Golf 6 Pedal Seti Sorunu

GokhanB

Katılımcı Üye

İsim
Gökhan Bilgin
Arkadaşlar merhaba geçtiğimiz günlerde golf 6 aracım için pedal seti aldım n11 üzerinden fakat gaz pedalı uymadı sonradan farkettik golf 6 gaz pedalı passat b6 tiguan vb araçlardan farklıymış

Aslında başta aliexpress'te baksam işi çözüyormuşuz fakat bu süreçte ordan almayacağım için hiç bakmamıştım

Şimdi sorum şu nerden pedal alabiliriz bu araba için eski golf 6 kullanıcılarından veya halen kullanan olupta nasıl bir yol izlediğini yazarlarsa sevinirim

Burdan n11 üzerinden aldığım link görünüyor uyumlu diye yazıyor fakat kendileride bilmiyor telefon görüşmelerimiz sonunda çare bulamadılar şöyle takacaksınız böyle takacaksınız diye derdimi anlatamadığım için iade ettim

https://urun.n11.com/diger/vw-golf-6-ve-scirocco-uyumlu-manuel-vites-pedal-seti-1kalite-P400517547

Aliexpress linki bu şekilde fotoğraflar arasında do not fit yazan bizim pedal

https://tr.aliexpress.com/item/32871767264.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.7bcd4ba4slqS6k&algo_pvid=30714884-a966-46c4-ac24-6400cd20705c&algo_expid=30714884-a966-46c4-ac24-6400cd20705c-48&btsid=0be3746c15872243976306003e6d78&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

şç.jpg

şş.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim n11’den aldığımdan farklı değil bu paylaştığınız 

Upvote 0
Farkını bilmem
bugün dolaşırken instada gördümyardımcı olmak için paylaştım. Satıcı ile iletişime geçin 
Hocam farkını konuda anlattım fotoğraflı linkli bir şekilde dediğiniz gibi bilmiyorsunuz zaten. Benim burda istediğim destek kullanıcıdan satıcıya sorduğumda farklı bir yorumla karşılaşmam eminim çünkü n11’deki satıcıyada anlatamadım problemi yamultun kopartın bir şekilde oturur diyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
Satın alsaydım direk yollayacaktı uyumlu diyip geçiyorlar anlatmak istediğim olay bu 

0F06EB23-85F1-42BF-9BCF-A9EAF13D215C.png

Upvote 0
Merhaba hocam, pedal seti ihtiyacınız neden dolayı oluştu? 

Upvote 0
Hocam farkını konuda anlattım fotoğraflı linkli bir şekilde dediğiniz gibi bilmiyorsunuz zaten. Benim burda istediğim destek kullanıcıdan satıcıya sorduğumda farklı bir yorumla karşılaşmam eminim çünkü n11’deki satıcıyada anlatamadım problemi yamultun kopartın bir şekilde oturur diyorlar

Çok saçma hocam, ürün uymuyorsa iade almak zorundalar normalde. Kesin biçin bi şekilde yapın demek ne demek ya, öyle şey mi olurmuş! Şaşırdım doğrusu... Bakın mesela ben amazondan 19 şubatta sipariş vermişim Ürünü kullandım bitti o ayrı konu ama, amazon yinede para iadesi yada ürün iadesi hâlâ  yapabiliyor. Ahh ahh

20200418_192731.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Çok saçma hocam, ürün uymuyorsa iade almak zorundalar normalde. Kesin biçin bi şekilde yapın demek ne demek ya, öyle şey mi olurmuş! Şaşırdım doğrusu... Bakın mesela ben amazondan 19 şubatta sipariş vermişim Ürünü kullandım bitti o ayrı konu ama, amazon yinede para iadesi yada ürün iadesi hâlâ  yapabiliyor. Ahh ahh

/monthly_2020_04/20200418_192731.thumb.jpg.aac26ac079615cb8562a755ebb12d637.jpg
İade almadılar değil abi iade ettim parayı aldım onda problem yok
İlk başta iade etmeden önce arayıp sormak istedim eğer bir fark varsa biliyolardır ve sorunu çözeriz diye satıcıya anlatamadım bir türlü olmuyor kısa kalıyor dememe rağmen video çekip atıyor bana önce sağı tak sonra solu gibi bir süreç yaşadık anlaşamadık onu anlatmaya çalıştım.
Ama bu n11 olduğu içindir sanıyorum dışardan instagram üzerinden satış yapanların sanmıyorum iade alacaklarını

Upvote 0
İade almadılar değil abi iade ettim parayı aldım onda problem yok
İlk başta iade etmeden önce arayıp sormak istedim eğer bir fark varsa biliyolardır ve sorunu çözeriz diye satıcıya anlatamadım bir türlü olmuyor kısa kalıyor dememe rağmen video çekip atıyor bana önce sağı tak sonra solu gibi bir süreç yaşadık anlaşamadık onu anlatmaya çalıştım.
Ama bu n11 olduğu içindir sanıyorum dışardan instagram üzerinden satış yapanların sanmıyorum iade alacaklarını

Pardon ben yanlış okudum o zaman, şaşırdım iade falan olmuyo diye okudum. Çok pardon. 

Upvote 0

Geri
Üst Alt