Herkese selamlar (CPK 580)

@Metsa9619 hoşgeldiniz. Aracınızı canlı yakından gördüğüm için resimde olan görüntüden daha iyi. Ayrıca beyaz GTI aracınızın resminide paylaşırsınız sanırım.

4 parça spoyler için daha önce forumda bahsetmiştim arkadaşlara gördüğüm en iyi replika diye çok fazla çıkıntı durmuyordu ama fiyatını tam hatırlayamamıştım boya montaj dahil ne kadar?

[mention=19135]Metsa9619[/mention] hoşgeldiniz. Aracınızı canlı yakından gördüğüm için resimde olan görüntüden daha iyi. Ayrıca beyaz GTI aracınızın resminide paylaşırsınız sanırım.
4 parça spoyler için daha önce forumda bahsetmiştim arkadaşlara gördüğüm en iyi replika diye çok fazla çıkıntı durmuyordu ama fiyatını tam hatırlayamamıştım boya montaj dahil ne kadar?
Hoşbulduk saygılar herkese fiyat konusunda buradan birşey yazmayalım malum sponsor olan firmalar var etik olmaz benim şahsi düşüncem araç içinde güzel düşünceleriniz için tşk ediyorum beyaz olanı ve diğer limenston gri olanıda paylaşırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aramıza Hoş Geldiniz @Metsa9619 

Aracınızın Maşallahı var, Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Lastikler dikkatimi çekti ; Kışlık sanırım doğru mudur?

Keyifli Forumlar Diliyorum.

aramıza Hoş Geldiniz [mention=19135]Metsa9619[/mention] 
Aracınızın Maşallahı var, Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
Lastikler dikkatimi çekti ; Kışlık sanırım doğru mudur?
Keyifli Forumlar Diliyorum.

Hoşbulduk tşk ederim evet kışlık moddaydık daha yazlık moda geçemedik fırsat bulupta

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Metsa9619 biraderim tekrar hayırlı olsun…

Arkadaşlar “ beyaz_garage “ Metin kardeşim işinin ehlidir her türlü kefilim…

KN den sonra Oz süper…

85CB8F64-6F4F-43C8-952F-8108D8EFF3E3.jpeg

Çok tşk ederim tüm grup üyesi arkadaşlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağız

Geri
Üst Alt