Jump to content

Recommended Posts

• İleti 119
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Herkese selamlar Golftutkusu ailesi. Firmamız da VW araçları için aksesuar ve tuning malzemeleri bulunmaktadır. ------------------------ Forum için indirimli satış sadece  Aksaray Şubes

Hos geldiniz   Sponsorluk hayirli olsun   Destekleriniz için teşekkür ederiz   Bunu tatlı ile kutlamak lazım      

@farukal Merhaba, Yakın zamanda çok daha  fazla çeşitli ürünlerimizde size özel kampanyalarımız olacaktır.  

Konudaki görseller

4 saat önce, Rustin yazdı:

Merhaba kampanya devam ediyor mu ? Kampanya sadece 7.5 stoplarda mı var 7 stoplar içinde geçerli mi orjinale sadık kalmak isteyenlerde yararlanabilecek mi :)

@Rustin  devam sıkıntı yok.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Sponsor Üye
4 saat önce, Rustin yazdı:

Merhaba kampanya devam ediyor mu ? Kampanya sadece 7.5 stoplarda mı var 7 stoplar içinde geçerli mi orjinale sadık kalmak isteyenlerde yararlanabilecek mi :)

@Rustin  istediğiniz herşey mevcuttur.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Sponsor Üye
4 saat önce, Musaaksoy yazdı:

çift j  farın fiyatı nedir bilgilendirir misiniz?

@Musaaksoy 

4 saat önce, GodThread yazdı:

@GodThread 

4 saat önce, kralmali yazdı:

7.5 için çift j farın fiyatını bende öğrenmek istiyorum :) @SEMTuning

@kralmali 

42 dakika önce, Haktan yazdı:

J far ve 7.5 Gti ön tampon için Fiyat bilgisi alabilirmiyiz... @SEMTuning 

@Haktan 

özelden sizlere mesaj attım oradan bana bilgi dönüşü yapar mısınız.

iyi günler.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ulaşılamayanlar bekleyen arkadaşlar var ise bugün müsaitim bana özelden irtibatlarınızı yazarsanız sizi görevli arkadaş ile görüştürebilirim.

selamlar.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,Sem Tuningden ,hasan kardeşimizden 1 ay önce bende stopları temin ettim.Yalnız sağ dış taraftan su alma problemim var,daha çok buğu tarzı.Düzce'de ikamet ettiğim için baktıramadım,forumda bir arkadaşın atölye semihte aynı sorunu çözdürdüğünü okudum.Malum olaylar kalktığında ilk işlerimden biri olacak .Malum sonuçta ürünler fiyat endeksli olduğu için normal karşılıyorum,kaldıki servis fiyatları vs ortada.Ürünün markası vland,kura bakıldığında gayet iyi fiyat,aliexpressde filan cidden çok çok daha pahalıya geliyor şu kurlarla.Ayrıca merak edenlere söyliyeyim,kayar sinyalin yanması için içinden çıkan sarı kablonun bagaj cam üstü plastikleri sökülerek dıştan içe çekmek gerekiyor.Ben istanbulda yine forum sayesinde tanıştığım Pars Garage volkswagen servisinde taktırdım.15 dakikalık kolay bir işlem,belki birilerine faydam olur. J GTİ  kırmızı FAR uzun zamandır bende bekliyorum,hep soruyorum ama malesef sadece krom olanı var,7.5 gti tamponla birlikte bende ilk geldiğinde alacaklardanım...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, yea_81 yazdı:

Merhabalar,Sem Tuningden ,hasan kardeşimizden 1 ay önce bende stopları temin ettim.Yalnız sağ dış taraftan su alma problemim var,daha çok buğu tarzı.Düzce'de ikamet ettiğim için baktıramadım,forumda bir arkadaşın atölye semihte aynı sorunu çözdürdüğünü okudum.Malum olaylar kalktığında ilk işlerimden biri olacak .Malum sonuçta ürünler fiyat endeksli olduğu için normal karşılıyorum,kaldıki servis fiyatları vs ortada.Ürünün markası vland,kura bakıldığında gayet iyi fiyat,aliexpressde filan cidden çok çok daha pahalıya geliyor şu kurlarla.Ayrıca merak edenlere söyliyeyim,kayar sinyalin yanması için içinden çıkan sarı kablonun bagaj cam üstü plastikleri sökülerek dıştan içe çekmek gerekiyor.Ben istanbulda yine forum sayesinde tanıştığım Pars Garage volkswagen servisinde taktırdım.15 dakikalık kolay bir işlem,belki birilerine faydam olur. J GTİ  kırmızı FAR uzun zamandır bende bekliyorum,hep soruyorum ama malesef sadece krom olanı var,7.5 gti tamponla birlikte bende ilk geldiğinde alacaklardanım...

farlar için sponsor başlık açtı mk7.5 için şuan far çok uygun rakam kısa süreli.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Sponsor Üye
Şimdi, tiesay yazdı:

@SEMTuning

Arka stopları aldık, malum koronadan kargo kutusunu bile açmadan odaya kaldırdık güzel günleri bekliyoruz. Çift J için de kampanyayı uzatmanız çok iyi oldu, onu da alıp ikisini bir arada halletmeyi düşünüyorum. 

@tiesay herzaman bekleriz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Sponsor Üye
29 dakika önce, realunreal yazdı:

@SEMTuning 7 icin olan far neden daha pahalı 7,5 fardan ?

@realunreal  güzel soru. bu platforma özel rakam kısa süreliğine diye cevap vereyim.

hazirandan sonra da söyle bir yorum gelecek, çok artmış ama piyasaya göre yine düşükmüş.

düşünen kaçırmasın amaç j siz mk7,5 araç kalmasın.

şuan 3100-3500₺ gibi satılıyor muhtemelen o rakamlara yakın yapabiliriz. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, SEMTuning yazdı:

@realunreal  biz buradayız yardımcı olmaya devam edeceğiz.

fiyatlarımız güncel arkadaşlar. 

@SEMTuning

Haziran gelmeden ben alacağım kesin, kartın ekstre tarihini bekliyorum Mayıs sonu... 

Gerekirse ayırın hocam mk7.5 için krom gri. :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, tiesay yazdı:

@SEMTuning

Haziran gelmeden ben alacağım kesin, kartın ekstre tarihini bekliyorum Mayıs sonu... 

Gerekirse ayırın hocam mk7.5 için krom gri. :)

@tiesay  sıkıntı yok alcağın zaman bana özelden irt yolla gmrüşürüm ben...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, metinkar yazdı:

@tiesay  sıkıntı yok alcağın zaman bana özelden irt yolla gmrüşürüm ben...

Tabi ki @metinkarhocam.

Arka stopları da senin yönlendirmen ile ayarlamıştık, aklımdasın. 

tarihinde tiesay tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...