VAG Kablo Versiyon Yükseltme Detaylı Anlatımı

@zinse Doğru sorun yok.

Bahsettigin versiyonlar arasinda kablo firmware degismedigi icin çalışır. Kablo firmware değisirse ancak yukseltmek gerekir.

@CemK cem hocam maşallah her yerdesiniz :)) octavia satıp golf alasım geldi :) böyle bir yardımlaşma formu görmedim mükemmel. 

Uzaktan kumandayı tanıtmayı bilen var mı? Yedek anahtar çalışıyordu bugün farkettim çalışmıyor kırmızı ışığı yanıyor anahtar aracı da çalışıyor ama kumanda kapıları açıp kapamıyor 

Emeği geçen tüm arkadaşlara sevgiler saygılar. Varolun bu yardımlaşma ruhunu yitirmemek büyük miras 🙂🙏

Benimde sorum var arkadaşlar.  Hex-v2 20.4.2 EN sürüm CDsi de içerisinde bir cihazda ben aldım aliexten. hobi maksatlı öğrenmek geliştirmek istiyorum kendimi, çevremede fayda sağlayabilecek sen ne mutlu bana. Aracım golf7 2012 1.4tsi Comford. Bilgisayarımda CD okuyucum olmadığından kendi tuzumda kavrulayim cd kullanmadan yükleyim diye düşünerek ross-teck sitesindeki 20.12 versiyonunu indirip kurmaya çalıştım ve ekteki resimde görülen hatayı verdi. Yorumlarda mevcut olan bu hatanin versiyon farkliligindan kaynaklandığını anlamaktayim. 20.4.2 ingilizce sürümü arastirmama rağmen bulamadım elinde mevcut olan biri benimle paylaşabilir mi kurulum dosyasını yada indirebileceğim bir linki. Teşekkürler iyi çalışmalar herkese..

IMG_20201216_153005.jpg

IMG_20201216_213856.jpg

@mehmetcx Hocam Ross-Tech'in sitesinden indirdiğinizi kursanız bile kullanmanız için loader.exe dosyası gerekir. Yani Crack. Elimizde var olan listede maalesef sizdeki kablonun sürümünün programı yok. Umarım elinde olan bir arkadaş paylaşır.

@mehmetcx Hocam Ross-Tech'in sitesinden indirdiğinizi kursanız bile kullanmanız için loader.exe dosyası gerekir. Yani Crack. Elimizde var olan listede maalesef sizdeki kablonun sürümünün programı yok. Umarım elinde olan bir arkadaş paylaşır.
Bendeki kablo sanırım 20.4 haftasonu yüklemeye çalışayım sizin açtığınız konuya.

@emrekoc01 Satıcıya ATMega çipli mi ve Bootloader açıkmı diye sorun, cevap alabilirmisiniz ya da bilirlermi bilemiyorum ama görüntüsünden vs anlama şansınız yok maalesef.

@CemK hocam atmega chipli var bende ama bootloader acikmi bilmiyorum bunu nasil ogrenebilir illa saticiyami sormamiz gerek 

@CemK Hocam teşekkürler öncelikle, satıcıdan "atmega çipli olduğu ve önyüklemeyi çalıştırın" şeklinde bilgi aldım bu durum güncellenebilir olduğu anlamına mı gelmekte.

@emrekoc01 Dosyaların içerisinde bunu kontrol edecek program var, VAGCOM_HWType bunu çalıştırıp orada Bootloader enabled durumda mı disabled durumda mı bakabilirsiniz. Açıklamalarda yazıyordu sanırım bunların hepsi.

@mehmetcx Bu türkçe çevirisi sanırım, tam ne yazmış yollarmısınız biraz saçma çevirmiş sanki :)

Geri
Üst Alt