Motül yağ

@Ahmet0660 motul 5w-30 X-clean 504-507 onaylı olan modeli kullanabilirsiniz. Motulun çok çakması oluyor güvenilir bir yerden almanızda fayda var 

Castrol bile alabileceğim güvenilir yer yokken  motul hiç deneyemedim nasıl bi ülke olduk mecbur servise gidiyorum 400 tl lik iş için kampanya 4 yaş üstü zibuzu şu bu indirimi 960 diyorlar...

Forumda keşke şöyle güvenebileceğimiz bi parçacı olsa sürekli gönül rahatlığı ile alabilsek ama yok ne yazık ki :(

Motul Specific 504 00 507 00 0W30 5 Litre yağını alabileceğim güvenilir bir internet sitesi varmıdır, yada Ankarada güvenilir bir satıcı.

N11 de Altun Petrol mağazasını öneririm. Daha önce alışveriş yaptım, gayet sağlam bir paketleme ve faturasıyla beraber gönderiyor mağaza. Sorduğum sorulara vs. hemen cevap veriyor. Specific serisi de var ellerinde galiba, görmüştüm geçenlerde.  

@agacmalzeme 

Motul Specific 504 00 507 00 0W30 5 Litre yağını alabileceğim güvenilir bir internet sitesi varmıdır, yada Ankarada güvenilir bir satıcı.
Altun petrolden 10 a yakın motul yağ aldım çok memnunum rahatlıkla alabilirsiniz . Spesific serisi çok kaliteli değil 8100 x clean + almalısınız

@agacmalzeme 

Altun petrolden 10 a yakın motul yağ aldım çok memnunum rahatlıkla alabilirsiniz . Spesific serisi çok kaliteli değil 8100 x clean + almalısınız
Ek olarak altun petrolde arada yeni ve eski tarihli yağları iki ayrı fiyata satıyorlar alırken 2021 tarihli olandan almanızı tavsiye ederim

@mbonat 8100 x clean + serisinin 0w30 olanı yok sanırım. Birde distribütör firmayı arayıp sorduğumda spesific olanın bir üst kalite yağ olduğunu söylemişti.

Geri
Üst Alt