Jump to content

Recommended Posts

• 5 weeks later...

• İleti 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Herkese selamlar Golftutkusu ailesi. Firmamız da VW araçları için aksesuar ve tuning malzemeleri bulunmaktadır. ------------------------ Forum için indirimli satış sadece  Aksaray Şubes

Hos geldiniz   Sponsorluk hayirli olsun   Destekleriniz için teşekkür ederiz   Bunu tatlı ile kutlamak lazım      

Çift j far içinde bir kampanya olsa talep görecektir. Bekleyen arkadaşlar var...

Konudaki görseller

• Sponsor Üye

Merhaba arkadaşlar, kurdaki artış nedeniyle fiyat güncellemesi yapılacaktır. 

Forum için elimizden geldiğince rakamları şimdiye kadar hep aşağıda tuttuk aynı şekilde tutmaya gayret edeceğiz.

Şuan için indirimli ürün satışı yapamıyoruz. Sizlerden ricamız biraz daha beklemeniz. Teşekkürler. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bugün görüşme yaptım, Eylül başı yada sonu gümrükten çıkışa göre stoplar gelecek ve yine forumumuz için ciddi indirimli rakamlar ile satışa sunulacak yani öyle kur falan bizi fazla etkilemeyecek stop alacak arkadaşlar beklemede kalın...

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

@SEMTuning  mustafa bey fiyat bilgisini ilettiğiniz zaman forumumuza özel bir rakam konuştuğumuz gibi fazla bizi etkilemesin😊 alacak arkadaşlar bilgileri bana gönderdikçe aramanız için size bilgilendireceğim...  sarsıntı istiyorum😂

4 saat önce, SEMTuning yazdı:

merhaba arkadaşlar @metinkar ilettiği gibi bu hafta içerisinde gümrük işlemlerinin bitmesini bekliyoruz kısa süre içerisinde yeni fiyatlar ile ilgili açıklamayı ilk sayfada güncelleyeceğiz.

iyi forumlar.

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, metinkar yazdı:

@SEMTuning  mustafa bey fiyat bilgisini ilettiğiniz zaman forumumuza özel bir rakam konuştuğumuz gibi fazla bizi etkilemesin😊 alacak arkadaşlar bilgileri bana gönderdikçe aramanız için size bilgilendireceğim...  sarsıntı istiyorum😂

geliyorlar. Hazır olun. Sponsorun kralı geliyor :D hahahah :) Dolara inat geliyorlar.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, GodThread yazdı:

@realunreal  kullanmadım henüz çok da inceleyemedim stopları inşallah gelince bakıcam :D

Ama yolda gördüklerimden çok da bi fark olmadığını söyleyebilrim :)

Aldin mi kayarlari :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=15119]GodThread[/mention] orjinal ile taiwan arasında çok fark varmı ışık konusunda çokmu belirgin replika olduğu stoplarin
Hocam bana göre isik aydinlatmasi hiç fark yok

Fiziksel olarak iç kisimda köşe kenar kesim işçiliği replika olduğu ancak anlasilir

1 metreden çakma olduğu anlamak zor bana gore

Ama daha deneyimli biri farki bilebilir
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, realunreal yazdı:

@HONEY hayır kardeşim aracın son taksidi bu ay bitti .borcu kalmadı aracın karar asamasindayim canlı giremediğim için replikalari fikir alışverişi yapıorum. Orjinallerde 4250 ₺ olmuş 

abi valla orjinal 3k felan olsa kimse replikanın yüzüne bakmaz 2-3 replika 1 orjinal parası ettiği için ben de orjinal düşünuyordum vazgeçtim bu sebeple bozulsa giidcem gene alıcam replika :)

Ah @metinkar abi ah, sende gördüm stopları aklıma soktun :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar cihazlar gümrükte ürünlerin kontrolü bitti vergilendirme bekleniyor  işlemler bitip cihazlar teslim alınınca bilgilendirme yapacağım sponsorumuz ile irtibat halindeyiz fiyatlar piyasanın en uygunu olacak özelden bilgilerini yollayanları firmaya bildiriyorum öncelikli aranacaklar...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...