Jump to content

Recommended Posts

3 dakika önce, Golf7-Highline yazdı:

@SEMTuning golf 7 için 7.5 highline stop ne kadar (istanbul montaj dahil )

@Golf7-Highline  7,5 highline stop farklı mı... (ilk mesajda belirtildiği gibi montaj yapılmıyor)

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 125
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Herkese selamlar Golftutkusu ailesi. Firmamız da VW araçları için aksesuar ve tuning malzemeleri bulunmaktadır. ------------------------ Forum için indirimli satış sadece  Aksaray Şubes

Hos geldiniz   Sponsorluk hayirli olsun   Destekleriniz için teşekkür ederiz   Bunu tatlı ile kutlamak lazım      

Çift j far içinde bir kampanya olsa talep görecektir. Bekleyen arkadaşlar var...

Konudaki görseller

• Kurucu Yönetici
30 dakika önce, Golf7-Highline yazdı:

@metinkar evet 

ben highline dedim ama zaten tek çeşit var dimi ilksayfadaki olandan yani comfortline tarzı stoplar yok 

Evet Golf 7.5 highline yani yeni tip kayar led stop var hocam.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
24 dakika önce, SEMTuning yazdı:

arkadaşlar merhaba,

kayar led stop kampanyamızı aynı fiyat ile devam ettiriyoruz sizler için.

iyi akşamlar.

Kampanya Devamı İçin Forum Üyelerimiz ve Takipçilerimiz Adına Teşekkür eder, Hayırlı ve Bol kazançlar dileriz.:masallah:

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Sponsor Üye

arkadaşlar merhaba,  forumda olan fiyatlarımıza herhangi bir zam yapmadık ilk mesajdaki rakamlar aynı şekilde geçerli olup firmamızdan  sipariş verirken buradaki rakamlardan yüksek rakam talep edilir ise bana özelden dönüş yaparsınız.

teşekkürler.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Sponsor Üye

Forum için indirimli satış sadece  Aksaray Şubesi İçin Geçerlidir. 

Forum üzerinden irtibat bilgilerinizi ve ne istediğinizi mesaj attıktan sonra sizi arayan personelimize ürün için stok kontrolünü yaptırmanız gerekmektedir.

Forum üzerinden talep gelmediği sürece indirimli satış yapılmayacaktır. 

Diğer Şubeler ve Farklı Kanallarda indirimli satışımız yoktur.

Alınan ürünler ile ilgili sorun yaşayanlar ürünü aldıkları yer olan Aksaray Şubesi ile Görüşmelidir. 

Montaj firmamız tarafından kesinlikle yapılmamaktadır ve yaptırlmamaktadır  Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

Keyifli forumlar iyi günler dileriz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@SEMTuning geçen haftalarda aksaray şubenizden okan beyle gtı tampon hakkında konuştukta montaj hizmeti veriyoruz dedi far stop boya montaj vs konuşma kaydı duruyor telefonda anlamadım fiyat sorduğumda ise ön tampon için 2750 dedi güncellemeyi unutmuş arkadaşlar diye. hatta okan beyden j led aldım @metinkar abinin aracılığı ile sitede yazan fiyata ama tampon konusunda farklı muahbbet döndü. 

41a84160-f1c7-4786-8367-e6d511415132.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
56 dakika önce, furkanmk7 yazdı:

@SEMTuning geçen haftalarda aksaray şubenizden okan beyle gtı tampon hakkında konuştukta montaj hizmeti veriyoruz dedi far stop boya montaj vs konuşma kaydı duruyor telefonda anlamadım fiyat sorduğumda ise ön tampon için 2750 dedi güncellemeyi unutmuş arkadaşlar diye. hatta okan beyden j led aldım @metinkar abinin aracılığı ile sitede yazan fiyata ama tampon konusunda farklı muahbbet döndü. 

41a84160-f1c7-4786-8367-e6d511415132.jpg

@furkanmk7  selam furkan dün şirket kararı aldılar memnuniyetsizliği engellemek adına boya ve montaj kaldırıldı... fiyat yanlış bilgi verilmiş ilk mesajdaki fiyat neyse o... beni söyle sitedeki rakamdan temin et...

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, nailton yazdı:

Farlari taktirdim sem tuning aksaray calisanlarina teşekkürler ayrica uğur arkadaşa teşekkür ederim yardimci olduklari için. 

20200708_232355.jpg

stopları olacaktı sanki .

güle  güle kullanın

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Sponsor Üye

Arkadaşlar merhaba, mevcut ilan başlığımızdaki mk7 ve mk7,5 uyumlu kayar led stop stoklarımız tükenmiştir.

Yeni ürünlerin siparişi verilmiş olup  90 gün sonra satışa sunulacaktır. Yeni ürün geldiğinde kur gümrük vs artışına göre fiyat belirlenecektir. Yine forum üyelerimiz için Ülkemizdeki satışı yapılan en uygun fiyatlı  ürünler olacaktır.

Şuan sadece mk7  (R model koyu renk ) uyumlu taiwan kayar led stop bulunmaktadır mk7,5 araca soketleri değiştirerek montaj yapabilirsiniz bu ürün fiyatı 2700₺ dir.

İlginize teşekkür ederiz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@SEMTuning merhabalar. 2013 model 1.6 tdi highline golf aldım hocam bugün. Arka stopları led yapmak istiyorum. Sizin ürününüzü kullanan birisinden video görüntünüz varmıdır? Alsak ödemeyi nasıl gerçekleştiriyoruz havale kk taksit vs. Bilgilendirirseniz sipariş vermek istiyorum. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, 10ur yazdı:

@SEMTuning merhabalar. 2013 model 1.6 tdi highline golf aldım hocam bugün. Arka stopları led yapmak istiyorum. Sizin ürününüzü kullanan birisinden video görüntünüz varmıdır? Alsak ödemeyi nasıl gerçekleştiriyoruz havale kk taksit vs. Bilgilendirirseniz sipariş vermek istiyorum. 

@10ur  merhaba, herşey  ilk sayfada mevcuttur. Son sayfa da ise ürünün kalmadığı belirtilmiştir. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...