımın aksesuar üzerine dükkanları var isterseniz yönlendirebilirim montaj konusunda yardımcı olurlar kodlamalarınıda ben yapabilirim ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz

@Gökhan Bilgin dukkanin ismi nedir gokhan hocam bende Bursa’da buna benzer yerler arıyorum. Birde ortalık biraz sakinlessin. Kodlama konusunda desteginizi rica edeceğim uygun olursanız👍🏻

[mention=594]Gökhan Bilgin[/mention] dukkanin ismi nedir gokhan hocam bende Bursa’da buna benzer yerler arıyorum. Birde ortalık biraz sakinlessin. Kodlama konusunda desteginizi rica edeceğim uygun olursanız[emoji1303]
Enter tuning hocam instagram adresleri var bakabilirsiniz tam adres için kodlama konusunda orayada giderseniz ben destek veriyorum zaten banada mesaj atabilirsiniz istediğiniz zaman

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler hocam.Araştırayım. Ufak tefek degisiklere basliyorum bende. Bu yolda Bursa yerelinde desteginize ve tecrubenize basvuracagim zaman zaman 😊

Teşekkürler hocam.Araştırayım. Ufak tefek degisiklere basliyorum bende. Bu yolda Bursa yerelinde desteginize ve tecrubenize basvuracagim zaman zaman [emoji4]
Tamamdır hocam mehmet beyle görüştük şuan sadece sis farı montajına istedikleri fiyatı duyunca bende şaşırdım. Arkadaşların hem esnaflığı hem işçiliği iyidir tavsiye ederim onun dışında destek olacağımız bir şey varsa mesaj atabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt