VAG Kablo Versiyon Yükseltme Detaylı Anlatımı

valla hallettim arkadaslar işe yarıyor 5 aydır calısmayan kablom artık calısıyor [emoji4] . bir şey soracagğım acaba 2013 model 1.4 tsi 122 dsg confortline olan arkadaslar coodinglerini save yapıp bana atabilirmi bütün coodinleri bir birine karıstırdım galiba araba 5. vitesden yukarı cıkmıyor arka kapıları kitlenmiyor direksiyon üzerindeki düğmeler calısmıyor 
Keşke çalışmasaymış hocam
inşallah yedek alan biri vardır aramızda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ya ben aslinda bu aorunlar tee mart ayindan kablo ilk bozuldugundan beri yasiyorum bu gun vitesi duzelttim adaptasyonuda yaptim ama hala bi seyler eksik gibi o yuzden kayit altina alan veya alabilecek olan birinden yardim sitiyorum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valla hallettim arkadaslar işe yarıyor 5 aydır calısmayan kablom artık calısıyor [emoji4] . bir şey soracagğım acaba 2013 model 1.4 tsi 122 dsg confortline olan arkadaslar coodinglerini save yapıp bana atabilirmi bütün coodinleri bir birine karıstırdım galiba araba 5. vitesden yukarı cıkmıyor arka kapıları kitlenmiyor direksiyon üzerindeki düğmeler calısmıyor 
Hocam aynı sorun bende de oldu. Siz nasıl çözdünüz. Vagcom 18.9 ile mi çözüldü?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2013 1.4 tsi 122 bg dsg aracımın yedeği ben de var. Mailinizi yazarsanız paylaşayım

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Link35 @Link35 arkadaşlar burdaki dosya ile kablo mu kurtardım lisans hatası veriyordu ama sadece bir işlem yaptıktan sonra yine kablo lisans hatası veriyor tekrar kabloyla yazılımı yüklüyorum bir işlem daha yapıyorum mesela hata kodu siliyorum yine kabloyu iptal ediyor bunu nasıl çözerim İnternet kapalı virus programı kapalı

@Ebrk55 kimse yardımcı olmamış ama iyi bir crack le çözdüm program kablonun lisansını iptal ediyormuş 👍👍 belki birine yardımı olur 

@Ebrk55 Programı Loader olmadan mı calistiriyordunuz? Klonlarda her zaman Loader ile çalıştırdığımız için kimsenin aklına gelmemiştir  :)

@CemK yok loader la çalıştırıyordum farklı crack denedim sorun ortadan kalktı crack sıkıntılıydı malesef kablonun lisansını iptal ediyordu 

@Ebrk55 Crack derken neyi kastettiginizi anlamadim? Programi kurduktan sonra ayni klasore ilgili Loader'i kopyaliyoruz ve programı bu Loader'i çalıştırarak çalıştırıyoruz sadece, lisans vs uçması olmuyor bu şekilde. Siz farklı derken ne yaptınız?

@CemK o loader crack oluyor işte hocam farklı loader bulmuştum ama yine kablo mu iptal ediyor anlamadım nasıl oluyor İnternet de virüs programı da kapalı ayrıca bu uzaktan kumanda tanıtmayı bilen var mı 

@Ebrk55 Loader başka bişey Crack başka bişey ama herneyse ayni şeyi kastediyormuşuz :)

Windows 10 ile kullaniyorsaniz bu problem bikaç kişi de daha oldu. Virüs programindan ilgili klasörü taramamasini saglayip deneyin bakalim, firewall'dan da programin disariya erismesini engelleyin. Programi kullanirken update sorarsa yada kendiniz update yapmiyorsunuz degil mi?

@CemK yok uptade falan yapmıyorum sormuyor da zaten çözemedim işi @CemK @CemK o loader crack oluyor işte hocam farklı loader bulmuştum ama yine kablo mu iptal ediyor anlamadım nasıl oluyor İnternet de virüs programı da kapalı ayrıca bu uzaktan kumanda tanıtmayı bilen var mı 

@alp hocam bilmediğim için soruyorum. Bende de aynı kablo var :)  ilk aldığımda 18 versiyondu daha sonra ben yabancı formlardan sadece dosya indirip koyuyordum güncellediğimi sanıyordum yanlış mı yapıyor muşum ?

şöyle ki ; 

18 den 19 a yada 20.4 e  eski sürümü kaldırıyorum ross tach klasörünü siliyorum daha sonra kendi sitesinden son sütümü indirip loader 9.2 yi de dosyaya kaplayıp  çalıştırıyordum. Bu güne kadar sıkıntı çıkmadı bu şekil yanlış mı :)))

Geri
Üst Alt