2015 POLO 6C İÇİN VAGCOM KODLAMALAR YARDIM

rukA

Yeni Üye
İsim
Mustafa Furkan Topaktaş
Merhaba,

Forum içerisinde dolaşırken bazı polo modelleri için çalışmadığı iddia edilen kodlara rastladım. Birkaç sorum olacak.

1- 2015 Aralık ayı üretimi olan Polo 6C comfortline paket aracım için tüm onaylanmış kodlamalara nerden ulaşabilirim?

2- Golf için paylaşılan kodları aracımın desteklediği kadarıyla hepsini kullanabilir miyim?

Örnek: Golf bölümünde paylaşıldı, aracımda dikiz aynası motoru bulunmuyor diyelim. Dikiz aynasının katlanma özelliğini kullanamam. Ama gerekli donanımları sağlayan ayarları aktifleştirebilir miyim?

3- Aliexpress'ten 19.6.2 Vagcom sipariş ettim. Daha birkaç gün önce 20.4 piyasaya çıkmış galiba, 19.6.2 kablo ile 20.4 üretiminden önceki tüm araçlara kodlama yapabilir miyim?

4- Long coding ekranından aldığımız yedekleri geri yüklememiz durumunda aktiv- in aktiv şeklinde seçerek düzenlediğimiz ayarlar da eski haline döner mi?

Şimdilik sorularım bu kadar, teşekkürler...

merhabalar
1-sadece polo için burdan ve stemei sitesinden bulabilrisiniz.hepsi dogru olmayabilir yapıp çalışıp çalışmadıgını deneyin olmuyorsa eski haline çevirin.
2-evet amerikan park korna onayı gibi kodlamalar aynıdır.
3-2020 öncesi tüm araçları kodlarsınız.ama 19 haziran sonrasından emin degilim.
4-long coding yedeklerken 0101 yazan kısmı kopyalayın not defterine kayıt edin o şekilde daha hızlı kolay olur.normal yedegınızı alın tabiki.

Geri
Üst Alt