2021 Golf 8 GTI

Güzel beğendim. Özellikle golf 8 in iç dizayn multimedya ekranın konumu vites topuzunun küçülmesi dokunmatik tuşlar yeni direksiyon (eski r direksiyon favorim gerçi) güzel oldu. 

İç mekan görsel olarak güzel ama mekanik tuşları seven birisi olarak el yordamıyla kullanabildiğimiz far anahtarı ve klima kontrollerini çok arayacağız diye düşünüyorum.

Üstü açık gözler de hiç kullanışlı olmayacaktır, sürekli toz tutup rahatsız eder insanı. :D

Ben çok beğendim kim alabilirde canlı görürüz orası meçhul tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@frknyldrm 3 golfün yan yana durduğu fotoğraflardaki jantlar güzel gerçekten. Ben arkasını çok beğeniyorum önünü sevmesemde sonuçta yenilik sahibi bir araç. Bir şekilde daha göze alımlı gelecek. Alışılmışın dışında...

@frknyldrm 3 golfün yan yana durduğu fotoğraflardaki jantlar güzel gerçekten. Ben arkasını çok beğeniyorum önünü sevmesemde sonuçta yenilik sahibi bir araç. Bir şekilde daha göze alımlı gelecek. Alışılmışın dışında...
O fotoğrafta GTE'nin jantlarını pek beğenmedim ama diğer jant güzel bence de. Alışır mıyız bilemiyorum, 7-7.5 ları seviyorum. :)

Golf 8'e hiç çirkin demedim, ama buna deme hakkımı kullanıyorum.

İki nedenle, dübeş gündüz farları ve rüküş ötesi jantları nedeniyle.

İkisine de ısınmam ve kabullenmem mümkün değil. Alma niyetim olsa da bu nedenle vazgeçecek kadar hem de. 

Yeterince söylendim, gideyim.

Ben sis farlarını hiç beğenmedim, gti golfe yakışmamış bence, daha keskin ayrıntılar beklerdim, sıradan olmuş bence 

arka bagajda  ortaya golf yazısı yerine  GTİ  yazısı kondurmaları  iyi olmuş . 

gerisi ? 

mk7 / mk 9 arası  piyasa sürülen bir golf 

image.png

@Iceman ilk gördüğümde Renault'un yaptığına benzetmiştim. Golf'te garip duruyor bence de, ama standart Golf 8'den iyidir. :)  Bir de Renault'un yaptığının bir esprisi var, RS logosu şeklinde. 

Golf'te ne düşünülerek yapılmış bilemedim. 

Geri
Üst Alt