Araç Lojistiği

sefabucak

Üye
İsim
Sefa
selamun aleyküm herkese sağlıklı günler dilerim,

Türkiye’de ilk vaka çıkmadan 1 gün öncesi 11 martta vizeden sonra 1 haftalık tatil için memleketim şanlıurfa’ya döndüm. Sonra artan vakalardan ve üniversite tatilinden dolayı İstanbul’a geri dönemedim ve yaklasık 36 gündür arabam orda. Arabayı şanlıurfa’ya getirtmek istiyorum. Araç lojistiği yapan öneriniz veya bayiiler arası taşıma gibi birşey var mı? İstanbul’a gidemiyorum falat orda bizim site yöneticisi yakın yere gidip arabayı bırakabilir. Ordan sonrasında napabilirim. Önerilerinize açığım. Herkese teşekkürler şimdiden

selamun aleyküm herkese sağlıklı günler dilerim,

Türkiye’de ilk vaka çıkmadan 1 gün öncesi 11 martta vizeden sonra 1 haftalık tatil için memleketim şanlıurfa’ya döndüm. Sonra artan vakalardan ve üniversite tatilinden dolayı İstanbul’a geri dönemedim ve yaklasık 36 gündür arabam orda. Arabayı şanlıurfa’ya getirtmek istiyorum. Araç lojistiği yapan öneriniz veya bayiiler arası taşıma gibi birşey var mı? İstanbul’a gidemiyorum falat orda bizim site yöneticisi yakın yere gidip arabayı bırakabilir. Ordan sonrasında napabilirim. Önerilerinize açığım. Herkese teşekkürler şimdiden
Hocam bir bayinin böyle bir nakliye işlemi ile uğraşacağını zannetmiyorum. Yapsalar da 1 liralık işe 3 lira derler.

Belki komik gelecek ama Ankara'da çekicilik yapan birinin youtube'da videoları var. Birkaç videosunu izlemiştim işini düzgün yapıyor, şehirler arası iş de yapıyor ama İstanbul'dan alıp Şanlıurfa'ya götürür mü bilemiyorum.

Kendisi yapmasa bile muhakkak birisine yönlendirir bence.

Kanalı bu: https://www.youtube.com/channel/UCCrNd1WrhlvahKjtb-S528w/featured

Telefon Numarası: 0506 991 75 81 (youtube'da paylaştığı için yazıyorum)

İsmi Erkan'dı galiba, videolardan öyle hatırlıyorum.

İlave: Çekici bulsanız dahi haftasonu yasaktan dolayı İstanbul'dan çıkartamazsınız muhtemelen arabayı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çekiciyle getirtmek çok masraflı olacaktır. Lojistik içinse bulunduğunuz yerle ist. Arası çalışan firmalarla konuşabilirsiniz fakat taşıma esnasındaki sabitleme aparatlarını güvenlik önlemlerini alacaksınız bence riskli derim! Bir de iş veya başka nedenle emniyetten izinli giden birilerini bulursanız elinde belgesi olduğundan aracı getirebilir. Yasaktan muaf genelgeyi inceleyin. En son ihtimal biraz daha sabır :))

Geri
Üst Alt